LVBET czy STS? Porównanie, który bukmacher jest lepszy

LVBET czy STS

Czas na kolejny pojedynek bukmacherów. Tym razem sprawdzamy, czy LVBET czy STS jest lepszą propozycją dla graczy, szukających zakładów na najwyższym poziomie.

Gdzie lepszy bonus powitalny, LVBET czy STS? – STS

Przedstawmy na samym początku bonusy powitalne w obu zakładach bukmacherskich. LVBET ma dla graczy cztery promocje, które opiewają łącznie na kwotę 3353 złotych. Składowymi pakietu powitalnego są dwa bonusy depozytowe – do 2000 zł oraz do 1000 zł, a także cashback do 333 złotych i darmowy zakład o wartości 20 złotych. W przypadku STS mówimy o aż sześciu bonusach na łączną kwotę 1640 zł. Są to bonus od pierwszego depozytu 100% do 300 zł, cashback do 100 zł, dwa kolejne bonusy depozytowe do 1500 zł (50%) oraz po 20 zł cashbacku na karty i wirtualki.

O ile łączna kwota bonusu powitalnego jest wyższa w LVBET i nawet użycie STS Kod Promocyjny nie sprawdzi, że to się zmieni, to jednak my preferujemy bonusy od STS. Dlaczego? W bonusach na start nie chodzi wyłącznie o jak najwyższe kwoty, ale też o zasady ich przyznawania i warunki obrotu. Po pierwsze, STS ma łatwiejsze do zrozumienia dla początkujących graczy zasady (w LVBET opierają się one o dość skomplikowane mnożniki kursu). Po drugie, w STS są też przystępniejsze warunki obrotu poszczególnymi bonusami. Jeśli jesteś już “obcykany” w bukmacherce, możesz śmiało pokusić się o ofertę LVBET, ale jeśli zakładami zacząłeś interesować się od niedawna, zdecydowanie zalecamy bonusy STS.

Bonus LVBET: 4,5/6
Bonus STS: 5/6

U którego lepsze zakłady i kursy bukmacherskie? – STS

Ten pojedynek bukmacherów także musimy rozstrzygnąć na korzyść STS. U tego bukmachera dostrzegliśmy szerszą ofertę wydarzeń, a także nieco bardziej korzystne kursy, niż u konkurencyjnego LVBET. Choć od razu ustalmy też, że w przypadku kursów, wybór LVBET czy STS powinien być oparty o własną analizę. To, że na moment pisania tego tekstu, STS ma korzystniejsze kursy, nie oznacza, że w momencie, kiedy go przeczytasz, będzie dokładnie tak samo. U bukmacherów, jak w kalejdoskopie – wszystko zmienia się niezwykle dynamicznie.

Warto też nadmienić, że pomimo tego, że LVBET przegrał to porównanie bukmacherów, to oferuje zdecydowanie więcej rynków na najpopularniejsze wydarzenia, niż STS. W przypadku LVBET to nawet ponad 500 różnych rynków, a STS oferuje ich około 300. Zatem jeśli lubujesz się w niecodziennych czy łączonych zakładach, LVBET może okazać się trafniejszym wyborem. My jednak, jak już pewnie zauważyłeś, z racji szerszej oferty wydarzeń i kursów, stawiamy na STS.

Oferta LVBET: 4/6
Oferta STS: 5/6

Który z nich ma lepsze promocje bukmacherskie? – STS

Pewnie chciałbyś wiedzieć też, czy LVBET czy STS jest lepszym bukmacherem, jeśli na celownik weźmiemy promocje. Już odpowiadamy.

Długo mieliśmy dylemat, czy postawić na remis, ale jednak na finiszu porównania bukmacherów, STS wysunął się o centymetry na prowadzenie. W LVBET większośc promocji oparta jest o cashbacki, jest też oferta AKO Boost. W przypadku STS oprócz cashbacków, spotkasz także darmowe zakłady czy ciekawe promocje na konkretne wydarzenia sportowe.

lvbet bonus

Jak widzisz, to bardzo porównywalna oferta. Dlaczego postawiliśmy na STS? Podobnie, jak w przypadku bonusów na start, ten bukmacher ma nieco “łagodniejsze” warunki promocji, a przede wszystkim bardziej zrozumiałe zasady ich działania.

Promocje LVBET: 3,5/6
Promocje STS: 4/6

Bezpośrednie porównanie bukmacherów LVBET i STS

Odpowiedzieliśmy już w trzech, naszym zdaniem najważniejszych aspektach czy wybór LVBET czy STS jest lepszy. Teraz sprawdźmy i porównajmy kolejne pola, na których obaj bukmacherzy mają okazję się popisać.

Wrażenia dla użytkownika i funkcjonalność – STS

Który bukmacher ma lepszą stronę internetową? Stawiamy na STS. Strona tego bukmachera jest bardziej intuicyjna, niż u konkurenta. STS przeważa także nad LVBET-em w przypadku wyszukiwania konkretnych zakładów. Najciekawsze zakłady widoczne są na samej górze menu, a samo filtrowanie i podział kategorii jest naszym zdaniem rozwiązany także lepiej, niż w przypadku LVBET. Poza tym, strona STS działa szybciej nawet na nieco starszych urządzeniach, czego nie można powiedzieć niestety w pełnej rozciągłości o stronie operatora LVBET.

Strona LVBET: 4/6
Strona STS: 6/6

Gdzie lepsze zakłady na żywo? – STS

Zakłady live cieszą się coraz większą popularnością wśród graczy. Dlatego w naszym porównaniu bukmacherów LVBET i STS nie mogliśmy pominąć także tej kwestii. Kolejny raz, ale znów nieznacznie, musimy postawić na STS. Dlaczego? Bardziej podoba nam się rozwiązanie panelu z zakładami na żywo, które jest po prostu szybsze (zwłaszcza na nieco wolniejszych urządzeniach), a poza tym, STS dostarcza bardziej widoczne – i mamy wrażenie, że też – obszerniejsze statystyki na żywo.

Jeśli zaś chodzi stricte o kursy bukmacherskie w zakładach na żywo czy ilość zdarzeń i rynków bukmacherskich, to obie oferty są bardzo zbliżone do siebie. Niemniej jednak, jako całokształt wybieramy właśnie STS.

Zakłady live LVBET: 5/6
Zakłady live STS: 6/6

Transmisje meczów online – STS

W kontekście transmisji online w zasadzie to nie ma się nad czym rozwodzić. Moglibyśmy ogłosić zwycięzcę STS i zamknąć temat, ale uzasadnijmy to. Otóż, STS oferuje kilkaset transmisji online dziennie z takich sportów, jak piłka nożna, tenis, siatkówka, koszykówka, tenis stołowy i tym podobne. Dostępne są tam także transmisje z esportowych gier. W przypadku LVBET esport to praktycznie jedyna dziedzina, która jest streamowana. Sporadycznie bukmacher ten oferuje transmisje online z prawdziwego sportu. Dlatego wybór czy LVBET czy STS jest oczywisty – ten drugi bukmacher. I tu postawmy kropkę.

Transmisje LVBET: 3/6
Transmisje STS: 5/6

Aplikacja bukmacherska – STS

Aplikacja bukmacherska - STS

Najpierw sprawdźmy czy w obu aplikacjach działają kody bonusowe. I tak jest, w aplikacji LVBET kod promocyjny działa, podobnie zresztą, jak w aplikacji STS. Tutaj mamy zatem remis.

Jeśli zaś chodzi o samą aplikację, to lepiej podoba nam się STS, niż LVBET mobile. Do aplikacji zwycięskiego w tym zestawieniu bukmachera można zalogować się nie tylko kodem PIN, ale też odciskiem palca. Poza tym, STS oferuje wiele transmisji online w swojej aplikacji, a ogólnie cała platforma jest rozwiązana dużo bardziej przejrzyście, niż konkurencyjna aplikacja LVBET. Drugi raz z rzędu nie mieliśmy problemów ze wskazaniem zwycięzcy LVBET czy STS.

Aplikacja LVBET: 4/6
Aplikacja STS: 6/6

Kluczowe plusy i minusy bukmacherów LVBET i STS

Zanim podamy ostateczny werdykt LVBET czy STS, podsumujmy najważniejsze plusy no i… minusy obu przedstawionych w tekście operatorów.

Ocena LVBET STS
Plusy + Wysokie bonusy na start i różnorodność oferty powitalnej
+ Freebet na start
+ Bogaty i nietypowy zakres rynków bukmacherskich
+ Transmisje esportu
+ Zrozumiałe, dobre i różnorodne bonusy na start
+ Dobra oferta zakładów i kursy bukmacherskie
+ Wiele transmisji online z różnych dyscyplin
+ Świetnie działająca aplikacja mobilna
Minusy + Trudne do zrozumienia warunki bonusów na start
+ Bardzo sporadyczne transmisje ze sportu
+ Brak dedykowanego bonusu w aplikacji mobilnej
+ Brak bonusu mobile
+ Niedostępna aplikacja dla środowiska Windows Phone
+ Momentami długi czas oczekiwania na pomoc konsultantów

Czas na werdykt – LVBET czy STS? Zwycięzcą zostaje… STS!

W pojedynku LVBET czy STS stawiamy na… STS! I choć bukmacher ten wygrał w każdym porównanym przez nas aspekcie, to może to nieco przekłamywać rzeczywisty obraz sytuacji. Nie oznacza to, że STS jest cudowny, a LVBET beznadziejny. Każdy bukmacher ma swoje wady, jak i zalety (co widzisz w powyższej tabeli). W kilku kwestiach STS naprawdę o niewiele wyprzedził LVBET, ale w wielu też zdystansował rywala. Mamy tu na myśli chociażby transmisje online. I to właśnie ze względu na transmisje, przejrzyste bonusy powitalne, kursy i ofertę zakładów, stawiamy na STS! LVBET musi się jeszcze nieco napocić, aby dorównać dużo bardziej doświadczonemu bukmacherowi.

0 0 votes
Article Rating