Betclic rejestracja – Jak założyć konto i odebrać bonus?

Jak założyć konto na Betclic? Rejestracja to szybki proces. Wystarczy, że poświęcisz niespełna minutę, aby wypełnić formularz rejestracyjny swoimi danymi, zalogować się, odebrać bonus i zacząć obstawiać swoje ulubione zakłady.

5 rating
Betclic
Bonus Powitalny 200 zł

⭐ Cashback na start 200 zł

⭐ Multi + do 50% na AKO

Załóż konto w Betclic

Jak założyć konto na Betclic? Rejestracja od podstaw

Żeby stawiać zakłady bukmacherskie, niezbędna będzie w zakładach bukmacherskich Betclic rejestracja. Od razu warto dopowiedzieć, że rejestracja jest darmowa i zajmuje około jednej minuty. To szybki, a zarazem prosty proces. Wymaga od gracza podania wyłącznie podstawowych danych. Dla wszekiej pewności spójrz poniżej, jak otworzyć konto.

Interesuje Cię zagadnienie Betclic jak założyć konto? W zakładach bukmacherskich Betclic rejestracja odbywa się za pośrednictwem formularza. Złożony jest z trzech intuicyjnych kroków, gdzie nam samym początku zobligowany jesteś do podania imienia, nazwiska, daty urodzenia oraz adresu e-mail. W kolejnym etapie należy wprowadzić PESEL oraz dane adresowe. Na sam koniec formularza rejestracyjnego tworzysz login i hasło oraz podajesz kod promocyjny.

Rejestracja Betclic - krok po kroku

Betclic rejestracja krok po kroku

 1. Przejdź do bukmachera Betclic.
 2. Kliknij “zarejestruj się“.
 3. Wprowadź imię, nazwisko, datę urodzenia, e-mail.
 4. Zaakceptuj regulamin i opcjonalnie zgody marketingowe.
 5. Kliknij na przycisk “dalej”.
 6. Wpisz PESEL, adres zamieszkania, kod pocztowy i numer telefonu.
 7. Kliknij na przycisk “następny”.
 8. Uzupełnij nazwę użytkownika, hasło i Betclic kod promocyjny (BETMAX)
 9. Zakończ rejestrację, klikając “zapisz się”

Wiesz już, jak zarejestrować się na Betclic. Po pokonaniu tych nieskomplikowanych kroków, Twoje konto zostanie utworzone i będziesz mógł stawiać zakłady oraz odebrać bonusy. Warto jednak sprawdzić w dalszej części naszego tekstu, jak zweryfikować się i mieć konto stałe.

Bonus za rejestrację konta Betclic

Bonus za rejestrację konta Betclic 2024

W zakładach bukmacherskich Betclic możesz liczyć na bonus powitalny. Zarejestruj się z kodem BETMAX, a Twój pierwszy kupon zostanie objęty ubezpieczeniem. Maksymalny cashback to 200 złotych. Stawka kuponu wróci na Twoje konto i będziesz mógł zagrać ponownie. Znajdziesz tutaj także wiele innych promocji bukmacherskich, także dla zarejestrowanych graczy.

Betclic Kwota bonusu Betclic bonusy 2024

Cashback na start

200 PLN 

ODBIERZ BONUS

Multi +

do 50% na AKO

ODBIERZ BONUS

Super kursy

wyższe oferty

ODBIERZ BONUS

Betclic weryfikacja konta

W zakładach bukmacherskich Betclic rejestracja prowadzi do utworzenia konta tymczasowego. Możesz grać przez 30 dni, do limitu 5000 zł i nie wypłacisz wygranych. Wszystkie te limity zdejmiesz, weryfikując swoją tożsamość. Zobacz, jak zweryfikować tożsamość. Oto jak przebiega w Betclic weryfikacja konta:

 1. Zaloguj się na swoje konto.
 2. Kliknij na swoje imię.
 3. Znajdź zakładkę “moje dokumenty” i kliknij w nią.
 4. Wybierz rodzaj dokumentu.
 5. Kliknij “dodaj” i załącz skan lub zdjęcie dowodu tożsamości/paszportu.
 6. Poczekaj na zweryfikowanie tożsamości i aktywację konta stałego.

Ile trwa w Betclic weryfikacja konta?

Wiesz już Betclic jak założyć konto i zweryfikować, a jak wyglądają ramy czasowe drugiego procesu? Weryfikacja tożsamości w Betclic zależna jest oczywiście od dostępności konsultantów. Z naszego doświadczenia wiemy jednak, że średni czas zatwierdzenia weryfikacji tożsamości waha się od kilku do kilkunastu minut. O zakończeniu procesu weryfikacji zostaniesz powiadomiony po zalogowaniu się na swoje konto, a także wiadomością, wysłaną na adres e-mail, podany podczas rejestracji.

Betclic

Betclic rejestracja — często pojawiające się pytania

 • Jak długo trwa w Betclic rejestracja?

Rejestracja Betclic jest szybka i trwa około 1 minuty. Należy podać wyłącznie podstawowe dane osobowe, adresowe oraz utworzyć dane do logowania. Nie zapomnij też o kodzie promocyjnym BETMAX na najwyższe bonusy.

 • Czy wymagana jest weryfikacja tożsamości?

Nie musisz weryfikować tożsamości przy rejestracji. Pamiętaj jednak, że wiąże się to z pewnymi ograniczeniami, w tym z tymczasową blokadą wypłaty wygranych. Dlatego też zalecamy weryfikację tuż po rejestracji, jeżeli jesteś przekonany, że chcesz pozostać z Betclic na dłużej.

 • Czym jest konto tymczasowe?

Konto tymczasowe tworzysz rejestrując się bez weryfikacji. Nie wypłacisz na nim wygranych, a dodatkowo objęty zostaniesz limitem sumarycznych stawek 5000 zł. Konto tymczasowe w Betclic może być aktywne maksymalnie przez 30 dni.

 • Czym jest konto stałe?

Konto stałe aktywowane zostaje w momencie zweryfikowania tożsamości. Zdejmuje wszystkie limity, które posiada konto tymczasowe.

 • Na czym polega weryfikacja?

Po zalogowaniu się na konto gracza, w jego  ustawieniach znajdziesz zakładkę z weryfikacją tożsamości. Należy wgrać tam skany dowodu osobistego lub paszportu i poczekać na zatwierdzenie dokumentów przez obsługę bukmachera. Z reguły dzieje się to w ciągu kilkunastu minut.