BetX aplikacja – pobierz na Android lub iOS

Nie mamy wątpliwości, że chcąc obstawiać na telefonie, BetX aplikacja jest tym, z czym powinieneś się zapoznać. Bukmacher stworzył dedykowaną platformę mobilną dla systemów Android oraz iOS.

BetX aplikacja mobilna – jak pobrać?

Betx aplikacja mobilna
Pobierz aplikację

Betx aplikacja mobilna

Pobierz aplikację

Jeżeli chcesz, żeby BetX aplikacja mobilna znalazła się na Twoim telefonie, musisz ją najpierw pobrać, a następnie zainstalować. Na całe szczęście, obie czynności są stosunkowo proste i wyjątkowo szybkie. W naszym tekście znajdziesz dokładny poradnik, jak pobrać aplikację BetX na Android oraz iOS, a następnie jak zainstalować wybraną przez siebie wersję.

BetX aplikacja Android – pobierz i zainstaluj

Chcesz pobrać BetX Android? Zapoznaj się z instrukcją.

 1. Przejdź z telefonu do serwisu BetX.
 2. Powinieneś zobaczyć komunikat o dostępności aplikacji z odnośnikiem do jej pobrania.
 3. Jeśli nie, znajdź w menu odnośnik aplikacja.
 4. Kliknij w niego i wybierz wersję Android.
 5. Po zakończeniu pobierania, a przed rozpoczęciem instalacji, koniecznie potwierdź akceptację “nieznanych źródeł”.
 6. Dzięki temu BetX app zostanie zainstalowana na Twoim telefonie.

Od razu informujemy, że aplikacji BetX nie znajdziesz w Sklepie Google Play. To polityka tego koncernu, który nie zamieszcza żadnych aplikacji związanych z hazardem na prawdziwe pieniądze.

BetX aplikacja iOS – pobierz i zainstaluj

Masz iPhone? BetX aplikacja także jest dostępna dla Twojego systemu operacyjnego.

 1. Przejdź do App Store.
 2. Wpisz “BetX aplikacja”.
 3. Pobierz i zainstaluj aplikację.
 4. Opcjonalnie skorzystaj ze strony bukmachera, gdzie w zakładce “aplikacja” znajdziesz plik instalacyjny.

Aplikacja BetX

Wymagania sprzętowe

Jeżeli chodzi o Android, BetX nie ma wygórowanych żądań dla swojej aplikacji. Wystarczy około 80 mb wolnej przestrzeni w pamięci i nawet kilkuletni smartfon, niekoniecznie flagowiec. W przypadku iPhone'a potrzebujesz takiej samej ilości pamięci, ale wymagany jest system iOS w wersji minimum 11.00.

Aplikacja BetX – jak założyć konto?

Kiedy stałeś się posiadaczem BetX app, możesz zalogować się na posiadane u tego bukmachera konto. Jeżeli jeszcze go nie masz, to śmiało zarejestruj je bezpośrednio w aplikacji, podając BetX kod promocyjny. Procedura rejestracji wygląda identycznie, jak w przypadku strony internetowej. Otwierasz formularz, wprowadzasz wymagane dane, na końcu wpisujesz kod sms i kończysz rejestrację. Możesz zalogować się i rozpocząć obstawianie swoich ulubionych zakładów i meczów.

Bonus na telefon komórkowy

W aplikacji mobilnej można odebrać pełen pakiet powitalny, wszystkie promocje dla zarejestrowanych graczy oraz dedykowany bonus mobilny. To freebet 20 złotych, który jest dostępny wyłącznie w aplikacji BetX. Zainstaluj ją, postaw pierwszy zakład o wartości minimum 10 złotych, a bukmacher nagrodzi Cię wspomnianym darmowym zakładem.

Bonus na telefon betx

Pobierz aplikację i odbierz 20 zł

Jak doładować konto gracza?

Zasilenie konta w aplikacji jest ekspresowe. Zwłaszcza, kiedy zamierzasz korzystać z BLIK, to w kilka sekund, bez odkładania telefonu z ręki, możesz przelać środki na grę. Swobodnie możesz wybrać także inne metody płatności, jak przelew czy karty.

 1. Zaloguj się w aplikacji BetX.
 2. Kliknij na saldo i wpłata.
 3. Wybierz metodę wpłaty.
 4. Wpisz kwotę depozytu.
 5. Dokończ zasilenie, by po kilku sekundach odnotować wpływ środków na konto gracza.

Jak obstawiać na telefonie?

Możesz obstawiać na telefonie zarówno zakłady przedmeczowe, jak i na żywo. Bukmacher udostępnia w aplikacji kompletną ofertę. Wybierz rodzaj zakładów, znajdź rozgrywkę, mecz i kliknij na kurs, aby dodać go do szkicu kuponu bukmacherskiego. Sprawdź czy się zgadza lub dołóż kolejne mecze, a następnie wpisz stawkę i postaw swój zakład.

Aplikacja BetX – recenzja

Obie wersje aplikacji BetX, a więc Android i iOS są niezwykle funkcjonalne. Pozwalają w łatwy i szybki sposób obstawiać mecze oraz korzystać z bonusów. Możesz skorzystać z uproszczonej procedury logowania, np. odciskiem palca. Można też aktywować powiadomienia push, dzięki którym na bieżąco będziesz z bonusami i wszelkimi zakładami. Wreszcie, w przypadku obstawiania live, możesz aktywować szybki zakład, gdzie jednym kliknięciem go postawisz. No i pamiętaj o dedykowanym bonusie, a więc darmowym zakładzie 20 złotych wyłącznie w aplikacji mobilnej BetX. Recenzja musi być pozytywna, bo to szybka, funkcjonalna i intuicyjna aplikacja. Bukmacher wykonał kawał dobrej pracy, za co trzeba go docenić.

BetX aplikacja

Co lepsze – BetX aplikacja czy strona mobilna?

Zdecydowanie aplikacja jest lepszym rozwiązaniem. To dedykowana platforma, która ułatwi obstawianie meczy i całą Twoją przygodę z bukmacherem BetX. Dodatkowo, tak jak wspomnieliśmy, czeka na Ciebie także dedykowany freebet na telefon komórkowy.

Owszem, strona mobilna też ma wiele zalet. Można ją scharakteryzować jako okrojoną wersję aplikacji, która przyda się, kiedy nie jesteś zdecydowany na tego bukmachera i dopiero chcesz zapoznać się z możliwościami na telefonie. Zwłaszcza, że strona mobilna ładuje się z automatu i nie wymaga ani instalowania ani też pobierania.

Najczęstsze pytania o aplikację mobilną

Na jakich systemach działa BetX aplikacja?

Aplikację możesz zainstalować na Androidzie lub iOS.

Jak pobrać aplikację BetX Android?

Plik instalacyjny znajdziesz bezpośrednio na stronie bukmachera.

Jak pobrać aplikację BetX iOS?

Instalator znajduje się na stronie bukmachera, a dodatkowo także w oficjalnym sklepie App Store.

Jakie wymagania sprzętowe ma aplikacja?

Są to podstawowe wymagania, dotyczące odpowiedniej ilości miejsca w pamięci telefonu.

Czy w aplikacji jest specjalny bonus mobilny?

Tak. Bukmacher BetX oferuje freebet 20 złotych za postawienie pierwszego zakładu w aplikacji mobilnej.