GoBet rejestracja – jak założyć i zweryfikować konto?

Jak zapewne się domyślasz, w GoBet rejestracja jest niezbędnym krokiem, żeby móc obstawiać mecze na stronie tego bukmachera. Zakładanie konta polega na przejściu przez formularz rejestracyjny. Sprawdź, jak to wygląda w praktyce i jakich danych wymaga GoPlusBet.

Zweryfikowana
Gobet PL -ZAŁÓŻ KONTO
530 zł
Załóż konto w Gobet
 • Cashback  do 500 zł
 • Freebet 30 zł

Jak założyć konto w GoBet? Rejestracja

W serwisie GoPlusBet rejestracja rozpocznie się w momencie, w którym klikniesz przycisk “zarejestruj się”. W nowym oknie uruchomiony zostanie formularz rejestracyjny. Został on podzielony na trzy kroki, a przebrnięcie przez etap rejestracji nie powinno pochłonąć więcej, niż około 1-2 minut. Poniżej sprawdzisz wszystkie kroki rejestracji oraz dane, których wymaga Go+Bet przy zakładaniu konta.

 1. Odwiedź witrynę GoBet, klikając na link w tekście, dzięki czemu od razu zostaniesz przeniesiony do formularza rejestracyjnego.
 2. Wprowadź e-mail nazwę, użytkownika oraz hasło, składające się z minimum 8 znaków, w tym wielkich i małych liter oraz co najmniej jednej cyfry.
 3. Potwierdź swoje hasło oraz podaj GoBet kod promocyjny: LUBSPORT.założyć konto w GoBet
 4. Kliknij “dalej” aby rozpocząć drugi etap rejestracji konta.
 5. Zobaczysz pola imię, nazwisko, obywatelstwo, PESEL oraz źródło pochodzenia środków na zakłady. Wypełnij wszystkie z nich i przejdź dalej.
 6. Kliknij teraz, aby wysłać kod sms. Po otrzymaniu wklej go w widoczne okienko.
 7. Rejestrację zakończysz ustaleniem limitów konta, dotyczących środków i czasu przeznaczanego na zakłady. Możesz skorzystać ze standardowych ustawień.
 8. Potwierdź regulamin bukmachera i przyciskiem u dołu sfinalizuj rejestrację.
 9. Możesz się zalogować do GoPlusBet i rozpocząć przygodę z zakładami bukmacherskimi!

Bonus powitalny za rejestrację

Kiedy Twoja u bukmachera GoBet rejestracja zostanie sfinalizowana, możesz zgłosić się po bonus powitalny. Bukmacher oferuje w tym momencie duży cashback, opiewający na kwotę 500 złotych i freebet 100 zł. Dodatkowo za kod promocyjny otrzymasz freebet 25 zł bez depozytu.

Żeby otrzymać zwrot w razie przegranej na pierwszym kuponie, należy zagrać za stawkę min. 20 złotych, a kurs kuponu nie może przekroczyć 10.00. Zwrot wykonany zostanie na saldo gotówkowe (bez obrotu!) oraz bez potrącania podatku bukmacherskiego. Ta oferta na tle konkurencyjnych bonusów powitalnych jest zatem bardzo atrakcyjna. Pamiętaj jednak o rejestracji z kodem promocyjnym LUBSPORT.

GoBet rejestracja

Jak długo można mieć w GoBet konto tymczasowe?

Rejestracja w GoPlusBet możliwa jest bez dowodu osobistego. Tak właśnie przebiega opisana przez nas na wstępie szybka rejestracja, dzięki wypełnieniu stosownego formularza. Prowadzi ona do utworzenia konta tymczasowego Go+Bet, które oznacza kilka ograniczeń. Są to ograniczenia czasu gry, tymczasowa blokada wypłaty wygranych oraz maksymalna łączna suma stawek. Spójrz poniżej na ograniczenia konta tymczasowego.

 • Max. czas gry to 30 dni
 • Max. łączna suma stawek to 5000 złotych
 • Tymczasowa blokada wypłaty wygranych

Konto tymczasowe możesz użytkować przez max. 30 dni, do max. limitu 5000 złotych oraz nie wypłacisz na nim wygranych. Te ograniczenia zdejmiesz po aktywacji konta stałego, która odbywa się poprzez weryfikację tożsamości. Dlatego też sugerujemy, żeby nie odkładać weryfikacji na sam koniec. Jeżeli jesteś przekonany do tego bukmacher, warto spełnić wszelkie formalności od razu.

GoBet weryfikacja tożsamości – jak działa?

Wiesz jak wygląda na GoPlusBet rejestracja, a teraz sprawdźmy, jak przebiega wspomniana wcześniej weryfikacja tożsamości. Należy zarejestrować się na utworzone konto, przejść do jego ustawień i wypełnić tam wszystkie brakujące dane, a dodatkowo załączyć skany dowodu tożsamości.

Akceptowanymi przez bukmachera dokumentami są dowód osobisty, paszport lub rachunek bankowy. Przy czym należy pamiętać, że powinieneś zamieścić skan lub zdjęcia dwóch stron dowodu lub pierwszej strony po otwarciu paszportu. W przypadku rachunku bankowego, muszą być na nim widoczne Twoje dane osobowe i adresowe. Skany lub zdjęcia muszą być czytelne, poprzez co bukmacher będzie mógł zidentyfikować Twoją tożsamość.

 1. Zaloguj się na konto w GoBet.
 2. Kliknij na ikonę konta w górnym prawym narożniku.
 3. Po lewej w zakładce “mój profil” wypełnij brakujące okienka, oznaczone czerwoną gwiazdką.
 4. Przejdź teraz do “dokumenty”.
 5. Wybierz typ dokumentu.
 6. Wgraj dokument i zatwierdź go.
 7. Poczekaj na weryfikację.

Ile trwa weryfikacja tożsamości? Podobnie jak w GoBet rejestracja, tak też weryfikacja jest dość ekspresowa. Zazwyczaj kilka minut wystarczy bukmacherowi, żeby potwierdzić Twoje dokumenty i aktywować konto stałe bez żadnych limitów.

Go+Bet rejestracja na telefonie komórkowym

GoPlusBet rejestracja

W serwisie GoPlusBet rejestracja jest dostępna na stronie internetowej przez komputer, ale też na stronie mobilnej bądź w aplikacji przez telefon komórkowy. Aplikacja działa na Androidzie, a strona mobilna na każdym urządzeniu. We wszystkich wskazanych miejscach rejestracja jest identyczna i polega na uzupełnieniu formularza rejestracyjnego. Wszędzie musisz podać też takie same dane.

FAQ

 • Czy w GoBet rejestracja jest darmowa?

Tak. Rejestracja jest darmowa, a konto mogą założyć pełnoletnie osoby.

 • Ile trwa w Go+Bet rejestracja konta?

Rejestracja trwa około jednej minuty.

 • Jaki jest bonus za rejestrację?

Bonusem za rejestrację jest cashback do 500 złotych. To 100% zwrotu, bez warunków obrotu. Wyjątkowo korzystna oferta. Dodatkowo otrzymasz freebet 100 zł, a za kod promocyjny zgarniesz freebet 25 zł bez depozytu.

 • Jak długo można posiadać w GoBet konto tymczasowe?

Na koncie tymczasowym możesz grać maksymalnie przez 30 dni oraz/lub do limitu stawek 5000 złotych.

 • Jak wygląda w GoBet weryfikacja tożsamości?

W GoBet rejestracja tworzy konto tymczasowe. Przekształcisz je w stałe, weryfikując tożsamość. Jak to działa? Musisz uzupełnić brakujące dane i załączyć zdjęcie dowodu/paszportu/rachunku bankowego.