Betfan opinie 2023 – Czy to dobry bukmacher?

W naszym tekście prezentujemy o Betfan opinie. Śmiało można powiedzieć, że to jeden z czołowych polskich bukmacherów. Typerzy bardzo pozytywnie oceniają jego ofertę zakładów, a przy tym jest w stu procentach legalny oraz bezpieczny.

Betfan opinie o dostępnych zakładach

Jak dobrze wiadomo, konto gracza zakłada się po to, żeby obstawiać mecze. Na samym początku warto zatem sprawdzić, jakie możliwości obstawiania daje Betfan, jak wyglądają kursy bukmacherskie, czy jest streaming online oraz wypłata cashout.

Betfan opinie o zakładach

Betfan opinie – Zakłady bukmacherskie

Zaczynając od zakładów bukmacherskich, uczciwie należy przyznać, że oferta Betfan jest bardzo bogata. To bukmacher, który spodoba się nie tylko graczom, obstawiającym sport, ale też sporty wirtualne, gry karciane, rozrywkę, a przede wszystkim esport, na który Betfan w ostatnim czasie mocno stawia. Oferta jest nie tylko bogata, ale jak sam widzisz, i różnorodna.

W przypadku zakładów sportowych masz do dyspozycji kilkadziesiąt różnych dyscyplin i kilka tysięcy wydarzeń dziennie. Wszystkie zakłady można postawić przedmeczowo lub na żywo, co jasno pokazuje, że Betfan nadąża za najnowszymi trendami.

Opinie o Betfan warto też wyrazić w kontekście liczby rynków bukmacherskich. Na przykładzie najpopularniejszych zdarzeń w ofercie, jak chociażby topowe mecze piłki nożnej, zauważamy, że bukmacher proponuje nawet 500 róznych rynków bukmacherskich na pojedynczy mecz. Sporo! Oczywiście, im ranga wydarzenia niższa czy dyscyplina mniej popularna, tym rynków jest odpowiednio mniej. Niemniej jednak, i tak na Betfan można znaleźć bardzo różnorodny wybór zakładów w przeciwieństwie do wielu konkurentów, co należy jak najbardziej docenić.

Betfan opinie o dostępnych zakładach

wejdź na stronę

Betfan kursy bukmacherskie

Jakie ma bukmacher Betfan opinie o swoich kursach? Ten operator słynie ze stosunkowo niskich marży na najpopularniejsze dyscypliny oraz zakłady na esport. Kursy zawsze odzwierciedlają kto jest faworytem, a kto underdogiem. Tutaj bukmacher na tle konkurencji niczym nie zaskakuje. Niemniej jednak, kursy są atrakcyjne dla graczy i śmiało możemy umiescić Betfana w ścisłym gronie najlepszych polskich bukmacherów pod tym względem.

BETFAN Zakłady bukmacherskie

Należy również wspomnieć o ofercie MATCHDAY BOOST, dzięki której najciekawsze wydarzenia mają jeszcze bardziej atrakcyjne kursy bukmacherskie.

Transmisje online

Pięta achillesową, co podkreślają każde o Betfan opinie są transmisje wideo u tego bukmachera, a raczej… ich brak. Bukmacher streamuje tylko mecze esportowe, dzięki zintegrowanej platformie Twitch. Brakuje streamingu wydarzeń sportowych, jak mecze piłki nożnej, tenisa czy chociażby koszykówki. Choć Betfan dostępny jest w Polsce już od dłuższego czasu, to nie zdecydował się na taki krok i nie wiadomo, czy kiedykolwiek zdecyduje się pójśc w kierunku transmisji online. Czas pokaże.

Cashout

Niemal od początku, kiedy nastała moda na cashout, Betfan dołączył do grona operatorów, posiadających tę funkcję. Możesz wypłacić zakłady przedmeczowe, jak i na żywo. Nie ma żadnych innych wymagań, oczywiście poza tym, że cashout może być zaoferowany wyłącznie na otwartym kuponie, na którym nie ma żadnego przegranego zdarzenia.

Bonusy i pozostałe promocje dla graczy

Betfan prowadzi ciekawą politykę bonusową. Zaoferowany przez bukmachera Betfan kod sprawia, że na start otrzymasz aż dwa bonusy: cashback i reload. Oprócz tego, na graczy czeka wiele ciekawych promocji, w tym darmowe zakłady. Warto też po rejestracji zaakceptować zgody marketingowe, bowiem kolejne bonusy rozsyłane są na e-mail bądź sms. Bukmacher pozostaje również aktywny w mediach społecznościowych, gdzie co jakiś czas organizuje ciekawe konkursy dla graczy, w których można zdobyć freebety, a te przecież, są najlepszą formą promocji bukmacherskiej. To dlatego o Betfan opinie forum graczy są tak pozytywne w kwestii bonusów.

betfan opinie

Odbierz bonus

Dostępne metody płatności

Nie można mieć też zastrzeżeń, spoglądając na opinie o Betfan metodach płatności. Minimalna wpłata to 2 zł. Buk nie pobiera prowizji, a wpłacić możesz, korzystając z BLIK-a, Przelewów24, Paysafecard czy kart płatniczych Visa oraz Mastercard. Ekspresowo realizowane są także wypłaty wygranych. Do ponad 97% banków w Polsce wypłata trafia już w około 15 minut. Jedyną metodą wypłaty jest właśnie przelew bankowy.

Obsługa klienta

Jakie są o Betfan opinie o obsłudze klienta? Bardzo dobre. Postanowiliśmy sprawdzić Betfan kontakt i zaskoczyliśmy się. Czat online reaguje bardzo szybko, a konsultant jest niezwykle uprzejmy. Średni czas oczekiwania podczas naszych testów ani razu nie przekroczył 1 minuty. Nieco dłużej należy poczekać na odpowiedź poprzez formularz kontaktowy. Jedyne, do czego można się doczepić, to brak całodobowego wsparcia. Konsultanci pracują przez siedem dni w tygodniu, w godzinach 8-23.

Betfan opinie: jesteśmy na tak czy na nie?

Potwierdzamy, że o Betfan opinie forum graczy są jak najbardziej uzasadnione. To bardzo dobry bukmacher, u którego warto założyć konto i zagrać. Głównie ze względu na szeroką ofertę, korzystne kursy, bonusy bukmacherskie i świetną obsługę klienta. Gracze wymagają jednak poprawy w kwestii transmisji online, których po prostu nie ma.