Fuksiarz kod promocyjny 2022 – cashback do 500 złotych

Zarejestruj w Fuksiarz kod promocyjny, który ważny jest do końca 2022 roku. Zyskaj najlepsze bonusy na start!

Jakie bonusy za Fuksiarz kod promocyjny ?

Fuksiarz bonus na start Premia Fuksiarz kod promocyjny
Cashback powitalny 50% do 500 zł Odbierz
Cashback bez końca do 50% Odbierz
Mega kursy BOOST wyższe kursy bukmacherskie Odbierz

Dlaczego powinieneś użyć Fuksiarz kod promocyjny?

Bukmacherzy przychylnym okiem spoglądają na graczy, którzy mają kody rejestracyjne. Tak też działa to w zakładach Fuksiarz, kod promocyjny pomoże odebrać wszystkie dostępne bonusy. Jakie są bonusy za kod zobaczysz w powyższej tabeli, a bliższym szczegółom przyglądamy się w dalszej części tego tekstu.

Jak przebiega rejestracja z kodem promocyjnym Fuksiarz?

 • Odpal stronę bukmachera lub przekieruj się na nią klikając w link w tym tekście
 • Wciśnij “REJESTRACJA”
 • Wprowadź e-mail, ustaw login i podaj numer tel. komórkowego
 • Zaakceptuj warunki regulaminu i przejdź dalej
 • Wprowadź imię, nazwisko, PESEL i kod weryfikacyjny SMS
 • Opcjonalnie (jeśli widzisz takie pole) wprowadź Fuksiarz kod promocyjny
 • Kliknij, że chcesz dostać bonus
 • Zakończ rejestrację

Bonus na start – cashback 50% do 500 zł

Bez znaczenia jest to czy zarejestrujesz w Fuksiarz kod promocyjny. Cashback powitalny i tak dostaniesz. Kod może przynieść jednak kolejne korzyści, o których prawimy na wstępie artykułu. Cashback to nic innego, jak zwrot kosztów poniesionych za pierwszy kupon. Pod warunkiem, że ten jest przegrany. Za wygrany kupon, zapomnij, bo zwrotu nie otrzymasz. Maksymalna wartość cashbacku to 500 złotych dostępne od ręki do wypłaty. Po drodze czeka na Ciebie spełnienie kilku banalnych, ale też i ważnych warunków, bez których po zwrot ani rusz.

fuksiarz kod promocyjny bonus

Najważniejsze warunki i zasady

Co trzeba zrobić w celu odebrania cashbacku od Fuksiarz zakłady bukmacherskie? Zarejestrować konto a następnie spełnić warunki. Cashback na pierwszym kuponie zostanie aktywowany po spełnieniu trzech warunków: dokonanie wpłaty o wartości minimum 20 złotych lub większej, postawienie za nią pierwszego zakładu, umieszczenie na kuponie minimum dwóch zdarzeń o kursie min. 1.20 każde. Z promocji możesz skorzystać tylko jeden raz.

Jeżeli kupon spełniający warunki okaże się przegrany, dostaniesz dostępny do wypłaty zwrot minus 12% podatek na konto depozytowe. Jeżeli wygrasz zwrotu nie będzie. Jak to sobie inaczej wyobrażasz?

Cashback bez końca – do 50% zwrotu na depozyt

W Fuksiarz bonus powitalny to cashback, ale zwroty mnożą się tu, jak na zawołanie. I znów nie potrzeba by zarejestrować w Fuksiarz kod promocyjny (ale warto dla innych promocji!) Kolejne zwroty otrzymasz za przegrane kupony na ściśle wyselekcjonowane przez bukmachera mecze. Brzmi to może nieco zagmatwanie, jednak poniżej opisane warunki bonusu dadzą dokładny przegląd sytuacji.

fuksiarz cashback

Najważniejsze warunki i zasady

Fuksiarz proponuje mecze w ofercie cashback. Jeżeli umieścisz je na swoim zakładzie, będzie on ubezpieczonym. Na kuponie musisz mieć minimum dwa promocyjne mecze o kursie 1.20 lub wyższym na każdy z nich. Stopa zwrotu zależy od ilości meczów. Dwa mecze na kuponie to zwrot 7%, ale już 15 meczów to zwrot 50% stawki. Oczywiście procent zwrotu rośnie dynamicznie wraz z liczbą meczów na zakładzie akumulowanym. Max. to 50%, ale pośrednie wartości to chociażby 10%, 25% oraz 40%. Zwrot tak jak cashback bonus na start wraca na depozyt i można go wypłacać bez obrotu.

Mega kursy BOOST – wyższe wygrane

Fuksiarz bonus na start to początek przygody z promocjami. Później są wspomniane cashbacki bez końca oraz kolejna oferta: mega kursy BOOST. To kolejna partia wyselekcjonowanych przez Fuksiarz zakłady bukmacherskie meczów. Teraz jednak nie otrzymasz potencjalnego zwrotu, a wyższe kursy bukmacherskie. To gwarantuje potencjalnie wyższe wygrane. Bukmacher dobiera mecze w promocji wedle własnych zasadach (tak naprawdę nie wiadomo, czym się kieruje), jednak większość wydarzeń można uznać za tak zwane “topowe”.

Najważniejsze warunki i zasady

Warunki bonusowe i zasady opisaliśmy praktycznie wyżej. I nic poza tym nie musisz robić. Po prostu znajdź ofertę w zakładce Fuksiarz zakłady sportowe i próbuj szczęścia. P.S. zakładka z tą promocją nazywa się “BOOST”. Wygrane nie podlegają żadnym warunkom czy obrotowi.

Nie zapomnij sprawdzić przed utworzeniem konta czy w Fuksiarz kod promocyjny daje wyższe bonusy czy nie. Jeśli nie, to i tak warto go zarejestrować, bo kto wie co przyniesie przyszłość.

Czym wyróżnia się Fuksiarz? Ocena, recenzja, opinie

Fuksiarz to nowy bukmacher dla polskich graczy. Jego debiut nastąpił szybciej, niż wielu oczekiwało. Wiąże się to z pewnymi niedociągnięciami, ale i kilkoma miłymi niespodziankami. Czas to wszystko zrewidować. Zobacz obiektywną opinię o Fuksiarz bukmacher przygotowaną przez naszych recenzentów. Klarownie wykładamy plusy i minusy nowego bukmachera.

fuksiarz zakłady

Oferta

Dominatorem w ofercie Fuksiarza są zakłady sportowe. Bukmacher pokrywa wszystkie najważniejsze dyscypliny sportowe, a także kilka mniej znanych szerszej publiczności sportów. Zaliczymy do nich między innymi bandy, krykiet oraz piłkę wodną. Najciekawsze zdarzenia mają do kilkuset rynków, a kursy na zakłady sportowe są dość korzystne.

Co słychać w zakładach pozasportowych? Powinieneś to także sprawdzić, zanim zarejestrujesz w Fuksiarz kod promocyjny. Brakuje sportów wirtualnych i zakładów esportowych. Są za to muzyka i rozrywka, które wyglądają jednak dość ubogo. Przeciętnie wygląda oferta zakładów na pokera i blackjacka. To wszystko każe nam sądzić, że Fuksiarz koncentruje się jak na razie wyłącznie na ofercie zakładów sportowych, która wygląda bardzo dobrze. Wszystkie ręce na sport przyniosły pożądany zapewne przez obsługę bukmachera efekt.

Są także podwyższone kursy na najciekawsze mecze zdaniem obsługi Fuksiarza. Odkryjesz je w zakładce BOOST, do której link dostępny jest na stronie głównej. Znaleźliśmy tam mecze głównie piłki nożnej i to najmocniejszych lig oraz pucharów.

Funkcje

Popatrzmy na usprawnienia, jakie posiada Fuksiarz zakłady bukmacherskie. Koronnym programem jest Early PayOut. W ten sposób możesz zapewnić sobie szybszą wygraną, dzięki odsprzedaży swojego otwartego zakładu. Early PayOut możesz wykorzystać kiedy drużyna na której zwycięstwo postawiłeś ma dwa gole przewagi. Po zawarciu zakładu przedmeczowego, jeśli taka sytuacja wystąpi w meczu, możesz wypłacić 100% wygranej przed jego końcem!

Nie tylko w Fuksiarz kod promocyjny jest ciekawy. Ciekawie jest też w ofercie szybki kupon. Nie przychodzi do Twojej głowy żaden zakład? Korzystając z widżetu szybki kupon ustalisz zakres kursów, stawkę i kwotę którą chcesz wygrać. Bukmacher wyrzuci Ci przed oczy proponowane zakłady. Przekonał Cię? Możesz stawiać i później już tylko czekać czy będzie wygrana czy przegrana. Kiedy grasz za Fuksiarz bonus na start, jak przegrasz otrzymasz 50% zwrotu do 500 zł po spełnieniu warunków promocji.

Obsługa Klienta w Fuksiarz – ocena jakości

Jakość bukmachera jest spoko, a jak z jakością wsparcia klienta? Obsługa klienta to w chwili tej tylko e-mail. Zapewne wkrótce pojawi się czat, o czym stosownie poinformujemy. Teraz jednak więcej nie wiadomo, niż wiadomo. Ciężko doszukać się na stronie Fuksiarz godzin pracy supportu. Chociaż i rano i wieczorem udało nam się uzyskać odpowiedź na wysłane e-maile. Wygląda, że wszystko jest w porządku, ale nie ukrywajmy: czatu online brakuje i to bardzo, bo taki kontakt gracze zawsze mają na wyciągnięcie ręki, a e-mail wiąże się jednak z pewnymi niedogodnościami. Małymi, ale zawsze. Na przykład wtedy, kiedy chcesz szybko zapytać o Fuksiarz kod promocyjny, nie spodziewaj się, że odpowiedź nadejdzie w kilka sekund, a musisz być gotowym na kilka minut.

Sposoby i metody płatności

Wpłaty i wypłaty w Fuksiarz zakłady bukmacherskie: o nich też warto popisać. Jaki jest minimalny depozyt, jaka jest minimalna wypłata, ile prowizji pobiera bukmacher, jak długo trwa wpłata i wypłata? Na te pytania a także na kolejne inne odpowiedzieliśmy poniżej.

Depozyty

Minimalny depozyt w Fuksiarz zakłady bukmacherskie to 1 złotówka. Nie ma prowizji bez względu na wybór sposobu płatności. Zwróć uwagę, iż za Fuksiarz kod promocyjny otrzymasz cashback 50% do 500 zł, ale żeby tak się stało, wpłać minimum 20 złotych (na cashback 20 zł) lub więcej. Cały komplet sposób płatności to metody błyskawiczne (do minuty księgowania przez 24/7).

 • Karty płatnicze
 • Przelewy24
 • Dotpay
 • Tpay
 • Blik

Nie ma Skrilla, nie ma innych portfeli wirtualnych i także brak PayPala. Dobrze za to, że jest wiele metod przelewów online, dzięki czemu bez względu na to, w jakim banku masz konto czy kartę, będziesz mógł błyskawicznie doładować konto bukmachera Fuksiarz.

Wypłaty

Wypłacać to, co wygrasz będziesz mógł przelewami online dla 12 banków: mBank, ING, PKO BP, Millennium, Santander, Alior Bank, Inteligo, Bank Pekao, T-Mobile Usługi Bankowe, Get In Bank, Noble Bank i BNP Paribas. Dla innych banków obowiązuje przelew zwykły. Fuksiarz księguje 24/7, a wypłata przelewem online trwa do 15 minut a przelewem zwykłym do 1 lub 2 dni powszednich.

Obstawianie meczów na urządzeniu mobilnym

Zakłady sportowe Fuksiarz działają na kompie, laptopie ale i urządzeniach mobile. Smartfon, tablet i Android lub iOS? Bez kłopotu. Nawet inne systemy.

Fuksiarz aplikacja

Zacznijmy od tego, że Fuksiarz aplikacja mobilna to melodia przyszłości. Bukmacher myślimy, że o niej nie zapomniał, ale jeszcze trochę wody upłynie w Wiśle, niż ją wdroży. Można się spodziewać aplikacji Fuksiarz na Androida, iOS i pewnie także dla urządzeń rodziny Huaweia, który dość ostro poróżnił się z Google (Android). Kiedy? Chcielibyśmy też to wiedzieć, ale nie będziemy się bawić w złych czy dobrych proroków. Po prostu poczekajmy cierpliwie.

Wersja mobilna

Na ten moment można skorzystać ze strony mobilnej i to bez jakiegokolwiek znaczenia czy masz w ręku tablet, smartfon, błyszczysz iPhone'm czy stawiasz na Androida. Wersja mobilna działa na dowolnym jak sama nazwa wskazuje urządzeniu mobilnym. Działa w niej Fuksiarz kod promocyjny na wszystkie bonusy. Najlepiej sytuację odda fakt, że wersja mobilna to bliźniak strony głównej Fuksiarz, ale odchudzony na potrzeby urządzeń mobilnych.

Sponsoring i ambasadorzy

Bukmacher Fuksiarz chyba chce zagarnąć dużą część polskiego rynku. Takie ma aspiracje, a co pokaże życie? Tego nie wie nikt, ale Fuksiarz wszedł na bogato. Od razu został sponsorem Polskiej Federacji Padla. Nic to Ci nie mówi? To połączenie squasha i tenisa, popularne szczególnie za wielką wodą w USA, ale w Polsce zdobywające coraz większą sympatię. Na chwilę obecną Fuksiarz nie ogłosił żadnych swoich ambasadorów. Pewnie pomyślałeś, że mógłby to być Mati Borek skoro za bukiem stoją ludzie związani kiedyś z Betclic? Ale na pewno nie. Ten dziennikarz ma już umowę wiążącą go z ETOTO.

Czas na podsumowanie: warto się zarejestrować!

Czy warto czy nie warto? Czy bonusy w Fuksiarzu są dobre? Takich pytań jest cała masa i to normalne przy okazji każdego nowego bukmachera. My napiszemy: warto się zarejestrować. Choćby dlatego, żeby sprawdzić ofertę bukmachera, ale też nie tylko.

W Fuksiarz bonus powitalny jest ciekawy, może nie najwyższy, ale cashback wraca na konto główne do błyskawicznej wypłaty. Mimo, że bukmacher dopiero pojawił się na horyzoncie, to już ma dla graczy także kolejne promocje i promocyjki. Zakładów sportowych jest od groma i jeszcze trochę, ale jak wolisz esport… to klapa. Na chwilę obecną Fuksiarz nie ma zakładów na komputerowe gierki. Minus to także brak aplikacji mobilnej i czatu online, który ułatwiałby znacząco kontakt z konsultantami. Teraz jesteśmy zdani wyłącznie na formularz e-mailowy. Kiedy się pojawi czat i aplikacja? A Bóg jeden to wie. Suma, summarum, Fuksiarz to ciekawy bukmacher i warto go przetestować wzdłuż i wszerz. My jesteśmy zadowoleni, ale czekamy na jeszcze. Możesz też sprawdzić ofertę Betfan kod promocyjny i zestawić ją z opisaną wyżej propozycją Fuksiarza.

Plusy

 • Liczebność zakładów sportowych
 • Cashback na konto depozytowe
 • Promocje bukmacherskie
 • Wygodna witryna internetowa

Minusy

 • Nie ma aplikacji Fuksiarz
 • Nie ma czatu online
 • Brak esportu

Najważniejsze pytania o Fuksiarz kod promocyjny

 • Czy Fuksiarz to legalny bukmacher?

Tak. Z bukmacherem wszystko w porządku, posiada licencję wydaną przez Ministerstwo Finansów 6 grudnia 2022 roku na okres sześciu lat i może przyjmować zakłady online.

 • Jaki oferuje Fuksiarz bonus powitalny?

W Fuksiarz bonus za rejestrację jest to cashback 50% do 500 złotych. Zwrot wraca na konto główne do błyskawicznej wypłaty.

 • Czy działa w tej chwili w Fuksiarz kod promocyjny?

Sprawdź to u nas. Mamy najnowsze informacje o kodzie promocyjnym Fuksiarz.

 • Jakie są o Fuksiarz opinie?

Dobre, ale bukmacher zapomniał chyba o paru rzeczach. Plusy i minusy Fuksiarz sprawdzisz w środku tekstu.

 • Czy jest dostępny na Fuksiarz freebet?

W chwili obecnej to niestety, ale nie ma darmowego zakładu. Może już niedługo?

 • Co można obstawiać na Fuksiarz?

Piłkę nożna, koszykówkę, siatkówkę, tenis oraz inne zakłady sportowe + muzyka, rozrywka i zakłady na karty. Brak esportu.

 • Gdzie pobrać aplikację Fuksiarz?

Wciąż czekamy na debiut aplikacji Fuksiarz. Nie wiadomo czy od razu pójdą dwie wersje: Android, iOS czy wpierw Android, później iOS.

 • Co to jest Early PayOut na Fuksiarz?

Wcześniejsza wypłata 100% wygranych na becie, gdzie drużyna na którą postawiłeś prowadzi dokładnie dwiema bramkami.

Trzy najważniejsze powody do rejestracji w Fuksiarz zakłady bukmacherskie

Pewnie też sobie myślisz, jakbyśmy przekonali Cię do rejestracji w Fuksiarz zakłady? Nie będziemy przekonywać, bo decyzja jest po Twojej stronie, a nasz obiektywizm ma jasno przedstawić plusy i minusy bukmachera. Warto jednak przytoczyć na temat Fuksiarz opinie, a te mówią, że wśród trzech najważniejszych powodów do zagrania w Fuksiarz są:

 1. Bonus powitalny, który wraca na depozyt, dostępny do błyskawicznej wypłaty
 2. Od groma zakładów sportowych na najlepsze i “najgorsze” ligi oraz dyscypliny
 3. Doświadczona ekipa ludzi, która stoi za bukmacherem Fuksiarz. Już widać ich świetną robotę przy okazji promocji, ale czekamy wciąż na jeszcze inne nowinki i atrakcje. W końcu to dopiero debiut.

Jeśli masz już konta u tego bukmachera i chciałbyś odebrać inne bonusy powitalne, przeczytaj naszą recenzję o:

3 2 votes
Article Rating