Betclic Kod Promocyjny 2022 : BETPLMAX | cashback 200 zł

Betclic kod promocyjny to: BETPLMAX. Dzięki rejestracji z kodem, otrzymasz od bukmachera  Betclic najwyższy bonus powitalny, którym jest cashback aż do 200 złotych.

Zweryfikowana
200 PLN
BETPLMAX
Zapisz się teraz →
Premia i szczegóły oferty
 • Zwrot za pierwszy zakład - 200 PLN
 • +120% zysku na wygranych kuponach wielokrotnych
 
Wygasa w dniu: 31-12-2022
Ostatnie sprawdzenie: 2 dni temu

Betclic Kod Promocyjny

Betclic kod promocyjny – BETPLMAX : dostępne bonusy

Betclic Kwota bonusu Kod promocyjny Betclic

Cashback na start

200 PLN 

Betclic Kod Promocyjny : BETPLMAX

Multi +

do 50% na AKO

Betclic Kod Promocyjny : BETPLMAX

Super kursy

wyższe oferty

Betclic Kod Promocyjny : BETPLMAX

W zakładach bukmacherskich Betclic kod promocyjny działa tak, że zamiast standardowego bonusu powitalnego, otrzymasz podwyższony pakiet na start. W naszym tekście krok po kroku objaśniliśmy, jak zarejestrować kod promocyjny Betclic, w którym miejscu to zrobić i jak odebrać bonus powitalny.

Betclic kod promocyjny  – jak działa?

To już pewne, w Betclic bonus na start przyznawany jest pod postacią zakładu ubezpieczonego aż do 200 złotych. W celu jego odebrania wystarczy, że zarejestrujesz się z naszym kodem promocyjnym BETPLMAX.

Betclic kod promocyjny
Kod promocyjny Betclic – BETPLMAX

W jaki sposób działa wspomniany wyżej na Betclic bonus cashback? Zakład bez ryzyka to promocja, która ubezpiecza pierwszy kupon na wypadek przegranej. Mówiąc wprost: jeżeli przestrzelisz z typami, bukmacher dokona zwrotu stawki, na wcześniej ustalonych warunkach. Te nie są nazbyt skomplikowane i ograniczają się do kilku podstawowych punktów regulaminu.

Przede wszystkim zakład bez ryzyka dotyczy tylko i wyłącznie pierwszego zakładu zawartego w serwisie bukmacherskim Betclic. Bonus otrzymasz na wypadek przegranej. Kiedy więc wygrasz pierwszy zakład, promocja nie obejmie Twojej osoby.

zakład bez ryzyka Betclic

Jak postawić zakład ubezpieczony?

Przejdźmy do przygotowania pierwszego kuponu. Jakie warunki musisz spełnić? Wystarczy, że wpłacisz dowolny depozyt i wyślesz kupon z kursem min. 1.14. Taki zakład automatycznie zostanie objęty ubezpieczeniem. Nie ma wymogu, który określałby, jaka jest w Betclic minimalna stawka dla zakładu ubezpieczonego. Możesz zagrać go nawet za 2 złote, czyli tak, jak przewiduje ogólny regulamin zakładów bukmacherskich na tej stronie.

W przypadku przegranej otrzymasz darmowy zakład na wartość przegranego kuponu. Zagraj nim na kuponie z kursem min. 2.14, a zrealizujesz warunek obrotu. Nie potrzebujesz robić nic więcej, bowiem kasa będzie już Twoja, do dowolnej dyspozycji lub wypłaty.

Skrócone warunki bonusu za kod

 • Minimalny depozyt i stawka: brak.
 • Minimalny kurs kuponu: 1.14.
 • Maksymalny zwrot: 200 zł.
 • Warunki zwrotu: darmowy zakład.
 • Warunki obrotu: kupon o kursie łącznym min. 2.14.

Gdzie wpisać Betclic kod promocyjny? Rejestracja krok po kroku

W zakładach bukmacherskich Betclic rejestracja jest odpowiednim miejscem i czasem do wpisania kodu promocyjnego. Swoje konto możesz założyć w ekspresowym tempie, korzystając z szybkiej rejestracji, składającej się z trzech kroków:

 1. Imię, nazwisko, data urodzenia, adres e-mail, zgody regulaminowe.
 2. PESEL, adres, kod pocztowy, miasto, numer telefonu komórkowego.
 3. Nazwa użytkownika, hasło, pytanie zabezpieczające, kod promocyjny Betclic.

Poniżej jeszcze bardzo szczegółowo opisaliśmy proces rejestracji w Betclic, tak żebyś nie miał żadnych wątpliwości przed założeniem swojego konta.

1 – dane osobowe

Po otwarciu formularza rejestracyjnego, zostaniesz poproszony o podanie swoich danych osobowych. Na samym początku wybierasz właściwą płeć, a następnie wpisujesz imię, nazwisko, datę urodzenia oraz adres e-mail. U dołu formularza zobaczysz drobniejszą czcionką dwie zgody.Pierwsza z nich, a więc akceptacja regulaminu jest obowiązkowa, a druga – zgody marketingowe jest opcjonalna. Zalecamy jednak jej aktywację, bowiem w Betclic bonus powitalny to  nie wszystko, a bukmacher przyzwyczaił już do wysyłania dedykowanych promocji czy to poprzez e-mail czy wiadomości sms. Upewnij się, że wszystkie informacje wprowadziłeś bądź zaznaczyłeś prawidłowo i przejdź do następnego kroku rejestracji.

Rejestracja Betclic

2 – dane adresowe i kontaktowe

W kolejnym etapie rejestracji konta z kodem promocyjnym Betclic zostaniesz zobligowany do wprowadzenia numeru PESEL, adresu zamieszkania wraz z kodem pocztowym i miastem oraz numeru telefonu komórkowego. Zadbaj ponownie o poprawność danych i przejdź do ostatniego kroku otwierania konta.

Rejestracja - dane adresowe i kontaktowe

3 – dane konta i kod promocyjny

I wreszcie dochodzimy do miejsca, w którym można wpisać Betclic kod promocyjny: BETPLMAX. Najpierw utwórz swoją unikalną nazwę użytkownika i hasło. Wymyśl także pytanie zabezpieczające, na wypadek gdybyś zapomniał hasła i chciał odzyskać dostęp do konta. No i na samym końcu to, co tygryski lubią najbardziej, a więc kod promocyjny Betclic. Skopiuj kod z naszej strony lub przepisz go ręcznie, upewniając się, że nie palnąłeś żadnej literówki. Zakończ rejestrację i zaloguj się do bukmachera.

Gdzie wpisać Betclic kod promocyjny

Nie pomyliliśmy się, w Betclic można zacząć grać bez dowodu i weryfikacji. W taki oto sposób możesz cieszyć się zakładami przez 90 dni lub do limitu 5000 zł. Po przekroczeniu którejś ze zmiennej lub przy pierwszej wypłacie, bukmacher będzie wymagał jednak od Ciebie skanu dowodu, potwierdzającego Twoją tożsamość. Także na Betclic bonus otrzymasz bez weryfikacji tożsamości.

Jak wpłacić i wypłacić pieniądze?

Skoro zainteresował Ciebie Betclic kod promocyjny na start, to naturalnie musisz zainteresować się też depozytami i wypłatami. Pierwsza rzecz przyda się do dokonania pierwszej wpłaty i odebrania bonusu powitalnego – cashbacku, a druga potrzebna będzie, kiedy dopisze szczęście i zechcesz wypłacić swoje wygrane. Dobra wiadomość jest taka, że wszystkie płatności i mamy na myśli zarówno depozyty, jak i wypłaty, są realizowane u tego bukmachera w iście ekspresowym tempie.

Depozyt

Minimalna kwota wpłaty w Betclic to 1 zł, a maksymalna 100 000 zł. Bukmacher nie nalicza dodatkowych opłat manipulacyjnych czy prowizji. Depozyty można realizować wskazanymi poniżej metodami.

 • Przelewy24
 • Karty płatnicze
 • Skrill
 • Paysafecard

Najbardziej popularne są Przelewy24, a za ich pośrednictwem możesz skorzystać także z płatności BLIK. Dodajmy, że wszystkie płatności w Betclic są ekspresowe, a co to oznacza? Dokładnie tyle, że w kilka sekund po zleceniu wpłaty możesz rozpocząć grę.

Wypłata

Wypłacić możesz już nawet 1 grosz. Maksymalny kapitał Betclic przeznaczony do dziennych wypłat wynosi 500 000 zł. Betclic przelewa wygrane tylko jedną, poniżej wskazaną metodą.

 • Przelewy24
 • Przelew zwykły

Są to przelewy bankowe. Ekspresowe – dla posiadaczy banków współpracujących z systemem Przelewy24 oraz zwykłe – dla pozostałych graczy. Wypłata potrafi być zrealizowana na Betclic już nawet w ciągu kilku minut.

Niemniej pamiętaj, że środki za Betclic kod promocyjny czy inne bonusy przed wypłatą podlegają warunkom obrotu. Są zablokowane do wypłaty, dopóki nie spełnisz wskazanego w regulaminie obrotu. I druga rzecz, wypłacać z Betclic mogą tylko posiadacze konta stałego (po weryfikacji tożsamości). Weryfikację możesz przejść jednak w dowolnej chwili.

Depozyt Betclic

Najczęstsze pytania o kod promocyjny

 • Jaki jest dla Betclic kod promocyjny?

Zarejestruj się w Betclic z kodem promocyjnym BETPLMAX, a otrzymasz najwyższy pakiet powitalny.

 • Co otrzymam w zamian za kod?

Dla wszystkich przygotowany został zakład bez ryzyka do 200 zł.

 • Gdzie wpisać kod promocyjny?

Specjalny kod wprowadza się podczas rejestracji konta na jej trzecim etapie, w jednym z widocznych okienek.

 • Czy kod można wykorzystać tylko jeden raz?

Tak. Każdy nowy gracz może skorzystać z kodu tylko jeden raz, podczas rejestracji konta.

 • Co zrobić, kiedy mój kod nie działa?

Skontaktuj się z bukmacherem, a jeśli nie uzyskasz pomocy, napisz do nas. Z naszej strony z kodem wszystko jest ok, ale sporadycznie, bukmacherzy mogą mieć drobne problemy techniczne. Niczym się jednak nie martw, bo jeśli podałeś właściwy kod (BETPLMAX), to należne bonusy na start zostaną Ci przyznane.

 • Czy kod promocyjny i kod bonusowy jest tym samym?

Tak, a nawet kod rejestracyjny jest też tym samym.

 • Jak wpłacić i wypłacić z Betclic?

Wpłacać możesz Przelewami24, kartą, Skrillem lub Paysafecard. Wypłacać tylko za pomocą przelewów. Minimalna kwota depozytu to 1 zł, a wypłaty 0.01 zł.

 • Co to jest konto tymczasowe i konto stałe?

Konto tymczasowe bez dowodu pozwoli Ci grać przez 90 dni lub do limitu stawek 5000 zł. Konto stałe jest kontem po weryfikacji za pomocą dowodu osobistego. Nie ma ono żadnych limitów i możesz wypłacać wygrane (opcja ta nie jest dostępna dla posiadaczy konta tymczasowego).

Bonusy na stronie Betclic dla stałych graczy

Oprócz tego, że jest na Betclic bonus powitalny, bukmacher oferuje także szereg ciekawych i zróżnicowanych promocji dla swoich obecnych klientów. Zakres ofert może się różnić każdego dnia. Dlatego też warto na bieżąco śledzić, jak wygląda oferta bukmachera. Poniżej przygotowaliśmy aktualne zestawienie promocji.

Multi+ dla kuponów akumulowanych

betclic promocje

Za pomocą tej promocji bukmacher nagradza wszystkich fanów taśm, czyli kuponów wielokrotnych, posiadających naprawdę wiele selekcji. Jeśli spełnisz regulamin promocji, czyli przygotujesz kupon z co najmniej pięcioma selekcjami, w tym każda o kursie min. 1.20, otrzymasz specjalny bonus, zwiększający wygraną o 7%. Do tej oferty nie jest konieczny w Betclic kod promocyjny, a wystarczy rejestracja i wysłanie kuponu. Dodatkowo, im więcej zdarzeń wrzucisz na swój kupon, tym na wyższy bonus się załapiesz. Spójrz tylko na poniższą listę.

 • 5 zdarzeń – 7%
 • 6 zdarzeń – 10%
 • 7 zdarzeń – 15%
 • 8 zdarzeń – 20%
 • 9 zdarzeń – 25%
 • 10 zdarzeń – 30%
 • 11 zdarzeń – 35%
 • 12 zdarzeń – 40%
 • 13 zdarzeń – 45%
 • 14 i więcej – 50%

Powiększenie wygranej o 50%? Aż ciarki przechodzą po plecach. To fajny bonus Betclic, ale pamiętaj, że trafienie 14 zakładów na jednym kuponie jest naprawdę bardzo mało prawdopodobne. Warto więc naszym zdaniem celować w zakres od 5 do 10 zdarzeń, gdzie bonusy również wyglądają atrakcyjnie.

Podwyższanie kursów bukmacherskich

Kolejny bonus Betclic 2022 to BOOST. Ta oferta promocyjna działa również ciekawie, co wcześniej opisane Multi+. Każdego dnia na stronie bukmachera znajdziesz minimum kilka zdarzeń, dla których Betclic podwyższył kursy bukmacherskie. Przejdź na jego stronę główną, a następnie z lewego menu wybierz sekcję “Super Kursy”. To właśnie tam Betclic wrzuca wszystkie promocyjne zdarzenia. Jak to działa? Na przykład na wygraną Manchesteru City kurs na najbliższy mecz został zwiększony z 1.20 na 1.35 i to bez żadnych dodatkowych zasad czy warunków obrotu. Grasz, wygrywasz i możesz świętować.

Jako przykład podaliśmy mecz piłki nożnej, ale Betclic zauważa też inne dyscypliny, jak siatkówka, koszykówka i wiele, wiele innych, dla których regularnie boostuje kursy bukmacherskie. Dodajmy jeszcze, że wydarzenia z oferty “Super Kursy” można łączyć ze standardową ofertą, co na ten moment wyklucza większość konkurencyjnych bukmacherów.

Zbierz drużynę

Bez dwóch zdań ciekawym bonusem jest akcja zbierz drużynę. Jeżeli Twoi znajomi także są zainteresowani obstawianiem meczy, to każdego miesiąca możesz zarobić dzięki nim aż 100 zł w darmowych zakładach. W jaki sposób? Zaproś kolegę do rejestracji w Betclic, korzystając z utworzonego na stronie linka partnerskiego. Jeżeli zarejestruje się z niego i spełni proste warunki, opisane na stronie bukmachera, otrzymasz 20 zł freebetu. Każdego miesiąca możesz polecić do gry w Betclic aż pięciu znajomych, co w prostym rozrachunku daje 100 złotych dodatkowej kasy na grę.

Misje Betclic

Bardzo ciekawym rodzaje promocji są Misje Betclic, w ramach których możesz zdobywać dodatkowe środki na grę, w postaci bonusów. Praktycznie każdego dnia czy tygodnia możesz natknąć się na nową misję. Przykładowo, w momencie pisania tego tekstu, za zagranie 1 kuponu AKO na mecze europejskich pucharów, mogłeś otrzymać fantastyczny bonus.

Betclic wymaga zagrania kuponu AKO, z min. 4 zdarzeniami, kursie min. 2.00 i stawce min. 20 zł. W nagrodę za jego trafienie, otrzymasz dodatkowe 40 zł na dalszą grę. Warto logować się do Betclic i sprawdzaj bonusy w ramach misji. Wiele się dzieje.

Cashout

Zarówno na zakładach przedmeczowych, jak i na żywo możesz skorzystać z cashout’u, czyli po prostu wypłaty wygranej z jeszcze otwartego zakładu. Jeśli bukmacher zechce odkupić Twój kupon, zobaczysz taką propozycję w sekcji “Moje zakłady”. Na zielonym pasku pojawi się kwota wykupu, zaakceptuj ją, odbierz wygraną, a dalej niech się dzieje, co chce. Możesz też poczekać na zmianę kwoty cashout lub potrzymać kupon do końca. Wszystko zależy od Ciebie.

Cashout

MyCombi

Ciekawą ofertą jest w Betclic MyCombi. Co to takiego i jak działa? To możliwość stworzenia zakładu kombinowanego, w obrębie jednego wydarzenia. Do tej pory nie miałeś możliwości postawić kilku zakładów na jeden mecz na jednym kuponie. Teraz, dzięki Betclic MyCombi masz taką sposobność. Możesz więc zagrać przykładowo, że Lech Poznań wygra nadchodzący mecz, zdobędzie over 1.5 gola, a pierwsza połowa zakończy się remisem. Korzystaj z Betclic MyCombi tak jak chcesz i kombinuj przeróżne zakłady, zyskując wyższy kurs akumulowany.

betclic mycombi

Jak sprawdzić czy masz w Betclic freebet?

Po zalogowaniu się i kliknięciu w swoją nazwę użytkownika, zobaczysz stan konta, a pod spodem także stan freebetów. Jeśli masz darmowy zakład, to wystarczy, że przygotujesz kupon bukmacherski, a pod polem z jego stawką, aktywujesz freebet Betclic, przesuwając pasek w prawo.

Betclic TV

Warto zwrócić uwagę na funkcję Betclic TV. Dzięki niej możesz oglądać transmisje wydarzeń sportowych, w tym mecze piłki nożnej, tenisa ziemnego, siatkówki, koszykówki oraz wielu, wielu innych dyscyplin.

Jak korzystać z Betclic TV? Wystarczy, że posiadasz dodatnie saldo konta (chociażby 1 grosz) lub wysłałeś dowolny zakład, w ciągu ostatnich 24 godzin, poprzedzających oglądanie transmisji.

Co transmituje Betclic TV? Nie mamy wątpliwości, że do najlepszych transmisji zaliczane są wszystkie mecze Serie A, La Liga, Bundesligi, NBA oraz NHL. Dzięki temu nie musisz wykupywać drogich abonamentów telewizyjnych, bowiem w Betclic TV mecze masz na wyciągnięcie ręki, a co najważniejsze, za darmo.

Betclic aplikacja na telefony komórkowe

betclic kod promocyjny w aplikacji

Nasz kod promocyjny działa także na telefonie, a wszystkie zakłady możesz stawiać również z telefonu komórkowego. Takie możliwości daje nie tylko strona mobilna, ale i aplikacja Betclic. Pobierzesz ją na Androida lub iOS. W niej zarejestrujesz konto, wpłacisz środki, postawisz zakłady, dokonasz wypłaty, a nawet obejrzysz transmisje meczy na żywo w Betclic TV.

Jak pobrać aplikację na Androida?

Wpisz adres betclic.pl na swoim telefonie i przejdź do zakładki “pobierz aplikację”. Postępuj według wskazówek, w międzyczasie akceptując instalację z nieznanych źródeł. Po chwili aplikacja zostanie pobrana i zainstalowana. Zarejestruj się lub zaloguj i obstawiaj mecze.

Jak pobrać aplikację na iOS?

Możesz uczynić podobnie, jak w przypadku Androida lub przejść do sklepu App Store. Tam również znajdziesz plik instalacyjny aplikacji Betclic. Dalej, wszystko już wiesz. Pamiętaj jedynie, że na Betclic rejestracja mobilna jest jeszcze szybsza, od tej tradycyjnej ze strony internetowej.

Informacje o bukmacherze Betclic

Betclic to międzynarodowy bukmacher. Jest jednym z największych operatorów w Europie, a swoją działalność rozpoczął już w 2005 roku. Betclic działał w Polsce w dwóch etapach. Pierwszy raz w 2017 roku, ale wycofał się wskutek wprowadzenia ustawy hazardowej. Wrócił kiedy już dostosował swoje usługi do nowych regulacji i od 2019 roku możemy cieszyć się nową stroną i jeszcze bogatszą ofertą tego europejskiego giganta. Betclic jest w pełni legalnym bukmacherem, licencjonowanym przez Ministerstwo Finansów Rzeczypospolitej Polskiej (PS4.6831.11.2017).

Jakie ma Betclic opinie wśród graczy?

Bardzo dobre. Betclic charakteryzowany jest jako dobry bukmacher, posiadający niezawodną stronę internetową. Przy tym jego oferta stoi na najwyższym poziomie. Mowa tu o liczbie dostępnych sportów, rynków bukmacherskich i atrakcyjności samych kursów. Nie bez znaczenia w kontekście pojawiających się dobrych opinii jest też znakomicie radząca sobie obsługa klienta czy Betclic TV, dostarczający tysiące transmisji z boisk piłkarskich, kortów tenisowych i nie tylko. Gracze piszą w recenzjach, że szkoda, iż nie znalazło się miejsce na Betclic freebet. Liczymy, że w przyszłości bukmacher pomyśli o darmowym zakładzie, zarówno dla nowych, jak i starych graczy. Póki co trzeba zadowolić się tym, jaki jest w Betclic bonus na start. A jest przecież nie byle jaki. Cashback do 200 zł na prostych warunkach da się lubić!

Podsumowanie

Z pełną świadomością możemy polecić tego bukmachera, jako zaufane i dobre miejsce do stawiania zakładów bukmacherskich. Wymieniliśmy jego mocne strony już wcześniej, a niewątpliwą zaletą jest kod promocyjny. Każdy nowy gracz otrzymać może cashback do 200 zł na start. Jeśli chodzi Ci po głowie, żeby szukać inne do Betclic kody promocyjne, to nie musisz. Nasz kod rejestracyjny: BETPLMAX daje najwyższy bonus, a przy tym masz pewność, że jest aktualny. Trzymamy rękę na pulsie. Życzymy powodzenia!