Fortuna sprawdź kupon

Jak sprawdzić kupon w Fortunie? Opcja ta dostępna jest bezpośrednio w serwisie bukmachera, nie wymaga logowania i dotyczy zarówno kuponów internetowych, jak i naziemnych. Sprawdź szczegóły w tekście.

Fortuna sprawdź kupon – po kodzie i nie tylko

Jak wygląda sprawdzenie kuponu Fortuna? Jak dobrze zapewne wiesz, bukmacher Fortuna oferuje zakłady zarówno online, jak i naziemnie. Nie ma znaczenia, które z nich postawiłeś, bowiem błyskawicznie możesz sprawdzić kupon – zarówno ten zagrany przez internet jak i w lokalu naziemnym.

fortuna logo

WEJDŹ NA STRONĘ

Fortuna – jak sprawdzić kupon?

Możesz wejść na stronę bukmachera i skorzystać z opcji sprawdź kupon Fortuna po numerze. To autorskie rozwiązanie żółtego bukmachera i spore ułatwienie dla graczy. Jak sprawdzić kupon w Fortunie?

 1. Wejdź na stronę Fortuny.
 2. Na stronie bukmachera znajdź pozycję “Sprawdzanie kuponów”.
 3. Zobaczysz okienko, w którym musisz wpisać ID lub numer kuponu oraz kod kontrolny kuponu.
 4. Kliknij “Sprawdź”

Oczywiście, sprawdzenie kuponu Fortuna na stronie internetowej bukmachera nie jest obowiązkiem. Jeżeli wolisz, możesz go sprawdzić na własną rękę, szukając wyników w internecie czy skorzystać z tradycyjnej metody, czyli udać się do punktu bukmacherskiego. Niemniej jednak opcja Fortuna sprawdź kupon po numerze jest sporym ułatwieniem, które pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu. Zwłaszcza, że możesz jej użyć bez logowania i bez zakładania konta gracza. Nawiasem mówiąc, warto jednak założyć konto u tego buka i skorzystać z korzyści, jakie niesie za sobą 3. Dzięki niemu otrzymasz najlepsze bonusy na start.

Fortuna sprawdź kupon

WEJDŹ NA STRONĘ

Sprawdź kupon Fortuna zagrany online – sprawdzenie na stronie

Opisywana powyżej funkcja pozwala na sprawdzanie wyników kuponów, zawartych w punktach naziemnych, ale jak sprawdzić e-kupon Fortuna, wysłany przez Internet? W tym celu musisz zalogować się na swoje konto gracza (strona internetowa lub Fortuna aplikacja). Bez tego ani rusz, a następnie podążyć za poniżej wskazanymi krokami. Oto jak wygląda sprawdź kupon Fortuna, który zagrałeś online:

 • Po zalogowaniu najedź myszką na swoją nazwę użytkownika.
 • Zobaczysz rozwijaną listę.
 • W sekcji “przegląd zakładów” wybierz rodzaj kuponu, który postawiłeś.
 • Może to być na przykład kupon prematch.
 • Otworzy się okienko z podglądem Twoich kuponów.
 • Dokładnie zobaczysz, który zakład jest jeszcze w grze, który okazał się wygrany, a który przegrany.

Uważasz, że bukmacher źle rozliczył Twój kupon? Co zrobić? Jeżeli masz zastrzeżenia, złóż odwołanie drogą e-mail bądź wyślij wiadomość na czacie na żywo. Bukmacher, jak człowiek, czasem potrafi się pomylić. Pytać nie szkodzi. Nic nie tracisz, a możesz zyskać.

FAQ

 • Jak sprawdzić kupon Fortuna?

Sprawdzenie kuponu Fortuna dotyczy zarówno tego, który był zagrany stacjonarnie, jak i online i nie ma znaczenia czy postawiłeś na wynik czy zakłady z handicapem czy jeszcze inne. Wszystko opisaliśmy w naszym tekście.

 • Co zrobić kiedy bukmacher źle rozliczył kupon?

Napisz odwołanie i poczekaj na jego rozpatrzenie. Kiedy bukmacher się pomylił, na pewno odzyskasz swoje pieniądze.

 • Czym jest kupon, a czym e-kupon?

Najprościej mówiąc, kupon to zakład skreślony w punkcie naziemnym, a e-kupon to zakład wysłany online.

 • Czy funkcja Fortuna sprawdź kupon po numerze jest dostępna bez logowania?

Tak. Sprawdź kupon Fortuna dostępne jest bez logowania.