Skoki narciarskie – zakłady, typy i kursy na Puchar Świata

Jesteś fanem sportów zimowych, a skoki wywołują u Ciebie ciarki na plecach? Sprawdź zatem, jak obstawiać skoki narciarskie. Zakłady bukmacherskie bez tajemnic opisujemy w naszym tekście.

Skoki narciarskie – zakłady na Puchar Świata w Lake Placid

Czas na skoki narciarskie Lake Placid. Z tej okazji przygotowaliśmy trzy na najbliższe skoki narciarskie typy bukmacherskie. Jak widzimy konkurs PŚ w Lake Placid? Kursy i zakłady na nasze prognozy sprawdzisz poniżej.

Skoki narciarskie – kursy na PŚ w Lake Placid

Jak widzisz, tym razem na skoki narciarskie zaklady, które sugerujemy to typowanie TOP 3 i TOP 10. Uważamy, że na podium nadchodzącego konkursu Pucharu Świata w Lake Placid znajdzie się zarówno Halvor Egner Granerud, jak i Dawid Kubacki. Dla Polaka to ostatnia szansa na rozpoczęcie odrabiania strat do Norwega i liczymy, że z niej skorzysta. Poza tym, przyglądając się dyspozycji Stefana Krafta, przewidujemy, że Austriak zakończy rywalizację w czołowej dziesiątce. Wszystkie na Lake Placid skoki narciarskie kursy możesz sprawdzić, klikając w poniższy przycisk.

Odbierz Bonus

skoki narciarskie zakłady bukmacherskie

Puchar Świata w skokach narciarskich – zakłady bukmacherskie

Kalendarz Pucharu Świata 2022/23 wygląda znakomicie. Kibiców czeka wiele emocji i nie można się dziwić, że także skoki narciarskie zakłady bukmacherskie wywołują spore zainteresowanie na twarzach wszystkich fanów tej dyscypliny. Z roku na rok bukmacherzy notują coraz większe zainteresowanie swoimi ofertami, a jeśli chcesz sprawdzić, czy masz dobre typy, zobacz jak obstawiać skoki narciarskie. Nie przedłużajmy i zaczynajmy.

Gdzie obstawiać skoki narciarskie?

Chcesz wiedzieć, gdzie obstawiać Puchar Świata w skokach narciarskich 2022/23? Superbet będzie najlepszym wyborem. To oficjalny partner Polskiego Związku Narciarskiego, który przygotował na skoki narciarskie zakłady bardzo obszerną ofertę i świetne kursy bukmacherskie. Na tej stronie możesz otrzymać także do 3754 złotych bonusów za kod promocyjny Superbet. Kliknij w poniższy przycisk, żeby zapoznać się z ofertą opisywanego bukmachera.

Zweryfikowana
3754 zł
BETMAX
Zapisz się teraz →
Premia i szczegóły oferty
 • Bonus za 1. depozyt -100% do 200 zł
 • Tydzień bez ryzyka - do 3500 zł
 • Freebet 34 zł
 • 20 zł w aplikacji
Wygasa w dniu: 31-12-2023
Ostatnie sprawdzenie: 2 dni temu

Jak obstawiać skoki narciarskie?

Oczywiście, żeby postawić zakłady bukmacherskie na skoki narciarskie, potrzebujesz konta gracza.

 • Zarejestruj się z naszym kodem promocyjnym, dzięki czemu otrzymasz najwyższy bonus na start.
 • Dokonaj depozytu bądź skorzystaj z darmowego zakładu.
 • Sprawdź, czy bukmacher oferuje aktualnie także inne bonusy na skoki.
 • Wybierz interesujący Cię konkurs skoków narciarskich.
 • Porównaj kursy i postaw jeden bądź kilka zakładów.

Puchar Świata w skokach zakłady

Skoki narciarskie – zakłady bukmacherskie na Puchar Świata w skokach 2022/23

Spójrzmy teraz, jakie są dostępne na skoki narciarskie zakłady. Wśród najpopularniejszych wyróżnimy zakłady na zwycięzcę konkursu, a więc np. takie, że Dawid Kubacki wygra najbliższy konkurs. Równie popularne są zakłady na top3 czy pojedynki. Sprawdź o co dokładnie chodzi w tych rodzajach zakładów oraz jakie jeszcze na skoki narciarskie zakłady znajdziesz u legalnych bukmacherów.

Zakłady na zwycięzcę konkursu PŚ w skokach narciarskich

To najbardziej popularne zakłady na skoki narciarskie. Musisz wytypować jednego skoczka, który Twoim zdaniem wygra dany konkurs. Z jednej strony jest to bardzo prosty do postawienia zakład, a z drugiej strony, musisz przecież trafić idealnie, nie mając żadnego marginesu błędu. W zakładach na zwycięzcę dostrzeżesz bardzo mocno zróżnicowane kursy bukmacherskie. Faworyci dają zarobić niewiele, ale jeśli pokusisz się o niespodziankę i wytypowanie nieoczywistego zwycięzcy, możesz pomnożyć stawkę nawet kilku czy kilkunastokrotnie. Dlatego wielu graczy na skoki narciarskie zakłady na zwycięzcę stawia właśnie za “drobne” na niespodzianki. Wówczas można nieźle pomnożyć kapitał.

Obstawianie podium zawodów

Obstawianie skoków narciarskich to nie tylko typy na zwycięzcę, ale też na podium. Możesz postawić na to, że dany zawodnik znajdzie się w czołowej trójce zawodów. Co dają takie zakłady? Przede wszystkim większy margines błędu, ale też nieco niższe na skoki narciarskie kursy bukmacherskie. W przypadku faworyta, postawienie na to, że znajdzie się na miejscu od 1 do 3, kursy są bardzo niskie.

Które miejsce?

Równie ciekawym rynkiem jest obstawienie zakresu miejsc, które zajmie dany skoczek. Np. Dawid Kubacki w Planicy uplasuje się na miejscach od 6 do 10 czy Piotr Żyła w Zakopanem na miejscach od 4 do 6.

Pojedynek, czyli H2H

Na Puchar Świata w skokach narciarskich zakłady bukmacherskie to także pojedynki. Zazwyczaj pojedynki kojarzą się kibicom skoków z Turniejem Czterech Skoczni. W przypadku zakładów bukmacherskich wyglądają one nieco inaczej. Chodzi tu o bezpośrednie pojedynki, który ze skoczków będzie wyżej w klasyfikacji końcowej konkursu. Przykładowo Dawid Kubacki zajmie wyższe miejsce od Piotra Żyły. Co dają graczom takie zakłady? Ciekawe kursy, kiedy bukmacherzy decydują się zestawić ze sobą bardzo wyrównanych skoczków, gdzie rozstrzygnięcie wcale nie jest takie oczywiste.

Odległość bliżej/dalej

Dość ciekawym rodzajem zakładów na PŚ w skokach narciarskich jest obstawianie odległości. Bukmacherzy wystawiają nazwiska zawodników i przypisują określoną odległość np. Granerud i 220 metrów w Planicy. Ty, jako gracz, możesz postawić, czy skoczy on bliżej czy dalej.

Czy padnie rekord skoczni?

Ciekawe na skoki narciarskie zakłady bukmacherskie to również typowanie, czy padnie rekord skoczni. Jest to rynek bukmacherski, na którym kursy bywają niekiedy wyjątkowo wysokie. Zwłaszcza, kiedy wysokość belki czy warunki atmosferyczne nie sprzyjają rekordowym skokom.

Będzie prowadził po pierwszej serii i wygra konkurs

Chcąc postawić zakłady na Puchar Świata w skokach narciarskich, można pomyśleć także o zakładach łączonych. Jednym z nich jest postawienie na to, że dany zawodnik wygra pierwszą serię i konkurs lub generalnie postawienie zakładu na to, że dowolny zawodnik, który będzie prowadził po pierwszej serii, zwycięży w konkursie.

jak obstawiać skoki narciarskie

Puchar Świata w skokach narciarskich – zakłady długoterminowe

Skoki narciarskie zakłady to jednak nie tylko obstawianie najbliższych konkursów, ale też typowanie długoterminowe. Możesz więc postawić zakłady na zwycięzcę Pucharu Świata w skokach, triumfatora Turnieju Czterech Skoczni, Mistrza Świata w lotach czy Mistrza Olimpijskiego. I to nawet na długo przed rozpoczęciem zmagań. Wówczas kursy są dużo bardziej atrakcyjne, bowiem bukmacherzy tak do końca nie wiedzą, czego po kim mogą się spodziewać. W skokach narciarskich forma bywa przecież niezwykle ulotna. Jednak i Ty sam, kiedy obstawiasz skoki dużo do przodu, wiele ryzykujesz.

Skoki narciarskie – kursy na zwycięzcę Pucharu Świata 2022/23

Poniżej możesz zobaczyć, jak wyglądają na Puchar Świata 2022/23 kursy bukmacherskie na zwycięzcę Kryształowej Kuli. Kliknij na dany kurs, żeby postawić swój zakład.

 • Halvor Egner Granerud – 1.07
 • Dawid Kubacki – 7.50
 • Stefan Kraft – 65.00
 • Anze Lanisek – 65.00

FAQ

 • Jak stawiać na skoki narciarskie zakłady bukmacherskie?

Zapoznaj się z naszym poradnikiem, a następnie zarejestruj się u wybranego bukmachera, wykorzystaj bonusy i ruszaj w Puchar Świata w skokach zakłady.

 • Czy zakłady na skoki narciarskie się opłacają?

I tak i nie. Wszystko zależy oczywiście od tego, jak dobrze potrafisz przewidywać wyniki konkursów czy skoki poszczególnych zawodników. Jeśli dobrze, to jak najbardziej będziesz mógł stwierdzić, że na skoki zakłady się opłacają.

 • Który bukmacher ma najlepsze kursy?

Superbet, wraz z kodem promocyjnym BETMAX.