Betclic czy LVBET? Który z nich jest lepszy? Porównanie

Zróbmy to, na co czeka wielu fanów bukmacherki, a więc odpowiedzmy sobie szczerze na pytanie, który bukmacher jest lepszy – Betclic czy LVBET?

Który bonus na start jest lepszy? Betclic czy LVBET? – LVBET

Na sam początek przedstawmy bonusy obu tych bukmacherów. Jeśli zadbasz o Betclic kod promocyjny, to zgarniesz 200 zł cashback. To jedyny bonus powitalny, na jaki możesz liczyć w Betclic. Zasady są proste, a więc w przypadku niepowodzenia, otrzymasz zwrot za swój pierwszy kupon. Będzie o darmowy zakład z jednokrotnym obrotem, po kursie min. 2.14.

bonus na start jest lepszy LVBET

ODBIERZ BONUS

Jak wygląda sytuacją w LVBET? Tutaj bonusów jest kilka, a łączna kwota premii to nawet 3353 złotych. Składają się na to dwa bonusy depozytowe – 2000 zł oraz 1000 zł, cashback do 333 złotych i darmowy zakład 20 złotych. Kwota fajna, ale jest też minus – zasady promocji. Wszystko bazuje na mnożnikach kursu, gdzie nie otrzymasz kwoty bonusu do ręki, a jedynie mnożnik swojego kuponu. Dla początkujących graczy może to być nieco skomplikowane. Warunki obrotu są nieco trudniejsze, porównując je do tych w Betclic. Z racji na wyższy bonus od LVBET, wybieramy właśnie tego bukmachera.

Bonus w Betclic: 4/6
Bonus w LVBET: 4,5/6

Który bukmacher ma lepsze zakłady i kursy? – BETCLIC

Żeby zbytnio nie owijać w bawełnę i rozstrzygnąć, czy Betclic czy LVBET ma lepsze zakłady, wyłóżmy od razu kawę na ławę.

W Betclic znajdziesz więcej dyscyplin sportowych, a w LVBET więcej sportu elektronicznego. To zasadnicza różnica pomiędzy tymi bukmacherami. Niemniej jednak nie są to różnice zauważalne na pierwszy rzut oka. To, co jednak rzuca się w oczy, to wyższe kursy bukmacherskie w Betclic na najciekawsze zdarzenia piłkarskie, tenisowe, siatkówkę czy hokej na lodzie. LVBET z kolei dominuje liczbą rynków bukmacherskich, oferując nawet 500 różnych opcji postawienia zakładu przy 300 ze strony Betclic. Mimo wszystko większość graczy stawia na najpopularniejsze sporty i rozgrywki, a te pod względem kursów wyglądają lepiej w Betclic – i to właśnie na tego bukmachera wędruje nasze wskazanie. Choć pamiętaj, że mogą zdarzyć się wyjątki od tej reguły, bowiem bukmacherzy nie trzymają się sztywno kursów, tylko zauważamy coraz większą dynamikę ich zmian.

Oferta Betclic: 5/6
Oferta LVBET: 4/6

Gdzie lepsze promocje bukmacherskie? – BETCLIC

Dochodzimy teraz do kolejnej, przyjemnej kwestii – promocje bukmacherskie. Betclic czy LVBET? Szybka odpowiedź: Betclic, a poniżej nasze uzasadnienie tego werdyktu.

Odnosimy wrażenie, że promocje u wygranego w tej kwestii bukmachera – tak jak cashback Betclic – są po prostu przejrzystsze. Ich zasady są dużo przyjemniejsze, niż konkurencyjna oferta LVBET. Dodatkowo Betclic dość często wysyła graczom dedykowane promocje na poszczególne zdarzenia drogą e-mailową. Wśród promocji Betclic możemy wyróżnić rankingi, w tym Piłkarski Jackpot oraz Multi+, powiększający wygrane na kuponach wielokrotnych. LVBET oferuje z kolei różne warianty zwrotu, AKO boost, czy dodatkowe darmowe zakłady. W przypadku ostatniego rodzaju promocji, objęci nią są jedynie kibice wyszczególnionych klubów, współpracujących z bukmacherem.

Promocje Betclic: 4/6
Promocje LVBET: 3,5/6

Porównanie zakładów bukmacherskich Betclic i LVBET

porównanie zakładów bukmacherskich Betclic i LVBET

Obstaw tutaj

Masz już wstępny pogląd na to, czy Betclic czy LVBET jest lepszym bukmacherem, ale to nie wszystko. Postanowiliśmy jeszcze bardziej wnikliwie przeanalizować oba te zakłady bukmacherskie.

Wrażenia użytkownika i funkcjonalność – BETCLIC

Sama strona internetowa, jak i przejrzystość oferty, opis promocji i wszystko to, co wpływa na wrażenia użytkownika bardziej podoba nam się w przypadku Betclic. Nawigacja po stronie LVBET, która notabene jest dość mroczna, może być nieco trudniejsza dla początkujących graczy. Owszem, zaawansowani doskonale się znajdą, ale przecież w bukmacherce obraca się też wielu tych, którzy stawiają swoje pierwsze kroki. I tutaj, naszym zdaniem, rozwiązania Betclic są dużo prostsze.

W Betclic nie jest jednak tak idealnie, jakby mogło się też wydawać. Nie podoba nam się fakt, że nie ma okienka, które bezpośrednio wywoła czat z konsultantem. Najpierw trzeba przejść do sekcji pomocy, wybrać temat i dopiero następnie można otworzyć czat online. W LVBET taka możliwość istnieje już jednym kliknięciem przycisku na stronie głównej.

Niemniej jednak, o werdykcie w tym podpunkcie czy Betclic czy LVBET zadecydowała intuicyjność i prostsza strona Betclic. Minimalna wygrana wędruje na konto tego bukmachera.

Wrażenia użytkownika Betclic: 4,5/6
Wrażenia użytkownika LVBET: 4/6

Zakłady na żywo – REMIS

W zakładach na żywo stawiamy na remis. Jednym słowem, obie oferty wyglądają bardzo podobnie i nie ma się co doszukiwać, że diabeł tkwi w szczegółach. Szybkość zawierania zakładów live jest podobna i u Betclic i na stronie LVBET. Także kursy zmieniają się równie dynamicznie. Obaj bukmacherzy stawiają też na rozbudowane statystyki przedmeczowe i na żywo, które mogą pomóc graczom podjąć decyzję o postawieniu właściwego zakładu. Tak się robi zakłady na żywo i stąd solidna ocena dla Betclic i LVBET.

Zakłady na żywo Betclic: 5/6
Zakłady na żywo LVBET: 5/6

Transmisje online – BETCLIC

Nokaut. O ile w poprzednich porównaniach bukmacherów mieliśmy dość bliskie rozstrzygnięcia, to tym razem Betclic zdecydowanie zdystansował LVBET. Na łamach Betclic znajdziesz setki transmisji online dziennie, czy to z piłki nożnej, tenisa, siatkówki i innych sportów. W LVBET dostępnych jest ich od kilkunastu do kilkudziesięciu (to rzadziej) i niestety, ale głównie są to transmisje esportu, we współpracy z Twitchem. Sporo zatem LVBET musi się jeszcze napracować, aby dorównać zakładom Betclic, które transmitują wydarzenia sportowe i na komputerze i na telefonie komórkowym (w aplikacji mobile).

Transmisje Betclic: 5/6
Transmisje LVBET: 3/6

Betclic czy LVBET

Aplikacja mobilna – BETCLIC

W przypadku aplikacji mobilnych ich funkcji nie co zestawiać, bo są bliskie sobie. Odpowiadając na pytanie Betclic czy LVBET w kwestii dostępności aplikacji jest to samo. W obu przypadkach działa ona i na Androidzie i na Apple. Ocenę wydaliśmy zatem na podstawie przejrzystości i łatwości obsługi aplikacji na telefon. I tutaj, lepiej wypada Betclic. A no i jeszcze dodajmy: bonusy, jak i kody np. LVBET kod promocyjny są dostępne i działają także w aplikacjach obu operatorów.

Aplikacja Betclic: 4,5/6
Aplikacja LVBET: 4/6

Zestawienie plusów i minusów Betclic oraz LVBET

Zacznijmy już powoli podsumowanie, a na początek przedstawmy najważniejsze plusy i minusy po dokonanym już porównaniu Betclic czy LVBET.

Betclic
LVBET

✅Wysoki cashback na start
✅Dobra oferta zakładów i korzystne kursy bukmacherskie
✅Sporo transmisji online ze świata sportu
✅Przejrzysta witryna internetowa oraz aplikacja mobilna

✅Wysokie kwoty bonusów powitalnych i ich różnorodność
✅Darmowy zakład na start
✅Spory zakres rynków bukmacherskich w zakładach sportowych
✅Transmisje esportowe we współpracy z Twitchem

❌Brak bonusu mobile
❌Tylko jeden bonus powitalny

❌Brak lub sporadyczne transmisje wideo ze sportu
❌Mroczna odsłona strony internetowej, w niektórych fragmentach problemy z intuicyjnością
❌Brak bonusu mobilnego

Nasz werdykt Betclic czy LVBET: Zwycięża BETCLIC!

Czas poznać odpowiedź na to nurtujące pytanie, Betclic czy LVBET. Odpowiadamy: Betclic! Naszym zdaniem ten bukmacher, może nie zdecydowanie, ale jednak jest lepszy, niż LVBET. Zaważyły na tym wrażenia użytkownika, oferta zakładów, transmisji oraz kursy bukmacherskie. LVBET ma odrobinę lepsze bonusy, a w pozostałych tematach – przede wszystkim transmisjach online – musi jeszcze nieco popracować.