ETOTO kod bonusowy: ETOMAX

ETOTO kod bonusowy to: ETOMAX. Możesz z niego skorzystać podczas zakładania nowego konta i wypełniania formularza rejestracyjnego. Kod aktywuje bonusy na łączną kwotę aż 807 złotych.

5 rating
Etoto Kod Bonusowy
Bonus na start 807 zł
 • 🎁 Bonusy 700 zł + freebety 77 zł
 • 🎁 Freebet 30 zł w aplikacji
ETOMAX
Kopiuj
Sprawdzone 24/01/2024
83 razy użyty w tym tygodniu
Zarejestruj się

kod bonusowy ETOT

Jaki jest ETOTO kod bonusowy?

ETOTO kod bonusowy to: ETOMAX. Razem z kodem otrzymasz bonusy powitalne o łącznej wartości nawet 807 złotych:

 • 100% do 200 zł
 • freebet 20 zł
 • 100% do 200 zł
 • freebet 20 zł
 • 100% do 300 zł
 • freebet 37 zł
 • 30 zł freebetu w aplikacji

ETOTO bonus od 1. depozytu: 100% do 200 zł + freebet 20 zł

W serwisie ETOTO możesz odebrać podwojenie pierwszego depozytu. Jest nim bonus 100% do 200 złotych oraz darmowy zakład 20 zł. Bukmacher nie narzuca wygórowanych warunków, gdyż podwaja każdy pierwszy depozyt, a po otrzymaniu środków bonusowych, będziesz musiał standardowo zmierzyć się z warunkami obrotu.

 1. Zarejestruj się w ETOTO z kodem ETOMAX.
 2. Wpłać dowolną kwotę na pierwszy depozyt.
 3. Otrzymasz bonus 100% aż do 200 złotych + freebet 20 zł.

Pamiętaj jedynie tyle, że od wartości Twojego pierwszego doładowania zależy kwota otrzymanego bonusu. Jeżeli wpłacisz przykładowo 1 zł, to tyle też dostaniesz jako podwojenie depozytu. Jeśli zdecydujesz się na wpłatę 200 złotych lub więcej, otrzymasz maksymalną kwotę podwojenia, a więc 200 złotych. Przyznany bonus to środki bonusowe, a to oznacza, że bukmacher wymaga obrotu. Wymagany jest trzykrotny obrót na kuponach akumulowanych z minimum trzema zakładami i kursem łącznym min. 2.00. Masz 30 dni na obrót od momentu pojawienia się bonusu na Twoim koncie gracza.

ETOTO bonus od 2. depozytu: 100% do 200 zł + freebet 20 zł

Bonus ETOTO od drugiego depozytu aktywowany jest dokładnie w taki sam sposób, jak promocja za pierwsze doładowanie. Każda wpłata uprawnia do jego odbioru, a po otrzymaniu bonusu, będziesz musiał nim obrócić według zasad bukmachera.

 1. Wpłać dowolną kwotę na drugi depozyt.
 2. Otrzymasz bonus 100% do 200 złotych + freebet 20 złotych.

I standardowo też, od wysokości Twojego drugiego depozytu zależy wartość przyznanego bonusu. Aby skorzystać z maksymalnej premii, musisz wpłacić tym razem 200 złotych lub więcej. Warunki obrotu bonusem są identyczne, jak w przypadku pierwszego bonusu, a zatem: 3x na kuponach ako z minimum trzema zdarzeniami i kursem łącznym min. 2.00. Czas na obrót wynosi także maksymalnie 30 dni.

ETOTO bonus od 3. depozytu: 100% do 300 zł + freebet 37 zł

Bonus za trzecie doładowanie konta to 100% do 300 zł + freebet 37 złotych. Przyznawany jest na bliźniaczych warunkach, jak dwie poprzednie premie. To oznacza, że otrzymasz bonus już nawet po doładowaniu 1 złotówką, a środki będą podlegały obrotowi.

 1. Wpłać dowolną kwotę na trzeci depozyt.
 2. Otrzymasz bonus 100% do 300 zł + freebet 37 zł.

Jeżeli chcesz otrzymać najwyższy bonus, tym razem musisz wpłacić co najmniej 300 złotych. Wówczas na Twoim koncie gracza pojawi się dodatkowe 300 złotych w środkach bonusowych i freebet 37 zł. Bonus od trzeciego depozytu podlega tradycyjnemu, jak na ETOTO przystało, warunkowi obrotu, a więc: 3x AKO3 z kursem min. 2.00 dla całego kuponu. Czas na obrót kolejny raz to 30 dni.

ETOTO freebet 30 złotych w aplikacji mobilnej

Kolejnym bonusem jest darmowy zakład 30 złotych, który możesz otrzymać wyłącznie w aplikacji mobilnej ETOTO.

 1. Zarejestruj kod bonusowy ETOTO: ETOMAX.
 2. Zdeponuj min. 50 zł na pierwszy raz.
 3. Otrzymasz automatycznie freebet 30 zł.
 4. Zagrasz za niego tak jak chcesz w aplikacji mobilnej (warunek konieczny).
 5. Wygrana jest wolna od obrotu i możesz ją od razu wypłacić.

Jeżeli interesuje Cię zakład bez ryzyka, to sprawdź Betclic kod promocyjny na taki bonus do 200 zł.

Jak zarejestrować kod bonusowy ETOTO?

Jak wygląda w ETOTO rejestracja i  w którym miejscu wpisać w ETOTO kod bonusowy? Już wyjaśniam. Spójrz poniżej krok po kroku jak założyć konto u tego bukmachera.

 1. Przejdź do bukmachera za pomocą przycisku na wstępie tekstu.
 2. Automatycznie znajdziesz się w formularzu rejestracyjnym.
 3. Wpisz wymagane dane takie, jak e-mail, hasło oraz kod bonusowy ETOTO: ETOMAX.
 4. Potwierdź wymagane zgody i przejdź do kolejnego kroku rejestracji, klikając “kontynuuj”.
 5. Wpisz imię, nazwisko oraz podaj swój numer PESEL i numer telefonu.
 6. Naciśnij ponownie “kontynuuj” i postępuj według wskazówek, żeby zakończyć rejestrację konta.

ETOTO kod bonusowy

 

Po przebrnięciu przez te kilka kroków staniesz się posiadaczem konta gracza, możesz zalogować się i odebrać dostępne na ETOTO bonusy powitalne oraz skorzystać z opisanych w dalszej części tekstu promocji dla zarejestrowanych graczy.

Inne promocje dla graczy w ETOTO

Na ofercie powitalnej bonusy ETOTO się nie kończą. Bukmacher posiada też ciekawe oferty dla swoich zarejestrowanych i wiernych graczy. Pozwól, że je teraz omówię.

ETOTO promocje

AKO+

To oferta ukierunkowana na kupony akumulowane. Powiększa ona wygrane na ako nawet o 50%. Żebyś otrzymał taki bonus, musisz zagrać kupon składający się minimum z 14 zakładów. Oczywiście są też mniejsze bonusy, jak na przykład 6% dla kuponu z pięcioma zdarzeniami. Uwaga, bowiem do ilości zdarzeń zaliczają się wyłącznie zakłady z kursem min. 1.20.

Powiększone kursy

Podobnie jak większość bukmacherów, tak samo ETOTO ma bonusy powiększające kursy dla najciekawszych zdarzeń dnia. Są to oferty “singielBOOST”, gdzie znajdziesz pojedyncze wydarzenia oraz “akoBOOST”, gdzie znajdziesz gotowy kupon akumulowany z wyższymi kursami bukmacherskimi.

MIXBET

MIXBET to zakład kombinacyjny. Opcja ta umożliwia kombinowanie kilku zakładów w obrębie jednego meczu. Przykład? Francja wygra, strzeli powyżej 2.5 gola, a jednego z nich zdobędzie Kylian Mbappe.

Różne metody wpłaty i wypłaty w ETOTO

Jak wpłacać oraz wypłacać w ETOTO? Bukmacher posiada szeroki zakres metod płatności i obsługuje je błyskawicznie. Poniżej znajdziesz szczegóły.

Depozyty w ETOTO

Minimalny depozyt w ETOTO wynosi jedną złotówkę, a możesz korzystać z BLIK-a, przelewów natychmiastowych, kart płatniczych oraz kart pre-paid Paysafecard.

 • BLIK
 • Przelewy24
 • VISA
 • MasterCard
 • Paysafecard

ETOTO wypłaty

Kwota minimalnej wypłaty to także złotówka, a bukmacher umożliwia podjęcie wygranych za pośrednictwem błyskawicznych przelewów. Dzięki temu środki znajdą się na Twoim rachunku bankowym już nawet w kilka minut. Jeżeli Twój bank nie współpracuje z Przelewy24, wówczas wysłany zostanie przelew zwykły, a środki będą zaksięgowane do 2 dni roboczych.

Co możesz obstawiać w ETOTO?

Strona internetowa bukmachera oraz ETOTO aplikacja umożliwiają dostęp do setek tysięcy zakładów. Są nimi zakłady sportowe, esport, gry karciane oraz sporty wirtualne. Jest naprawdę w czym wybierać.

ETOTO zakłady

Wydarzenia sportowe, a zwłaszcza najbardziej prestiżowe mecze piłki nożnej mają około 500 rynków bukmacherskich. Sporo zakładów jest też dostępnych w przypadku tenisa ziemnego, żużla, koszykówki, siatkówki, hokeja na lodzie oraz piłki ręcznej. Bukmacher proponuje też dobrą ofertę na sporty walki. Jednym słowem w ETOTO znajdziesz kilkadziesiąt dyscyplin sportowych do obstawiania.

Nasza końcowa opinia o ETOTO

Nasze ETOTO opinie muszą być pozytywne. To czołowy polski bukmacher, który oferuje ciekawy i wysoki pakiet powitalny, gdzie za ETOTO kod bonusowy otrzymasz dodatkowe 30 złotych freebetu. Jest to serwis z wieloma zakładami, atrakcyjnymi kursami oraz bardzo dobrą obsługą klienta. Jeżeli szukasz alternatywy, możesz sprawdzić STS kod promocyjny, który podany przy rejestracji gwarantuje najwyższe bonusy u konkurencyjnego operatora.

FAQ: Twoje pytania o ETOTO kod bonusowy

Jaki jest ETOTO kod bonusowy?

ETOTO kod bonusowy to ETOMAX.

Co daje kod bonusowy ETOTO?

Z kodem promocyjnym otrzymasz najwyższy w ETOTO bonus aż do 807 zł. Kod uruchamia specjalny darmowy zakład o wartości 30 złotych.

Gdzie wpisać kod bonusowy w ETOTO?

Kod bonusowy wprowadzasz w formularzu rejestracyjnym podczas zakładania konta.