Kolejarz Opole – PSŻ Poznań typy, transmisja i zapowiedź (finał 2. ligi żużlowej, 25.09)

Rywalizacja w ramach rozgrywek PGE Ekstraligi 2022 znajduje się już na finiszu. Podobnie jest zresztą w II lidze. Już 25 września 2022 roku dowiemy się, kto awansuje do eWinner 1. ligi, a tymczasem mamy świetne Kolejarz Opole – PSŻ Poznań typy.

Atrakcyjne typy na mecz finałowy OK Bedmet Kolejarz Opole – SpecHouse PSŻ Poznań (25.09.2022)

Pierwszy finał II ligi przeszedł już do historii. Teraz czas na rewanż, po którym już absolutnie wszystko będzie jasne. Na jakie Kolejarz Opole – PSŻ Poznań kursy warto rzucić okiem?

Kolejarz powalczy, ale to PSŻ zwycięży?

W pierwszym finale, który odbył się 11 września w Poznaniu, SpecHouse PSŻ odnotował pokaźny triumf. Zespół ze stolicy Wielkopolski wygrał aż 53:37 i tym samym wyraźnie przybliżył się do awansu do eWinner 1. ligi.

Kolejarz Opole - PSŻ Poznań typy

To jest jednak sport i tutaj nadal wszystko jest możliwe. Na pewno sporym zmartwieniem dla poznaniaków są problemy zdrowotne Francisa Gustsa. W pierwszym spotkaniu finałowym młody Łotysz pojechał niesamowicie. Wywalczył “czysty” komplet 15 punktów. Gusts nie miał sobie równych i był ojcem zwycięstwa PSŻ-u.

W szeregach poznańskiej drużyny błyszczał też Emil Breum, autor 11 “oczek”. Po przeciwnej stronie barykady najlepiej wypadli natomiast tacy zawodnicy jak Oskar Polis (14 punktów) oraz Mathias Thoernblom (12+2).

Czy Kolejarz jest w stanie odrobić straty? Teoretycznie tak, ale wydaje się, że w praktyce to PSŻ uzyska lepszy wynik w dwumeczu. Stawiamy na taki scenariusz, zważając między innymi na zestawienia obu ekip. Potencjał na pewno większy jest w zespole z Wielkopolski.

Niewykluczone, że Kolejarz wygra rewanż, a z awansu cieszyć będą się “Skorpiony”. Naszym zdaniem taka opcja jest wielce prawdopodobna. Nie tylko takie Kolejarz Opole – PSŻ Poznań typy mamy przed rewanżowym finałem.

Uważamy, że wynik gospodarzy ciągnąć będzie Oskar Polis. To zawodnik o sporych umiejętnościach, jak na II ligę. Już w Poznaniu pokazał, że może się ścigać z bardzo dobrym skutkiem. Tutaj, według nas, wywalczy co najmniej 12 “oczek”

Kolejarz Opole – PSŻ Poznań składy awizowane na rewanżowy finał II ligi

Wiemy już, jak wyglądają Kolejarz Opole – PSŻ Poznań składy awizowane na drugi finał najniższej polskiej klasy rozgrywkowej. Sztaby szkoleniowe obu ekip zgłosiły następujące zestawienia:

SpecHouse PSŻ Poznań
1. Kevin Fajfer
2. Rune Holta
3. zastępstwo zawodnika
4. Kacper Gomólski
5. Jonas Seifert-Salk
6. Emil Breum

OK Bedmet Kolejarz Opole
9. Oskar Polis
10. Adrian Cyfer
11. Jacob Thorssell
12. zastępstwo zawodnika
13. Mathias Thoernblom
14. Esben Hjerrild

Kolejarz Opole – PSŻ Poznań transmisja. Gdzie i kiedy będzie można obejrzeć mecz?

Rewanżowy pojedynek finałowy w ramach II ligi przewidziany został był 18 września. Warunki atmosferyczne sprawiły jednak, że spotkanie przełożono na 25 września, godz. 14:00. Kolejarz Opole – PSŻ Poznań transmisja pojawi się natomiast na Canal+ Sport 5 i Canal+ online.

Gdzie oglądać na żywo? Oglądaj transmisję tutaj

zakłady bukmacherskie BETCLIC

Oglądaj tutaj

zakłady bukmacherskie FORTUNA

Oglądaj tutaj

zakłady bukmacherskie sts

Oglądaj tutaj

Oglądaj tutaj

FAQ

  • Gdzie transmisja z Kolejarz – PSŻ?

Mecz będzie można oglądać na Canal+ Sport 5 i Canal+ online.

  • Kiedy mecz Kolejarz – PSŻ?

Rewanżowy finał II ligi odbędzie się 25 września, godz. 14:00.