Fuksiarz kod promocyjny 2023 – Najwyższy Bonus 700 PLN

Fuksiarz kod promocyjny zapewnia najwyższe bonusy, o wartości 700 złotych. Za kod promocyjny otrzymasz 500 zł w zakładzie bez ryzyka oraz cashback bez limitu 200 zł. Zarejestruj się z kodem i nie przegap oferty powitalnej!

Nowa
Premia i szczegóły oferty
 • Zakład bez ryzyka na start - do 500 zł bez obrotu
 • Cashback na sporty wirtualne - 14%
Wygasa w dniu: 02-01-2023
Ostatnie sprawdzenie: 2 dni temu

Fuksiarz kod promocyjny – Najwyższy bonus!

Fuksiarz bonus na start Premia Fuksiarz kod promocyjny

Cashback powitalny

50% do 500 zł

Fuksiarz kod promocyjny >>

Cashback bez końca

do 50%

Fuksiarz kod promocyjny >>

Mega kursy BOOST

wyższe kursy bukmacherskie

Fuksiarz kod promocyjny >>

W zakładach bukmacherskich Fuksiarz kod promocyjny sprawi, że otrzymasz najwyższy bonus powitalny, o wartości 500 zł (cashback). Dodatkowo, będziesz mógł korzystać z promocji “cashback bez limitu” aż do 200 złotych!

Fuksiarz kod promocyjny: cashback do 500 zł

Bukmacherzy przychylnym okiem spoglądają na graczy, którzy mają kody rejestracyjne. Tak też działa to w zakładach Fuksiarz. Kod promocyjny pomoże odebrać wszystkie dostępne bonusy. W tej chwili, bonusem powitalnym za kod jest cashback 50% aż do 500 złotych. Dzięki niemu możesz obstawić swój pierwszy zakład bez ryzyka. W razie przegranej, połowa stawki wróci na Twoje konto depozytowe.

Jak odebrać od bukmachera Fuksiarz cashback 50% do 500 zł?

Wystarczy, że przejdziesz na stronę bukmachera naszym linkiem, a Fuksiarz kod promocyjny aktywuje się automatycznie. Cashback to nic innego, jak zwrot kosztów poniesionych za pierwszy kupon. Pod warunkiem, że ten jest przegrany. Za wygrany kupon, zapomnij, bo zwrotu nie otrzymasz. Maksymalna wartość cashbacku to 500 złotych dostępne od ręki do wypłaty. Po drodze czeka na Ciebie spełnienie kilku banalnych, ale też i ważnych warunków, bez których po zwrot ani rusz. Spójrz poniżej.

Fuksiarz kod promocyjny

 1. Zarejestruj się, klikając w powyższy link, aktywując kod promocyjny Fuksiarz.
 2. Dokonaj depozytu.
 3. Powstaw pierwszy zakład o stawce min. 50 złotych.
 4. Musi to być kupon akumulowany, z minimum 2 zdarzeniami.
 5. Kurs każdego zdarzenia musi wynosić min. 1.60.
 6. Jeżeli przegrasz, otrzymasz zwrot 50% stawki kuponu.
 7. Maksymalny zwrot to 500 zł.
 8. Żeby odebrać maksymalny bonus, postaw pierwszy kupon za 1137 zł, bowiem przy zwrocie Fuksiarz potrąci 12% podatku.
 9. Zwrot nie wymaga obrotu, możesz go od ręki wypłacić lub grać dalej.

Jak obrócić bonus za Fuksiarz kod promocyjny?

Spójrz poniżej na warunki obrotu bonusem Fuksiarz. Kod promocyjny nie zmienia tutaj niczego, bowiem bonusy tak czy siak, nie wymagają jakiegokolwiek obrotu!

Fuksiarz bonus Warunki obrotu

Cashback 500 zł na start

brak

Jak i gdzie wpisać Fuksiarz kod promocyjny? Rejestracja nowego konta

Zastanawiasz się, jak odebrać wszystkie opisane bonusy w najwyższych kwotach? To proste. Zarejestruj kod promocyjny Fuksiarz. Gdzie? Wystarczy, że klikniesz w jeden z linków w naszym tekście, a kod zostanie wpisany do formularza automatycznie. Zakładanie konta trwa około jednej minuty, a bukmacher nie wymaga weryfikacji tożsamości na starcie. Choć ta konieczna będzie przed pierwszą wypłatą wygranych.

rejestracja z kodem promocyjnym Fuksiarz

Fuksiarz rejestracja krok po kroku

Spójrz na wszystkie kroki, które są wymagane, żeby zarejestrować konto u bukmachera Fuksiarz.

 1. Odpal stronę bukmachera lub przekieruj się na nią klikając w link w tym tekście
 2. Wciśnij “REJESTRACJA”
 3. Wprowadź e-mail, ustaw login i podaj numer tel. komórkowego
 4. Zaakceptuj warunki regulaminu i przejdź dalej
 5. Wprowadź imię, nazwisko, PESEL i kod weryfikacyjny SMS
 6. Opcjonalnie (jeśli widzisz takie pole) wprowadź Fuksiarz kod promocyjny
 7. Jeżeli nie, kod aktywuje się automatycznie po przejściu z naszej strony
 8. Kliknij, że chcesz dostać bonus
 9. Zakończ rejestrację

Szybka rejestracja Fuksiarz zakłady bukmacherskie

Tak, jak wspomnieliśmy. We Fuksiarzu możesz rozpocząć grę po szybkiej rejestracji, bez weryfikacji tożsamości. Konto tymczasowe wiąże się z pewnymi ograniczeniami. Łączny limit stawek to 5000 zł, a dodatkowo zanim nie dokonasz weryfikacji tożsamości, nie możesz wypłacać wygranych.

Fuksiarz promocje dla stałych graczy

Warto też przyjrzeć się, jak wyglądaja bonusy dla zarejestrowanych graczy u Fuksiarza.

Cashback bez limitu – 50% do 200 zł na każdy zakład

W Fuksiarz bonus powitalny to cashback, ale zwroty mnożą się tu, jak na zawołanie. Tym razem nie przyda się Fuksiarz kod promocyjny, bo bonus równy jest dla wszystkich. Może wynieść maksymalnie 200 zł i dotyczy każdego kuponu, który spełnia opisane poniżej warunki bonusowe.

Fuksiarz bonus powitalny to cashback

 1. Cashback dotyczy każdego kuponu, wysłanego u bukmachera Fuksiarz.
 2. Jego wysokość zależna jest od ilości zdarzeń na kuponie.
 3. Minimalny cashback 5% dotyczy zakładu pojedynczego, maksymalny 50% kuponu z 15 zdarzeniami.
 4. Zwrot nie wymaga obrotu.
 5. Na jednym kuponie możesz otrzymać maksymalnie 200 złotych zwrotu.

Cashback na sporty wirtualne

Jeżeli obstawiasz sporty wirtualne, a konkretnie wirtualną piłkę nożną, możesz liczyć na kolejny w zakładach bukmacherskich Fuksiarz cashback. Tym razem to maksymalnie 14%, a wysokość zwrotu kolejny raz uzależniona jest od liczby zdarzeń na kuponie.

 1. Obstawiaj wirtualną piłkę nożną.
 2. Otrzymasz od 3% do 14% zwrotu na przegranym kuponie.
 3. Minimalny zwrot dotyczy kuponu solo, a maksymalny ako z min. 6 zdarzeniami.
 4. Kurs kuponu, który kwalifikuje się do zwrotu musi wynieść przynajmniej 1.20.
 5. Maksymalna stawka to 2000 złotych.
 6. Nie ma żadnych limitów ilości kuponów.
 7. Zwrot nie podlega obrotowi.

Mega kursy BOOST

Fuksiarz bonus na start to początek przygody z promocjami. Później są wspomniane cashbacki oraz kolejna oferta: mega kursy BOOST. To kolejna partia wyselekcjonowanych przez Fuksiarz zakłady bukmacherskie meczów. Teraz jednak nie otrzymasz potencjalnego zwrotu, a wyższe kursy bukmacherskie. To gwarantuje wyższe wygrane. Bukmacher dobiera mecze w promocji wedle własnych zasadach (tak naprawdę nie wiadomo, czym się kieruje), jednak większość wydarzeń można uznać za tak zwane “topowe”.

 1. Zajrzyj do zakładki BOOST.
 2. Postaw jeden lub więcej z przygotowanych zakładów.
 3. Otrzymasz wyższe kursy i wyższą potencjalną wygraną.
 4. Wygrane nie podlegają żadnemu obrotowi.

Jak wygląda Fuksiarz oferta zakładów bukmacherskich?

Fuksiarz to całkiem nowy bukmacher dla polskich graczy. Jego debiut nastąpił szybciej, niż wielu oczekiwało. Wiąże się to z pewnymi niedociągnięciami, ale i kilkoma miłymi niespodziankami. Czas to wszystko zrewidować. Zobacz obiektywną opinię o Fuksiarz bukmacher przygotowaną przez naszych recenzentów. Klarownie wykładamy plusy i minusy nowego bukmachera.

Ocena, recenzja, opinie Fuksiarz

Oferta

Dominatorem w ofercie Fuksiarza są zakłady sportowe. Bukmacher pokrywa wszystkie najważniejsze dyscypliny sportowe, a także kilka mniej znanych szerszej publiczności sportów. Zaliczymy do nich między innymi bandy, krykiet oraz piłkę wodną. Najciekawsze zdarzenia mają do kilkuset rynków, a kursy na zakłady sportowe są dość korzystne.

Co słychać w zakładach pozasportowych? Powinieneś to także sprawdzić, zanim zarejestrujesz w Fuksiarz kod promocyjny. Brakuje sportów wirtualnych i zakładów esportowych. Są za to muzyka i rozrywka, które wyglądają jednak dość ubogo. Przeciętnie wygląda oferta zakładów na pokera i blackjacka. To wszystko każe nam sądzić, że Fuksiarz koncentruje się jak na razie wyłącznie na ofercie zakładów sportowych, która wygląda bardzo dobrze. Wszystkie ręce na sport przyniosły pożądany zapewne przez obsługę bukmachera efekt.

Są także podwyższone kursy na najciekawsze mecze zdaniem obsługi Fuksiarza. Odkryjesz je w zakładce BOOST, do której link dostępny jest na stronie głównej. Znaleźliśmy tam mecze głównie piłki nożnej i to najmocniejszych lig oraz pucharów.

Funkcje

Popatrzmy na usprawnienia, jakie posiada Fuksiarz zakłady bukmacherskie. Koronnym programem jest Early PayOut. W ten sposób możesz zapewnić sobie szybszą wygraną, dzięki odsprzedaży swojego otwartego zakładu. Early PayOut możesz wykorzystać kiedy drużyna na której zwycięstwo postawiłeś ma dwa gole przewagi. Po zawarciu zakładu przedmeczowego, jeśli taka sytuacja wystąpi w meczu, możesz wypłacić 100% wygranej przed jego końcem!

Nie tylko w Fuksiarz kod promocyjny jest ciekawy. Ciekawie jest też w ofercie szybki kupon. Nie przychodzi do Twojej głowy żaden zakład? Korzystając z widżetu szybki kupon ustalisz zakres kursów, stawkę i kwotę którą chcesz wygrać. Bukmacher wyrzuci Ci przed oczy proponowane zakłady. Przekonał Cię? Możesz stawiać i później już tylko czekać czy będzie wygrana czy przegrana. Kiedy grasz za Fuksiarz bonus na start, jak przegrasz otrzymasz 50% zwrotu do 500 zł po spełnieniu warunków promocji.

Obsługa Klienta w Fuksiarz – ocena jakości

Jakość bukmachera jest spoko, a jak z jakością wsparcia klienta? Obsługa klienta to w chwili tej tylko e-mail. Zapewne wkrótce pojawi się czat, o czym stosownie poinformujemy. Teraz jednak więcej nie wiadomo, niż wiadomo. Ciężko doszukać się na stronie Fuksiarz godzin pracy supportu. Chociaż i rano i wieczorem udało nam się uzyskać odpowiedź na wysłane e-maile. Wygląda, że wszystko jest w porządku, ale nie ukrywajmy: czatu online brakuje i to bardzo, bo taki kontakt gracze zawsze mają na wyciągnięcie ręki, a e-mail wiąże się jednak z pewnymi niedogodnościami. Małymi, ale zawsze. Na przykład wtedy, kiedy chcesz szybko zapytać o Fuksiarz kod promocyjny, nie spodziewaj się, że odpowiedź nadejdzie w kilka sekund, a musisz być gotowym na kilka minut.

Sposoby i metody płatności

Wpłaty i wypłaty w Fuksiarz zakłady bukmacherskie: o nich też warto popisać. Jaki jest minimalny depozyt, jaka jest minimalna wypłata, ile prowizji pobiera bukmacher, jak długo trwa wpłata i wypłata? Na te pytania a także na kolejne inne odpowiedzieliśmy poniżej.

Depozyty

Minimalny depozyt w Fuksiarz zakłady bukmacherskie to 1 złotówka. Nie ma prowizji bez względu na wybór sposobu płatności. Zwróć uwagę, iż za Fuksiarz kod promocyjny otrzymasz cashback 50% do 500 zł, ale żeby tak się stało, wpłać minimum 20 złotych (na cashback 20 zł) lub więcej. Cały komplet sposób płatności to metody błyskawiczne (do minuty księgowania przez 24/7).

 • Karty płatnicze
 • Przelewy24
 • Dotpay
 • Tpay
 • Blik

Nie ma Skrilla, nie ma innych portfeli wirtualnych i także brak PayPala. Dobrze za to, że jest wiele metod przelewów online, dzięki czemu bez względu na to, w jakim banku masz konto czy kartę, będziesz mógł błyskawicznie doładować konto bukmachera Fuksiarz.

depozyt w Fuksiarz

Wypłaty

Wypłacać to, co wygrasz będziesz mógł przelewami online dla 12 banków: mBank, ING, PKO BP, Millennium, Santander, Alior Bank, Inteligo, Bank Pekao, T-Mobile Usługi Bankowe, Get In Bank, Noble Bank i BNP Paribas. Dla innych banków obowiązuje przelew zwykły. Fuksiarz księguje 24/7, a wypłata przelewem online trwa do 15 minut a przelewem zwykłym do 1 lub 2 dni powszednich.

Wypłaty Fuksiarz

Fuksiarz aplikacja mobilna

W zakładach bukmacherskich Fuksiarz aplikacja mobilna dostępna jest dla systemu Android. To bardzo funkcjonalna, nowoczesna i lekka platforma. Daje dostęp do pełnej oferty zakładów i bonusów. Możesz w niej założyć także konto i wykorzystać Fuksiarz kod bonusowy. Aplikację pobierzesz bezpośrednio ze strony bukmachera.

Wersja mobilna

Możesz skorzystać także ze strony mobilnej i to bez jakiegokolwiek znaczenia czy masz w ręku tablet, smartfon, błyszczysz iPhone'm czy stawiasz na Androida. Wersja mobilna działa na dowolnym jak sama nazwa wskazuje urządzeniu mobilnym.

Częste pytania o Fuksiarz kod promocyjny

 • Jaki jest Fuksiarz kod promocyjny?

Kod znajdziesz w naszym tekście. Użyj go i odbierz najlepsze bonusy i promocje.

 • Ile wynosi u bukmachera Fuksiarz bonus na start?

To 50% cashback aż do 500 złotych na pierwszy kupon.

 • Czy bonus Fuksiarz wymaga obrotu?


Nie. Bonus jest wolny od warunków obrotu, więc trafia od razu na konto depozytowe, dostępne do wypłaty.

Opinie o Fuksiarz: zalety i wady bukmachera, o których musisz wiedzieć

Poznaj najważniejsze plusy i minusy u tego bukmachera, dzięki czemu będziesz mógł się upewnić, czy chcesz się tutaj zarejestrować.

Plusy Fuksiarza Minusy Fuksiarza

Cashback na start bez warunków obrotu.

Brak aplikacji na iOS.

Regularny cashback bez limitu ilości kuponów.

Brak bonusu darmowy zakład.

Wygodne i szybkie płatności

Brak kontaktu telefonicznego.

Early payout, a więc wcześniejsza wypłata kuponu po spełnieniu warunków.

Czy warto aktywować Fuksiarz kod promocyjny?

Fuksiarz to jeden z młodszych bukmacherów na polskim rynku zakładów wzajemnych. Dość szybko zdołał przedrzeć się jednak do czołówki operatorów i są ku temu solidne podstawy. Mowa o świetnej ofercie, bardzo dobrym bonusie powitalnym i regularnym promocjom, które pozwalają odzyskiwać część przegranych środków. Fuksiarz to dobre miejsce do gry, ale przydałaby się jeszcze aplikacja na iPhone oraz darmowy zakład, który oferuje kilku konkurentów. Jest bardzo dobrze, ale czekamy na więcej!