Betfan rejestracja – jak założyć konto gracza?

W zakładach bukmacherskich Betfan rejestracja przebiega szybko i bezproblemowo. Dzięki niej utworzysz konto, odbierzesz bonusy i zaczniesz obstawiać mecze.

Zweryfikowana
Betfan- Załóż konto
1600 zł
Załóż konto

cashback 600 zł, 100% do 1000 zł

Betfan rejestracja krok po kroku – Jak założyć konto

Betfan rejestracja jest konieczna, żeby obstawiać mecze. Na całe szczęście to szybki proces, z którym poradzi sobie nawet najbardziej początkujący gracz. Żeby założyć konto, trzeba skorzystać z formularza rejestracyjnego i wpisać w nim wszystkie wymagane dane oraz na samym końcu potwierdzić rejestrację. Warto uwzględnić, że w Betfan założenie konta zajmuje nieco ponad 1 minutę, a więc niewiele.

Betfan rejestracja

1. Rozpocznij rejestrację

Przejdź do serwisu Betfan i kliknij żółty przycisk “zaloguj lub zarejestruj”. Pod okienkiem logowania kliknij w “otwórz konto”.

2. Wypełnij formularz rejestracyjny

Podaj e-mail, hasło oraz Betfan kod promocyjny BETFANMAX. Zaakceptuj regulamin bukmachera oraz zgody marketingowe, żeby otrzymać bonus. Przejdź do kolejnego etapu rejestracji. Wpisz imię, nazwisko, PESEL, numer telefonu.

3. Wprowadź kod sms

Naciśnij “wyślij kod”, aby otrzymać kod weryfikacyjny sms. Wprowadź go w widocznym polu, oznaczonym jako “kod sms”. Potwierdź, że wprowadzone dane są prawdziwe.

4. Potwierdź założenie konta

Załóż konto, klikając “otwórz konto”.

I w taki oto sposób, w Betfan założenie konta dobiegło końca i jesteś gotowy do obstawiania meczy.

Bonus za rejestrację konta w Betfan (Czerwiec 2024)

Rejestracja w Betfan uprawnia do odebrania bonusu na start. W przypadku tego bukmachera jest to kwota nawet 400 złotych. Betfan proponuje bonus od pierwszego depozytu o wartości 200% aż do właśnie 400 złotych. Jednym słowem mówiąc, jest to potrojenie pierwszej wpłaty. Kiedy wpłacisz 200 złotych, do łącznej dyspozycji będziesz miał 600 złotych. Warto więc skorzystać z oferty powitalnej za rejestrację.

Betfan kod promocyjny BETFANMAX

ODBIERZ BONUS

Betfan konto tymczasowe – jak długo można posiadać?

Rejestracja konta z wykorzystaniem formularza prowadzi do utworzenia konta tymczasowego. Betfan pozwala w ten sposób obstawiać mecze i odebrać bonusy. Jednak konto tymczasowe Betfan wiąże się z pewnymi limitami. Jednym z nich jest możliwość gry wyłącznie przez 30 dni od rejestracji konta, a drugim, brak możliwości wypłaty wygranych. Spokojnie, bowiem środki nie przepadną. Zostaną zablokowane do momentu aktywacji konta stałego.

Betfan weryfikacja tożsamości – na czym polega, jak przebiega?

Jak aktywować konto stałe w Betfan? Należy zweryfikować się dokumentem tożsamości. Skorzystaj z poniższych wskazówek.

 1. Zaloguj się do Betfan.
 2. Kliknij w ikonę konta.
 3. Wybierz z menu “dane osobowe”.
 4. Uzupełnij brakujące dane.
 5. Załącz skany dowodu tożsamości.
 6. Poczekaj na weryfikację i aktywację konta stałego.

Wiesz już, jak przebiega aktywacja konta stałego w Betfan. Ile trwa weryfikacja tożsamości? Z reguły od kilku do kilkunastu minut. O statusie weryfikacji zostaniesz powiadomiony wiadomością e-mail oraz ujrzysz stosowny komunikat po zalogowaniu się na swoje konto gracza.

Betfan rejestracja na telefonie komórkowym

Betfan posiada także stronę i Betfan aplikację mobilną. W obu tych miejscach możesz zarejestrować konto, odebrać bonusy i obstawiać mecze. Rejestracja na telefonie wygląda dokładnie tak samo, jak na stronie internetowej. Co ważne, wystarczy, że zarejestrujesz jedno konto gracza i możesz z niego korzystać we wszystkich tych miejscach.

 1. Otwórz stronę mobilną lub aplikacje Betfan.
 2. Kliknij “otwórz konto”.
 3. Wypełnij formularz.
 4. Wprowadź kod sms.
 5. Zakończ rejestrację i obstawiaj mecze.

Betfan rejestracja na telefonie

FAQ

 • Czy w Betfan rejestracja jest darmowa?

Tak. Rejestracja jest darmowa i dostępna dla osób, mieszkających w Polsce, którzy ukończyli osiemnasty rok życia.

 • Ile trwa rejestracja konta w Betfan?

Rejestracja zajmuje około jednej minuty, bez względu na to czy zakładasz konto gracza na komputerze czy korzystasz z telefonu komórkowego.

 • Czym jest w Betfan konto tymczasowe?

To konto utworzone przez formularz rejestracyjny bez dowodu i bez weryfikacji tożsamości.

 • Jak długo można grać na koncie tymczasowym Betfan?

Możesz grać na koncie tymczasowym Betfan przez 30 dni i nie możesz wypłacać wygranych.

 • Jak zweryfikować tożsamość w Betfan?

Żeby aktywować w Betfan konto stałe – bez limitu gry i z możliwością wypłaty wygranych, należy przekazać bukmacherowi skan dowodu tożsamości. Jak to zrobić, sprawdzisz w naszym tekście.