forBET Kod Promocyjny 2022 : 2200 zł + 14%

Wykorzystaj w forBET Kod Promocyjny i zyskaj najwyższe bonusy na start. To łącznie 2200 zł + 14% w ramach gry bez podatku!

Zweryfikowana
Odbierz bonus ACTIVATED
Premia i szczegóły oferty
Bonusy do 2200 zł + 14%
Wygasa w dniu: 31-12-2022
Ostatnie sprawdzenie: 2 dni temu

forBET Kod Promocyjny – Bonusy 

forBET bonus na start Szczegóły Kod promocyjny forBET
Bonus od 1. depozytu 100% do 2000 PLN
Odbierz!
Mnożnik MaxiZysk do 200 PLN
Odbierz!
Zakłady bez podatku przez 14 dni
Odbierz!

W zakładach bukmacherskich możesz założyć swoje konto razem z kodem promocyjnym, a dzięki temu, bukmacher powita Cię najlepszymi bonusami. Będzie to 14 dni gry bez podatku, bonus 100% do 2000 zł od pierwszego depozytu oraz MaxiZysk aż do 200 złotych! To się po prostu opłaca!

Jak zarejestrować się i gdzie wpisać w forBET kod promocyjny?

Poniżej krok po kroku opisaliśmy, jak założyć konto u tego bukmachera. Rejestracja jest dość prostą czynnością, ale jeśli chcesz być pewien, że otrzymasz wszystkie bonusy, nie pomiń żadnego etapu. Nie musisz jednak martwić się, żeby wprowadzać kod i sprawdzać czy jest on prawidłowy. Wystarczy, że klikniesz w link na naszej stronie, a zostaniesz przekierowany do bukmachera, gdzie Twój kod zostanie automatycznie aktywowany. Wypełnione kodem zostanie pole wskazane na grafice.

kod promocyjny forbet

Rejestracja składa się z kilku etapów.

 • dane logowania, w tym: login, e-mail, hasło, kod promocyjny oraz co najważniejsze, zaznaczenie opcji “chcę orzymać bonus powitalny”.
 • dane personalne, w tym: data urodzenia, PESEL, nr konta bankowego, adres, numer telefonu komórkowego,  numer i seria dokumentu tożsamości oraz skany/zdjęcia.
 • zgody i oświadczenia.

Pamiętaj, żeby podczas rejestracji w forBET wypełnić wszystkie dane zgodnie z prawdą. Jeśli podasz nieprawidłowe dane, może to mieć swoje konsekwencje w postaci blokady konta, a już na pewno sprawi problemy przy wypłacie wygranych. Jeżeli jednak wciąż w forBET rejestracja sprawia Ci problemy, zerknij poniżej, gdzie opisaliśmy ją w jeszcze bliższych szczegółach.

Dane logowania – 1 etap

Zakładanie konta z forBET kod promocyjny rozpoczynasz od podania swojego adresu e-mail oraz utworzeniu logina i hasła do konta. Hasło powinno się składać przynajmniej z ośmiu znaków, w tym małej i wielkiej litery oraz cyfry (opcjonalnie znaku specjalnego). Przed przejściem do kolejnego etapu rejestracji, zaznacz ptaszkiem pole “chce otrzymać bonus powitalny”.

Dane personale – 2 etap

Nieco więcej danych musisz podać w drugim kroku rejestracji. Jak sama nazwa wskazuje są to dane osobowe, a więc imię, nazwisko, data urodzenia, adres zamieszkania, numer PESEL, a dodatkowo także numer telefonu i numer rachunku bankowego. Przed przejściem do finalizacji rejestracji będziesz musiał też wybrać jeden z dostępnych do weryfikacji dokumentów tożsamości (dow. osobisty, paszport), podać jego serię i numer oraz załączyć czytelne zdjęcia lub skany wybranego przez siebie dokumentu.

Zgody i oświadczenia – 3 etap

Rejestrację kończysz złożeniem kilku oświadczeń. Wystarczy, że wybierzesz z listy, skąd pochodzą środki na grę i czy zajmujesz ważne stanowisko polityczne. Na sam koniec potwierdź znajomość regulaminu, a opcjonalnie możesz potwierdzić zgody marketingowe. Oczywiście przy każdym z tych pól znajdziesz odnośniki np. do szczegołówego regulaminu zakładów bukmacherskich, z którego najważniejszymi punktami dobrze, jeżeli się zapoznasz.

forbet kod promocyjny

forBET bonus powitalny: 100% do 2000 zł

Zakłady bukmacherskie forBET oferują dla nowych graczy między innymi podwojenie pierwszego depozytu. Kwota bonusu robi wrażenie, albowiem maksymalna wartość to aż 2000 zł.

 • Wpłać min. 20 zlotych
 • Obróć depozytem 1x po kursie łącznym min. 2.00
 • Otrzymasz 100% wpłaty aż do 2000 zł
 • Obróć bonusem 2x na AKO, z min. 3 zdarzeniami i kursem łącznym min. 2.50

Aby zgarnąć podwojenie wpłaty zdeponuj co najmniej 20 zł i obróć swoim depozytem jeden raz po kursie łącznym min. 2.00 – bez dodatkowych wymagań co do ilości kuponów czy zdarzeń na nich. Jeśli chcesz otrzymać najwyższy bonus 2000 zł – zdeponuj właśnie 2000 zł lub więcej i obróć swoją wpłatą jeden raz na wymienionych wcześniej warunkach.

Po dokonaniu regulaminowego obrotu depozytem, kiedy już w forBET bonus powitalny zląduje na Twoim koncie, czas sprostać warunkom obrotu bonusem. Musisz je wyrobić w ciągu dwóch tygodni (14 dni), a bukmacher stawia przed Tobą następujące zadanie: 2x obrót bonusem na kuponach AKO (min. 3 zdarzenia, kurs każdego min. 1.30, kurs łączny min. 2.50). Nie są to nadzwyczaj trudne warunki obrotu, ale czas 14 dni każe sądzić, że będzie się trzeba nieco napocić. Przy sprzyjającym szczęściu nie powinieneś mieć jednak problemów z obrotem bonusem.

forbet bonus

MaxiZysk do 200 zł

Drugim bonusem, który czeka po tym, jak zostanie ukończona przez Ciebie w forBET rejestracja i dokonasz już pierwszego depozytu jest MaxiZysk do 200 zł za drugą wpłatę. To mnożnik wygranej. Bez względu na to czy wpisałeś w forBET kod promocyjny czy też nie, MaxiZysk do 200 zł czeka na Ciebie. Jeśli już odebrałeś bonus za pierwszy depozyt, to kolej na dokonanie drugiej wpłaty i odebranie właśnie mnożnika wygranej. Zobacz jak tego dokonać.

 • Wpłać na drugi depozyt co najmniej 20 złotych
 • Przygotuj w ciągu 48h po depozycie kwalifikowany kupon
 • Kupon ako z min. 3 zdarzeniami (każde o kursie min. 1.40)
 • Otrzymasz MaxiZysk, czyli powiększenie zysku z kuponu nawet do 200 zł

Minimalny depozyt uprawniający do udziału w promocji to 20 zł. Żeby otrzymać maksymalny bonus MaxiZysk wpłać 200 zł. Maksymalna wygrana na kuponie z mnożnikiem zysku x2 może wynieść 2279 zł. Przygotuj w ciągu 48 godzin po dokonaniu drugiego depozytu kupon akumulowany z minimum 3 zdarzeniami i każde z nich o kursie co najmniej 1.40, a następnie aktywuj na nim MaxiZysk, dzięki czemu Twoja potencjalna wygrana zostanie podwojona.

W zakładach bukmacherskich forBET bonus MaxiZysk nie podlega warunkom obrotu. Wygrane lądują bezpośrednio na saldzie depozytowym i są dostępne do wypłaty.

14 dni na zakłady bez podatku

Trzecim bonusem, który czeka na Ciebie po zarejestrowaniu się w forBET zakłady bukmacherskie jest gra bez podatku aż przez 14 dni. Oczywiście nie obyło się bez pewnych uwarunkowań regulaminowych.

Bonus aktywuje się do 24 godzin po ukończeniu rejestracji konta w forBET. Możesz go wykorzystać na zakładach przedmeczowych, na żywo oraz w ofercie “Wirtualne I”. Aby stawiać zakłady bez podatku jedyne, co musisz zrobić, to przygotować kupon z co najmniej 3 zdarzeniami i każde z nich o kursie nie mniejszym niż 1.30. Bukmacher forBET wówczas weźmie podatek na siebie. I tak aż przez 14 dni dla każdego kuponu spełniającego te warunki.

Jeśli spodobały Ci się bonusy powitalne, nie zapomnij aby wprowadzić podczas zakładania konta w forBET kod promocyjny. Odbierzesz go na samym wstępie naszego tekstu, a poniżej sprawdzisz także kolejne bonusy dostępne na stronie forBET.

Dostępne metody płatności

Jak wyglądają wpłaty i wypłaty w forBET? Kod promocyjny działa, ale po jego wklepaniu, aby odebrać bonusy trzeba zasilić konto. Zobacz więc jak to uczynić i jak wypłacić wygrane, kiedy już szczęście uśmiechnie się do Ciebie.

Wpłaty do forBET

Minimalny depozyt do forBET to 1 złotych. Konto możesz doładować poniżej zaprezentowanymi metodami. Co ważne – buk forBET nie pobiera opłat i prowizji.

forBET depozyt minimalna wpłata czas księgowania
PayU 1 zł natychmiast
tpay.com 1 zł natychmiast
dotpay 1 zł natychmiast
Karty VISA i Mastercard 1 zł natychmiast
BLIK 1 zł natychmiast
Skycash 1 zł natychmiast
Paysafecard 20 zł natychmiast
Zwykły przelew 1 zł do 2 dni roboczych

Wypłaty z forBET

W związku z obowiązującym w Polsce prawem hazardowym wypłacać wygrane od bukmachera możesz wyłącznie na osobisty rachunek bankowy. forBET księguje wypłaty codziennie w godzinach 9:00 – 23:00.

forBET wypłata Minimalna kwota wypłaty Czas księgowania
QUICK PAY 1 zł około 15 minut
Zwykły przelew 1 zł do 2 dni roboczych

Najczęściej pojawiające się pytania o forBET kod promocyjny i bonusy

 • Jaki jest forBET kod promocyjny?

Kod promocyjny forBET znajdziesz w naszym tekście. Jest on aktywny do końca roku.

 • Czy kod promocyjny forBET można wykorzystać kilka razy?

Niestety, ale tak, jak i u innych bukmacherów – w forBET rejestracja jest jedynym etapem, na którym możesz wykorzystać kod. Dlatego też, co oczywiste, w forBET kod promocyjny jest jednorazowy.

 • Co otrzymam za kod promocyjny?

Bonus na start w forBET to: 100% do 2000 zł, MaxiZysk do 200 złoraz 14 dni gry bez podatku.

 • Czy można zagrać w forBET bez weryfikacji tożsamości?

Niestety, ale nie. Bukmacher wymaga załączenia skanów dowodu osobistego już na etapie rejestracji konta.

 • Czy jest dostępny w forBET freebet?

Tak. Możesz odebrać od forBET bonus bez depozytu w kwocie 20 zł każdorazowo w dniu swoich urodzin.

 • Jaki jest minimalny depozyt aby otrzymać bonus 100%?

Minimalny depozyt do odebrania bonusu to 20 zł. Maksymalna kwota bonusu to z kolei 2000 zł.

 • Jak otrzymać od forBET bonus 100%?

Obróć swoją pierwszą wpłatą jeden raz na kursie łącznym min. 2.00, aby zgarnąć 100% bonusu.

 • Jakie warunki obrotu ma bonus 100%?

Przyznanym bonusem 100% musisz obrócić trzykrotnie na kuponach z min. 3 zdarzeniami (kurs każdego min. 1.30, kurs łączny min. 2.50).

 • Jaka jest minimalna wpłata do forBET?

Minimalny depozyt do forBET wynosi 1 zł.

 • Ile wynosi minimalna stawka zakładu w forBET?

Minimalny zakład w forBET to również 1 zł.

Bonus forBET dla starych graczy – co jeszcze otrzymasz u tego bukmachera?

Bonusy powitalne nie są wszystkim. Możesz zgarnać też kolejne promocje już po zarejestrowaniu konta lub w dowolnym momencie, kiedy są one dostępne. Spójrz na aktywne bonusy.

forBET bonus bez depozytu: 20 zł

Na pytanie czy u bukmachera forBET freebet jest czy też nie, odpowiadamy, że jest. Jednak od razu sobie ustalmy, że na pewnych, dość specyficznych warunkach. Otóż darmowy zakład otrzymasz w dniu swoich urodzin. Wynosi on 20 złotych.

Co ciekawe, forBET zrobił też ukłon w stronę graczy, którzy zarejestrowali się tuż po swoich urodzinach – maksymalnie do 7 dni. Wówczas możesz skontaktować się z operatorem mailowo: promocje@iforbet.pl, a otrzymasz swój spóźniony prezent urodzinowy – freebet 20 złotych bez depozytu.

40% bonusu na kupony AKO

Zakłady bukmacherskie forBET dość mocno stawiają na Sporty Wirtualne, którym poświęciły dwie oddzielne zakładki oraz specjalny bonus. To nawet 40% w przypadku kuponów akumulowanych.

Kolejny raz nie musisz nic robić, tylko przygotować i postawić kupon. Najmniejsza liczba zdarzeń aktywująca bonus to 3 i wówczas otrzymasz dodatkowe 5% do swojej ewentualnej wygranej. Maksymalny bonus, a mianowicie 40% możesz ustrzelić na kuponie z 10 lub większą liczbą zdarzeń. Warto odnotować, że w promocji liczą się tylko i wyłącznie zakłady z sekcji “Wirtualne II”. Szczegółowe zasady bonusu na AKO możesz sprawdzić poniżej.

Liczba zdarzeń forBET bonus AKO
3 5%
4 10%
5 15%
6 20%
7 25%
8 30%
9 35%
10+ 40%

forBET aplikacja mobilna

Czy wiesz, że teraz stawianie zakładów na telefonie czy tablecie jest dużo łatwiejsze niż jeszcze jakiś czas temu? Bukmacherzy robią ciągły postęp technologiczny. Tak samo postępuje forBET, który posiada dedykowaną aplikację oraz stronę mobilną.

Aplikacja forBET dostępna jest na dwa główne systemy operacyjne: Android oraz iOS. Podobnie, jak strona bukmachera jest to bardzo przejrzysta i prosta w obsłudze platforma. Dzięki niej zyskasz dostęp do pełnych możliwości bukmachera. W aplikacji możesz założyć konto i wpisać w formularzu rejestracyjnym forBET kod promocyjny, doładować konto, postawić zakłady a nawet wypłacić wygrane. Dodatkowo wprost na telefon czy tablet otrzymasz informacje o nowościach na stronie – bonusach czy innych ofertach. Jednym słowem swoje zakłady zawsze będziesz miał pod kontrolą i pod ręką.

Zakłady bukmacherskie forBET

Zakłady bukmacherskie forBET

O rejestracji, bonusach i o tym, jak działa w forBET kod promocyjny napisaliśmy już wszystko. Czas zaznajomić się teraz bliżej z możliwościami, które na swojej stronie oferuje ten legalny bukmacher. Opisujemy wszystko to, co powinieneś wiedzieć przed założeniem konta w forBET.

Jakie zakłady można stawiać w forBET?

Zacznijmy od zakładów, które można stawiać u bukmachera forBET. Są to zakłady sportowe, zakłady na esport, dwie sekcje sportów wirtualnych, gry karciane oraz zakłady specjalne.

Zakłady sportowe

Najpopularniejszym rodzajem zakładów bukmacherskich w Polsce są zakłady sportowe. Dlatego też nikogo nie dziwi, że forBET przykłada do nich szczególną uwagę. W ofercie bukmachera doświadczysz kilkadziesiąt różnych dyscyplin sportu. Nie jest żadną tajemnicą, że najlepiej w ofercie bukmachera wyglądają najpopularniejsze sporty, a więc piłka nożna, tenis, koszykówka, hokej na lodzie oraz siatkówka. Na najpopularniejsze mecze możesz trafić w przedziale 150-250 różnych rynków bukmacherskich.

Od pewnego czasu “konikiem” forBET jest także żużel – zarówno w krajowym, jak i międzynarodowym wydaniu.

Na wszystkie te zakłady możesz wykorzystać środki, przyznane dzięki ofercie forBET kod promocyjny.

Zakłady na esport

Z miesiąca na miesiąc coraz lepiej wygląda także oferta forBET na esport. Obstawisz tu największe turnieje CS: GO, LoL, Dota 2 czy innych gier a także nieco mniej popularne wydarzenia czy gry zupełnie anonimowych zawodników. W świecie esportu dzieje się tak wiele, że praktycznie każdego dnia bukmacher ma do zaoferowania kilkaset różnych zakładów. Jeśli jesteś fanem gier komputerowych na pewno Ci się to spodoba.

Zakłady na żywo

Wydarzenia sportowe i esportowe możesz obstawiać zarówno w wariancie przedmeczowym (zanim zacznie się dane zdarzenie) lub na żywo (w trakcie jego trwania). Swobodnie możesz przemieszczać się pomiędzy tymi dwiema sekcjami w menu głównym, gdzie znajdziesz odpowiednio odnośniki: Zakłady bukmacherskie oraz Zakłady na żywo.

Sporty wirtualne

Na stronie bukmachera forBET sporty wirtualne zostały podzielone na dwie sekcje: Wirtualne I oraz Wirtualne II. Różnią się one od siebie platformą. Postawić możesz zakład chociażby na wirtualną piłkę nożną, żużel czy inne wyścigi. Coś dla siebie znajdą także fani wirtualnej koszykówki i tenisa ziemnego. Zakłady można stawiać przez całą dobę, bowiem właśnie w takiej konfiguracji, co kilkadziesiąt sekund startuje nowa seria gier.

Gry karciane

Ostatnim krzykiem mody na rynku bukmacherskim są zakłady na gry karciane. Mają one w pewien sposób zrekompensować graczom brak legalnych kasyn online. Za tym trendem podążył także forBET. Bukmacher przygotował zakłady na symulowane karcianki: poker, wojna oraz blackjack. Możesz przyglądać się rywalizacji na danym stole i obstawiać przebieg trwającej partii.

Zakłady specjalne i inne

Jeżeli jesteś znudzony sportem, możesz spróbować swoich sił w dziedzinach daleko odbiegających od sportowej rywalizacji, jak przykładowo rozrywka czy polityka. Takie zakłady znajdziesz też na forBET.

Cash-out

forBET naturalnie posiada też opcję cash-out, czyli wcześniejszego zamknięcia kuponu, poprzez odsprzedanie zakładu bukmacherowi. Warunkiem zaproponowania wcześniejszej wypłaty jest wciąż otwarty kupon (przynajmniej jedno zdarzenie w trakcie lub nadchodzące) i brak przegranego zdarzenia na nim. Warto odnotować także, że bukmacher forBET zdecydował się oferować cash-out wyłącznie na stronie mobilnej i w swojej aplikacji bukmacherskiej. Nadaremno by go szukać na stronie internetowej.

Betmarket

Pewnie zainteresowała Cię opcja, jaką jest w forBET kod promocyjny. Ale ciekawie wygląda także propozycja Betmarket. Co to takiego? Otóż w tej zakładce możesz podglądać kupony innych graczy i jednym kliknięciem wysłać taki sam zakład. To ciekawa opcja, kiedy nie masz pomysłu na żaden zakład i chcesz zaoszczędzić sporo czasu, dostając propozycje na stronie bukmachera, a nie wertując godzinami inne strony internetowe.

Najważniejsze informacje o bukmacherze

forbet zakłady bukmacherskie

Właścicielem bukmachera jest firma forBET Zakłady BukmacherskieSp. z o.o., zarejestrowana w Polsce, pod adresem ul. Królewska 18, 00-103 Warszawa. Bukmacher dysponuje licencją Miniserstwa Finansów Rzeczypospoliej Polskiej, dzięki czemu legalnie oferuje zakłady dla polskich graczy. Licencja została wydana w 2016 roku i jej szczegóły znajdziesz pod numerem: PS4.6831.10.2016. forBET przyjmuje zakłady nie tylko online, ale posiada również własne placówki naziemne.

Co mówią o forBET opinie graczy?

forBET charakteryzowany jest jako bukmacher, który wspiera polski sport i właśnie na polskie rozgrywki, w różnych dyscyplinach posiada najszerszą ofertę zakładów. Gracze doceniają dobre bonusy powitalne i wiele ciekawych ofert promocyjnych dla zarejestrowanych graczy. W pełni popieramy te pozytywne opinie o forBET. Najlepiej o jakości buka świadczy fakt, że jest on jednym z najszybciej rozwijających się polskich bukmacherów. Ostatnio zaszło wiele zmian na jego stronie internetowej, jak i w aplikacji, które gracze oceniają zdecydowanie na plus.

Podsumowanie

Popieramy pozytywne opinie o bukmacherze. Jeżeli spodobały Ci się bonusy powitalne i chcesz też ruszyć po kolejne promocje, śmiało załóż konto. Pamiętaj jedynie o wykorzystaniu forBET kod promocyjny i zaznaczeniu zgody na bonus na start przy rejestracji konta.

 

5 1 vote
Article Rating