Motor Lublin – Apator Toruń typy, kursy i transmisja (20.08.2023)

Mamy dla was wyborne Motor Lublin – Apator Toruń typy na pojedynek w ramach drugiego starcia ćwierćfinałowego w PGE Ekstralidze 2023. Koniecznie sprawdźcie nasze prognozy.

Motor Lublin – Apator Toruń typy i przewidywania

Za moment omówimy nasze Motor Lublin – Apator Lublin typy na rewanżowy ćwierćfinał PGE Ekstraligi 2023. Najpierw jednak musimy skupić się na pierwszym starciu tych dwóch drużyn.

Motor Lublin - Apator Toruń typy

Wtedy nieznacznie lepszy okazał się lubelski Motor. Ta drużyna wygrała 47:42. Prym w zespole “Koziołków” wiedli Jarosław Hampel i Bartosz Zmarzlik, którzy wywalczyli po 11 punktów. “Mały” dodatkowo dorzucił bonus. W Apatorze najlepiej punktował Emil Sajfutdinow (12+1).

A jak będzie tym razem? Przeczuwamy, że Sajfutdinow znów pociągnie do przodu toruńskiego Apatora i zapisze przy swoim nazwisku dwucyfrowy wynik. To jednak będzie za mało, by Apator mógł myśleć o zwycięstwie. Uważamy, że Motor jest za mocnym zespołem, by dać się pokonać u siebie. “Koziołki” powinny wykorzystać szereg swoich atutów, by wjechać do półfinału.

Motor Lublin – Apator Toruń składy awizowane

W jakich składach pojadą ekipy Motoru Lublin oraz Apatora Toruń w meczu ćwierćfinałowym PGE Ekstraligi w Lublinie? Przedstawiciele obu sztabów szkoleniowych przygotowali już prognozowane zestawienia. Oto one:

For Nature Solutions KS Apator Toruń:
1. Wiktor Lampart
2. Robert Lambert
3. Patryk Dudek
4. Paweł Przedpełski
5. Emil Sajfutdinow
6. Krzysztof Lewandowski
7. Mateusz Affelt

Platinum Motor Lublin:
9. Jarosław Hampel
10. Dominik Kubera
11. Fredrik Lindgre
12. Bartosz Jaworski
13. Bartosz Zmarzlik
14. Kacper Grzelak
15. Bartosz Bańbor

Motor Lublin – Apator Toruń bezpośrednie mecze

Po raz ostatni te dwie ekipy spotkały się oczywiście w ramach pierwszego ćwierćfinału PGE Ekstraligi 2023. Wtedy więcej punktów zdobyła ekipa lubelskich “Koziołków”.

  • Apator Toruń – Motor Lublin 42:47
  • Motor Lublin – Apator Toruń 59:31
  • Apator Toruń – Motor Lublin 46:44

Wcześniej doszło do konfrontacji tych drużyn na owalu w Lublinie. Wówczas Motor nie pozostawił złudzeń i wręcz rozbił toruńskie “Anioły”. Spotkanie zakończyło się wynikiem 59:51.

Kiedy, o której i gdzie oglądać Motor Lublin – Apator Toruń? Transmisja

Zapewne pojedynek Platinum Motoru Lublin z For Nature Solutions KS Apatorem Toruń w ramach rewanżowego ćwierćfinału PGE Ekstraligi 2023 będzie gwarancją sporych emocji. W ciemno można zakładać, że na torze zadzieje się naprawdę bardzo dużo! Już teraz ostrzymy sobie zęby na tę konfrontację.

Kiedy Motor Lublin – Apator Toruń i o której godzinie? Rywalizacja toczyć się będzie 20 sierpnia 2023 roku. Taśma pójdzie w górę o godzinie 19:15. Śmiało można zarezerwować sobie czas, by śledzić zmagania przy Alejach Zygmuntowskich w Lublinie.

I tutaj pojawia się kluczowe pytanie: gdzie dostępna będzie bezpośrednia transmisja live z Lublina? Starcie Motor Lublin – Apator Toruń będzie można śledzić między innymi w internecie, na Canal+ online.

Nie zabraknie jednak również transmisji telewizyjnej. Pojawi się ona na Canal+ Sport 5.