Fortuna zakłady bukmacherskie online – Sprawdź buka!

Jeśli chodzi o Fortuna zakłady bukmacherskie online, to są one jednym z najstarszych polskich bukmacherów. Starsi gracze pamiętają czasy, kiedy można było obstawiać wyłącznie w lokalach stacjonarnych, ale później, bukmacher sprawnie przeniósł się do świata online. Jak wygląda jego oferta?

fortuna logo

Fortuna zakłady bukmacherskie online – najważniejsze informacje o bukmacherze

Żeby od razu rozwiać wszelkie wątpliwości, należy najpierw wspomnieć, że zakłady bukmacherskie Fortuna są legalnym polskim bukmacherem. Co jeszcze wiemy o buku oraz o jego właścicielu? Sprawdź.

Fortuna bonusy

ODBIERZ BONUS

Właściciel

FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o.

Strona internetowa

www.efortuna.pl

Numer rejestr.

KRS 002455

Licencja

Ministerstwo Finansów, PS4.6831.22.2017, z dnia 22 stycznia 2018 r.

Kontakt

33 858214546, [email protected]

Zakres działalności

zakłady online, lokale naziemne

Siedziba bukmachera

ul. Rady Narodowej Księstwa Cieszyńskiego 15, 43-400 Cieszyn

Fortuna bukmacher powstał w 1995 roku i od tego czasu, nieprzerwanie oferuje graczom różnego rodzaju zakłady. Choć w międzyczasie doszło do zmiany nazwy z Profesjonał zakłady bukmacherskie na Fortuna, to bukmacher od lat charakteryzuje się swoimi żółtymi barwami. To znak niezwykle rozpoznawalny w Polsce.

Jakie zakłady postawisz w Fortunie?

Fortuna zakłady online (www.efortuna.pl), jak i naziemne (w punktach stacjonarnych) posiadają kompletną ofertę. Co to oznacza? Dosłownie to, że możesz obstawić tutaj niemal wszystko, co związane ze sportem, a do tego znajdziesz sporo zakładów na esport, sporty wirtualne i ofertę Bet on Games, czyli coraz bardziej popularne w Polsce zakłady na gry karciane. Jeżeli chcesz obstawiać online, konieczne będzie założenie konta bukmacherskiego, a możesz zrobić to, wykorzystując Fortuna Kod Promocyjny na najlepszy bonus powitalny.

Fortuna zakłady sportowe

Kluczowym punktem programu są rzecz jasna zakłady sportowe Fortuna. Bukmacher posiada kapitalną ofertę na piłkę nożną, tenis, sporty walki (jest oficjalnym partnerem KSW, UFC i High League) oraz sporty zimowe (jest sponsorem Polskiego Związku Narciarskiego). Nic do zarzucenia nie mamy też zakładom Fortuny na koszykówkę, siatkówkę, piłkę ręczną oraz hokej na lodzie. Dodatkowo znajdziesz kilkadziesiąt innych dyscyplin, z takimi rodzynkami, jak na przykład krykiet, szachy, badminton oraz bandy.

Fortuna zakłady sportowe

ZAREJESTRUJ SIĘ W FORTUNIE

W najbardziej prestiżowych wydarzeniach sportowych w ofercie Fortuna zakłady bukmacherskie online znajdziesz w okolicach 200 różnych rynków bukmacherskich. Bukmacher zezwala swoim graczom na stawianie zakładów pre-match oraz live lub po prostu łączenie jednych i drugich. Dostępna jest też funkcja cash-out, dzięki której możesz zlecić wypłatę jeszcze otwartego kuponu, pod warunkiem, że nie ma na nim przegranego zdarzenia, a kupon wciąż jest w grze. Dopełnieniem bogatej oferty sportowej są liczne tramisje wideo. Bukmacher posiada największą liczbę transmisji meczy wśród polskich operatorów. Możesz je oglądać na komputerze, ale równie dobrze w aplikacji mobilnej.

Oferta esport

Jakiś czas temu gracze mieli prawa do narzekania na ofertę Fortuny na esport. Teraz wszystko pozmieniało się w dobrym kierunku. Bukmacher ma wiele zakładów i transmisji także z gier elektronicznych. Możesz betować CS: GO, LOL, DOTA2, Starcraft 2, Rainbow Six oraz kilka innych gier komputerowych. Dostępne jest obstawianie przedmeczowe, jak i na żywo.

Oferta esport fortuna

OBSTAW TUTAJ

Fortuna zakłady: Bet on Games

Nieodłączną częścią oferty Fortuna zakłady bukmacherskie online są również gry karciane. Dostępne są trzy stoły: poker, dragon tiger oraz baccarat. Możesz oglądać kurpierkę rozdającą karty wirtualnym graczom i stawiać zakłady na to, który wygra, czy jaki układ kart pojawi się na stole.

Bet on Games

Sporty wirtualne

A jeżeli szukasz jeszcze innych wyzwań, możesz obstawiać wirtualne sporty. Fortuna zakłady bukmacherskie online posiadają wirtualną piłkę nożną plus, piłkę nożną, wyścigi konne, wyścigi psów, samochody oraz żużel. Śledź wizualizację, słuchaj komentarza i baw się dobrze przez 24 godziny na dobę.

Zakłady pozasportowe

Dużym urozmaiceniem, którego może pozazdrościć wielu bukmacherów są zakłady pozasportowe. W regularnej ofercie tego buka znajdziesz zakłady na politykę, rozrywkę oraz inne wydarzenia społeczne i medialne.

FAQ: Fortuna zakłady bukmacherskie

Czy Fortuna zakłady bukmacherskie online są legalne?

Tak, bukmacher Fortuna jest legalny w Polsce.

Co znajdę w ofercie tego bukmachera?

Zakłady na sport, esport, wirtuale oraz zakłady na gry karciane.

Czy mogę obstawiać mecze na żywo?

Możesz je tutaj nie tylko obstawiać, ale też oglądać.