ETOTO aplikacja mobilna | pobierz na Android i iOS

Czy wiesz co potrafi ETOTO aplikacja? Dzięki niej możesz wygodnie obstawiać mecze z telefonu komórkowego oraz zyskać dedykowany darmowy zakład. Sprawdź recenzję.

ETOTO aplikacja mobilna – jak zainstalować?

Instalowanie aplikacji bukmachera ETOTO nie jest niczym skomplikowanym. Wystarczy, że pobierzesz odpowiedni dla swojego telefonu plik instalacyjny i go otworzysz. Reszta zadzieje się już z automatu. W tym miejscu warto wspomnieć, że ETOTO app stworzone zostało jak na razie na dwa systemy operacyjne, a mianowicie Android oraz iOS. Dowiedz się więcej, jak pobrać i zainstalować aplikację mobilną ETOTO, czytając dalszą część naszego tekstu.

ETOTO aplikacja
Android i iOS

ETOTO aplikacja Android – jak pobrać?

Skąd pobrać i jak zainstalować aplikację ETOTO na Androidzie? Zerknij na poniższe wskazówki.

 1. Przejdź na stronę bukmachera ETOTO, korzystając z telefonu komórkowego.
 2. Powinieneś zobaczyć wyskakujące okienko z odnośnikiem do aplikacji.
 3. Jeżeli tak się nie stało, znajdź zakładkę “aplikacja mobilna” i wybierz wersję na Android.
 4. Kliknij “Pobierz na Androida”.
 5. Po ukończeniu pobierania, otwórz plik i zaakceptuj “nieznane źródła”.
 6. To konieczny wymóg, żeby zainstalować aplikację.
 7. Po kilkunastu sekundach aplikacja będzie gotowa do użycia.

Pobranie aplikacji na Androida możliwe jest wyłącznie ze strony bukmachera. Pliku nie znajdziesz w Sklepie Google Play.

zainstalować ETOTO na iPhone

ETOTO aplikacja iOS – jak pobrać?

Co zrobić, jeśli chcesz pobrać i zainstalować ETOTO na iPhone? Podążaj za poniższymi wskazówkami.

 1. Wpisz “ETOTO aplikacja” w sklepie App Store.
 2. Możesz też przejść na stronę bukmachera i w zakładce “aplikacja mobilna” znaleźć wersję dla iOS.
 3. Kliknij na “pobierz”.
 4. Po ukończeniu pobierania, aplikacja sama zainstaluje się na Twoim urządzeniu rodziny Apple.
 5. Po chwili będzie więc gotowa do użycia.

Jak zatem wskazaliśmy, w przypadku aplikacji ETOTO iOS, sam możesz zdecydować, który sposób instalacji wybrać. Wybierz po prostu ten, który jest dla Ciebie wygodniejszy.

Wymagania sprzętowe

Jakie są wymagania sprzętowe aplikacji ETOTO mobile? Jak już zdążyliśmy podkreślić, działa ona na systemie Android oraz iOS. Użytkownicy innych urządzeń muszą zadowolić się stroną mobilną. Wracając do aplikacji, to nie posiada ona wygórowanych wymagań sprzętowych. Najlepszym tego dowodem jest fakt, że nawet kilkuletnie smartfony czy tablety i to nie z najwyższej półki, bez trudu ją obsłużą. Warto jedynie sprawdzić, ile miejsca potrzebujesz na swoim urządzeniu, żeby zainstalować aplikację.

Aplikacja ETOTO – rejestracja konta

Czy można się zarejestrować w aplikacji ETOTO? Oczywiście, że tak. Cały proces rejestracji polega na wypełnieniu formularza rejestracyjnego.

 1. Wpisz swój adres e-mail, hasło, ETOTO kod bonusowy BETMAX oraz zaakceptuj regulamin.
 2. Przejdź do kolejnego kroku rejestracji.
 3. Uzupełnij imię, nazwisko oraz numer PESEL i telefon komórkowy.
 4. Zakończ rejestrację.

zarejestrować w aplikacji ETOTO

ETOTO bonus mobilny

Świetna informacja jest taka, że jest w aplikacji ETOTO mobile dedykowany bonus. To darmowy zakład o wartości 70 złotych. Oprócz tego możesz otrzymać także 200% do 100 złotych bonusu od pierwszego depozytu.

Doładowanie konta

Żeby zacząć grać i otrzymać bonusy, najpierw musisz doładować swoje konto. Depozyt możesz złożyć także w aplikacji mobilnej, korzystając z poniższej instrukcji.

 1. Zaloguj się w aplikacji ETOTO.
 2. Kliknij “wpłata”.
 3. Wpisz kwotę, którą chcesz zdeponować.
 4. Wybierz metodę płatności.
 5. Potwierdź wpłatę.

Obstawianie meczy na telefonie

Bez dwóch zdań, jeżeli chcesz obstawiać mecze na telefonie komórkowym, powinieneś zainstalować aplikację mobilną ETOTO. Bukmacher oferuje w niej wszystkie zakłady przedmeczowe oraz na żywo. Wystarczy, że wybierzesz jedną z sekcji, a następnie dyscyplinę i rozgrywkę. Znajdź mecz i klikając w kurs, dodaj zakład do kuponu. Modyfikuj go do woli, aż nie wprowadzisz stawki i nie klikniesz “postaw zakład”, czym wyślesz swój kupon bukmacherski w aplikacji mobilnej.

ETOTO aplikacja – recenzja i jej funkcje

Jakie są opinie graczy na temat aplikacji mobilnej tego bukmachera? Bardzo dobre. ETOTO posiada jedną z najszybszych aplikacji na rynku bukmacherskim w Polsce. Wszystko ze względu na natywną nawigacje SDF. Aplikacja jest nie tylko szybka, ale i wygodna w użytkowaniu. Potwierdzeniem jej jakości jest niezwykła funkcjonalność. Oprócz wszystkich zakładów, bonusów i płatności, znajdziesz w niej takie funkcje, jak logowanie biometrią, powiadomienia push, szybki zakład oraz dedykowany bonus mobilny. To powoduje, że warto zainstalować aplikację ETOTO na telefon.

Czy są jakieś minusy? Owszem i w zasadzie to jeden. Mowa o transmisjach online, których nie uraczysz ani w aplikacji ETOTO ani też na stronie tego bukmachera.

zainstalować aplikację ETOTO na telefon

Aplikacja ETOTO czy strona mobilna? Co lepsze?

Zdecydowanie wybieramy aplikację mobilną ETOTO, która posiada więcej funkcjonalności względem strony mobilnej. Jest też szybsza i łatwiejsza w użyciu. Jeżeli nie możesz jednak zainstalować aplikacji, choćby z tego względu, że masz urządzenie z innym systemem, niż Android czy iOS, wybierz stronę mobilną. Tam także znajdziesz wszelkie zakłady, ale nie znajdziesz niestety bonusu mobilnego pod postacią darmowego zakładu.

FAQ

 • Dla jakich systemów jest ETOTO aplikacja?

Aplikację mobilną możesz pobrać na Android oraz iPhone.

 • Skąd pobrać aplikację ETOTO na Android?

Plik instalacyjny pobierzesz z oficjalnej strony bukmachera.

 • Skąd pobrać aplikację ETOTO na iOS?

Aplikację możesz pobrać na dwa sposoby – z oficjalnej strony buka lub ze sklepu App Store.

 • Jakie funkcje posiada aplikacja?

Daje dostęp do pełnej oferty zakładów, a do tego można aktywować w niej szybki zakład, powiadomienia o bonusach oraz szybkie logowanie na konto.

 • Czy jest bonus ETOTO mobile?

Tak. W aplikacji ETOTO możesz otrzymać 70 złotych w darmowych zakładach. Oprócz tego, zyskasz dostęp do klasycznej oferty powitalnej, o wartości 200% do 100 złotych.