ETOTO kod bonusowy – Odbierz bonus powitalny 2242 PLN

ETOTO kod bonusowy to: ETOMAX. Kod promocyjny pozwoli skorzystać z najwyższego bonusu na start, którego wartość wynosi łącznie aż 2242 złotych. Kod bonusowy możesz wprowadzić na pierwszej stronie formularza rejestracyjnego.

Zweryfikowana
2242 zł
ETOMAX
Zapisz się teraz →
Premia i szczegóły oferty
🎁Bonus powitalny do 2242 zł🎁
Wygasa w dniu: 31-12-2023
Ostatnie sprawdzenie: 2 dni temu

kod bonusowy ETOTO

Jaki jest ETOTO kod bonusowy?

ETOTO kod bonusowy to: ETOMAX. Jest on gwarancją otrzymania najwyższego bonusu na start. Łączna wartość pakietu powitalnego to aż 2242 zł. Bukmacher oferuje kilka ciekawych bonusów, w trzy trzy bonusy depozytowe oraz dwa darmowe zakłady:

ETOTO bonus powitalny aż do 2224 złotych

W zakładach bukmacherskich ETOTO bonus dla nowych graczy wynosi łącznie aż 2242 zł. To najwyższa oferta za kod bonusowy ETOTO, który możesz wprowadzić przy rejestracji konta. Składają się na nią bonusy: 100% do 300 złotych, 100% do 500 złotych, 50% do 1200 złotych oraz darmowe zakłady po 222 zł i 20 zł. Poniżej zamieszczam szczegółowy opis, jak skorzystać z każdego bonusu i jakie są warunki obrotu.

ETOTO bonus powitalny

ETOTO bonus od pierwszego depozytu: 100% do 300 złotych

W serwisie ETOTO możesz odebrać podwojenie pierwszego depozytu. Jest nim bonus 100% do 300 złotych. Bukmacher nie narzuca wygórowanych warunków, gdyż podwaja każdy pierwszy depozyt, a po otrzymaniu środków bonusowych, będziesz musiał standardowo zmierzyć się z warunkami obrotu.

 1. Zarejestruj się w ETOTO z kodem ETOMAX.
 2. Wpłać dowolną kwotę na pierwszy depozyt.
 3. Otrzymasz bonus 100% aż do 300 złotych.

Pamiętaj jedynie tyle, że od wartości Twojego pierwszego doładowania zależy kwota otrzymanego bonusu. Jeżeli wpłacisz przykładowo 1 zł, to tyle też dostaniesz jako podwojenie depozytu. Jeśli zdecydujesz się na wpłatę 300 złotych lub więcej, otrzymasz maksymalną kwotę podwojenia, a więc 300 złotych. Przyznany bonus to środki bonusowe, a to oznacza, że bukmacher wymaga obrotu. Wymagany jest trzykrotny obrót na kuponach akumulowanych z minimum trzema zakładami i kursem łącznym min. 2.00. Masz 30 dni na obrót od momentu pojawienia się bonusu na Twoim koncie gracza.

ETOTO bonus od drugiego depozytu: 100% do 500 złotych

Bonus ETOTO od drugiego depozytu aktywowany jest dokładnie w taki sam sposób, jak promocja za pierwsze doładowanie. Każda wpłata uprawnia do jego odbioru, a po otrzymaniu bonusu, będziesz musiał nim obrócić według zasad bukmachera.

 1. Wpłać dowolną kwotę na drugi depozyt.
 2. Otrzymasz bonus 100% do 500 złotych.

I standardowo też, od wysokości Twojego drugiego depozytu zależy wartość przyznanego bonusu. Aby skorzystać z maksymalnej premii, musisz wpłacić tym razem 500 złotych lub więcej. Warunki obrotu bonusem są identyczne, jak w przypadku pierwszego bonusu, a zatem: 3x na kuponach ako z minimum trzema zdarzeniami i kursem łącznym min. 2.00. Czas na obrót wynosi także maksymalnie 30 dni.

ETOTO bonus od trzeciego depozytu: 50% do 1200 złotych

Bonus za trzecie doładowanie konta to nie 100%, a 50% wartości depozytu. Przyznawany jest jednak na bliźniaczych warunkach, jak dwie poprzednie premie. To oznacza, że otrzymasz bonus już nawet po doładowaniu 1 złotówką, a środki będą podlegały obrotowi.

 1. Wpłać dowolną kwotę na trzeci depozyt.
 2. Otrzymasz bonus 50% do 1200 złotych.

Trzeci bonus wynosi 50%, ale maksymalna kwota jest najwyższa. Jeżeli chcesz otrzymać najwyższy bonus, tym razem musisz wpłacić co najmniej 2400 złotych. Wówczas na Twoim koncie gracza pojawi się dodatkowe 1200 złotych w środkach bonusowych. Bonus od trzeciego depozytu podlega tradycyjnemu, jak na ETOTO przystało, warunkowi obrotu, a więc: 3x AKO3 z kursem min. 2.00 dla całego kuponu. Czas na obrót kolejny raz to 30 dni.

Inne ETOTO bonusy: darmowe zakłady 242 złote

Oprócz trzech bonusów depozytowych bukmacher proponuje także dwa freebety. Pierwszy z nich 20 złotych dostępny jest wyłącznie za ETOTO kod bonusowy, a z drugiego w kwocie 222 zł może skorzystać każdy gracz. Warto zatem zadbać o kod bonusowy ETOTO.

Jak odebrać w ETOTO freebet 20 zł?

 1. Zarejestruj kod bonusowy ETOTO: ETOMAX.
 2. Zdeponuj min. 50 zł na pierwszy raz.
 3. Otrzymasz automatycznie freebet 20 zł.
 4. Zagrasz za niego tak jak chcesz w aplikacji mobilnej (warunek konieczny).
 5. Wygrana jest wolna od obrotu i możesz ją od razu wypłacić.

Jak odebrać w ETOTO freebet 222 zł?

 1. Zdeponuj co najmniej 2400 zł.
 2. Otrzymasz automatycznie freebet 222 zł.
 3. Za darmowy zakład możesz zagrać tak jak chcesz w aplikacji bukmachera (warunek konieczny).
 4. Wygrana nie podlega obrotowi, a więc możesz od razu dokonać wypłaty.

Oba darmowe zakłady w ETOTO możesz wykorzystać zatem na dowolnych kuponach, a wygrane z nich są wolne od obrotu bonusem, co jest sporym ukłonem w stronę graczy. Bukmacher nie oferuje co prawda cashbacku, a jeżeli interesuje Cię zakład bez ryzyka, to sprawdź Betclic kod promocyjny na taki bonus do 200 zł.

Jak zarejestrować kod bonusowy ETOTO?

Jak wygląda w ETOTO rejestracja i  w którym miejscu wpisać w ETOTO kod bonusowy? Już wyjaśniam. Spójrz poniżej krok po kroku jak założyć konto u tego bukmachera.

 1. Przejdź do bukmachera za pomocą przycisku na wstępie tekstu.
 2. Automatycznie znajdziesz się w formularzu rejestracyjnym.
 3. Wpisz wymagane dane takie, jak e-mail, hasło oraz kod bonusowy ETOTO: ETOMAX.
 4. Potwierdź wymagane zgody i przejdź do kolejnego kroku rejestracji, klikając “kontynuuj”.
 5. Wpisz imię, nazwisko oraz podaj swój numer PESEL i numer telefonu.
 6. Naciśnij ponownie “kontynuuj” i postępuj według wskazówek, żeby zakończyć rejestrację konta.

ETOTO kod bonusowy

Po przebrnięciu przez te kilka kroków staniesz się posiadaczem konta gracza, możesz zalogować się i odebrać dostępne na ETOTO bonusy powitalne oraz skorzystać z opisanych w dalszej części tekstu promocji dla zarejestrowanych graczy.

Inne promocje dla graczy w ETOTO

Na ofercie powitalnej bonusy ETOTO się nie kończą. Bukmacher posiada też ciekawe oferty dla swoich zarejestrowanych i wiernych graczy. Pozwól, że je teraz omówię.

ETOTO promocje

AKO+

To oferta ukierunkowana na kupony akumulowane. Powiększa ona wygrane na ako nawet o 50%. Żebyś otrzymał taki bonus, musisz zagrać kupon składający się minimum z 14 zakładów. Oczywiście są też mniejsze bonusy, jak na przykład 6% dla kuponu z pięcioma zdarzeniami. Uwaga, bowiem do ilości zdarzeń zaliczają się wyłącznie zakłady z kursem min. 1.20.

Powiększone kursy

Podobnie jak większość bukmacherów, tak samo ETOTO ma bonusy powiększające kursy dla najciekawszych zdarzeń dnia. Są to oferty “singielBOOST”, gdzie znajdziesz pojedyncze wydarzenia oraz “akoBOOST”, gdzie znajdziesz gotowy kupon akumulowany z wyższymi kursami bukmacherskimi.

MIXBET

MIXBET to zakład kombinacyjny. Opcja ta umożliwia kombinowanie kilku zakładów w obrębie jednego meczu. Przykład? Francja wygra, strzeli powyżej 2.5 gola, a jednego z nich zdobędzie Kylian Mbappe.

Różne metody wpłaty i wypłaty w ETOTO

Jak wpłacać oraz wypłacać w ETOTO? Bukmacher posiada szeroki zakres metod płatności i obsługuje je błyskawicznie. Poniżej znajdziesz szczegóły.

Depozyty w ETOTO

Minimalny depozyt w ETOTO wynosi jedną złotówkę, a możesz korzystać z BLIK-a, przelewów natychmiastowych, kart płatniczych oraz kart pre-paid Paysafecard.

 • BLIK
 • Przelewy24
 • VISA
 • MasterCard
 • Paysafecard

ETOTO wypłaty

Kwota minimalnej wypłaty to także złotówka, a bukmacher umożliwia podjęcie wygranych za pośrednictwem błyskawicznych przelewów. Dzięki temu środki znajdą się na Twoim rachunku bankowym już nawet w kilka minut. Jeżeli Twój bank nie współpracuje z Przelewy24, wówczas wysłany zostanie przelew zwykły, a środki będą zaksięgowane do 2 dni roboczych.

Co możesz obstawiać w ETOTO?

Strona internetowa bukmachera oraz ETOTO aplikacja umożliwiają dostęp do setek tysięcy zakładów. Są nimi zakłady sportowe, esport, gry karciane oraz sporty wirtualne. Jest naprawdę w czym wybierać.

ETOTO zakłady

Wydarzenia sportowe, a zwłaszcza najbardziej prestiżowe mecze piłki nożnej mają około 500 rynków bukmacherskich. Sporo zakładów jest też dostępnych w przypadku tenisa ziemnego, żużla, koszykówki, siatkówki, hokeja na lodzie oraz piłki ręcznej. Bukmacher proponuje też dobrą ofertę na sporty walki. Jednym słowem w ETOTO znajdziesz kilkadziesiąt dyscyplin sportowych do obstawiania.

Nasza końcowa opinia o ETOTO

Nasze ETOTO opinie muszą być pozytywne. To czołowy polski bukmacher, który oferuje ciekawy i wysoki pakiet powitalny, gdzie za ETOTO kod bonusowy otrzymasz dodatkowe 20 złotych freebetu. Jest to serwis z wieloma zakładami, atrakcyjnymi kursami oraz bardzo dobrą obsługą klienta. Jeżeli szukasz alternatywy, możesz sprawdzić STS kod promocyjny, który podany przy rejestracji gwarantuje najwyższe bonusy u konkurencyjnego operatora.

FAQ: Twoje pytania o ETOTO kod bonusowy

Jaki jest ETOTO kod bonusowy?

ETOTO kod bonusowy to ETOMAX.

Co daje kod bonusowy ETOTO?

Z kodem promocyjnym otrzymasz najwyższy w ETOTO bonus aż do 2242 zł. Kod uruchamia specjalny darmowy zakład o wartości 20 złotych.

Gdzie wpisać kod bonusowy w ETOTO?

Kod bonusowy wprowadzasz w formularzu rejestracyjnym podczas zakładania konta.