Landshut Devils – Polonia Bydgoszcz typy, kursy i transmisja (20.08.2023)

W ćwierćfinale 1. Ligi Żużlowej ekipa Trans MF Landshut Devils pojedzie z Abramczyk Polonią Bydgoszcz. Zanosi się na naprawdę spore emocje – póki co przedstawiamy Landshut Devils – Polonia Bydgoszcz typy.

Landshut Devils – Polonia Bydgoszcz typy i przewidywania

Zaprezentowaliśmy już atrakcyjne Landshut Devils – Polonia Bydgoszcz typy na pojedynek w Niemczech. Niektórych te przewidywania mogą dziwić. My uważamy jednak, że gospodarze jak najbardziej są w stanie wygrać to spotkanie. Wszystko dlatego, że potrafią oni wykorzystywać atut domowej nawierzchni. Znów mogą udowodnić, że tor jest naprawdę ich sprzymierzeńcem i u siebie mogą pokonywać absolutnie każdego.

Landshut Devils - Polonia Bydgoszcz

Na owalu w Landshut bez wątpienia kapitalnie czuje się Kai Huckenbeck. Ten zawodnik ma duże doświadczenie i spore umiejętności. Znów może pokazać wielką klasę. My uważamy, że w tym pojedynku wywalczy przynajmniej 10 punktów. U siebie jak najbardziej jest w stanie osiągnąć taki pułap. Tak uważamy.

Warto jeszcze odnotować, że sezon zasadniczy I ligi Abramczyk Polonia Bydgoszcz zakończyła na drugim miejscu. Ten zespół osiem razy wygrał i poniósł sześć porażek. To daje w sumie 21 punktów. Ekipa Trans MF Landshut Devils natomiast została sklasyfikowana na piątej lokacie. To efekt 15 “oczek” – sześciu zwycięstw oraz ośmiu porażek.

Landshut Devils – Polonia Bydgoszcz składy awizowane

Zdążyliśmy już poznać awizowane składy na mecz w Landshut. Koniecznie sprawdźcie, jakie zestawienia zostały zgłoszone przez sztaby szkoleniowe tych dwóch drużyn:

Trans MF Landshut Devils
9. Kai Huckenbeck
10. Kim Nilsson
11. Marius Hillebrand
12. Jonas Jeppesen
13. Dimitri Bergé
14. Erik Bachhuber
15. Norick Blödorn
16.

Abramczyk Polonia Bydgoszcz
1. Kenneth Bjerre
2. Mateusz Szczepaniak
3. Szymon Szlauderbach
4. David Bellego
5. Andreas Lyager
6. Wiktor Przyjemski
7. Olivier Buszkiewicz
8.

Landshut Devils – Polonia Bydgoszcz bezpośrednie mecze

Ostatni bezpośredni mecz tych dwóch ekip miał miejsce 23 lipca 2023 roku. Wtedy Polonia minimalnie pokonała Landshut Devils.

  • Polonia Bydgoszcz – Landshut Devils 46:43
  • Landshut Devils – Polonia Bydgoszcz 52:38
  • Polonia Bydgoszcz – Landshut Devils 48:42

Wcześniej, podczas spotkania w Landshut, gospodarze nie pozostawili najmniejszych złudzeń. Pokonali bydgoską Polonię 52:38. Niewątpliwie ten wynik, który padł 5 maja 2023 roku, był sporą niespodzianką.

Kiedy, o której i gdzie oglądać Landshut Devils – Polonia Bydgoszcz? Transmisja

Kiedy Landshut Devils – Polonia Bydgoszcz i o której godzinie? To spotkanie władze rozgrywek zaplanowały na 20 sierpnia 2023 roku. Początek nastąpi o godzinie 14:00.

Patrząc na upały, które przetaczają się zarówno przez nasz kraj, jak i przez Niemcy, może być ekstremalnie gorąco. A zawodnicy pewnie jeszcze dorzucą coś od siebie i jeszcze mocniej podgrzeją atmosferę. Będzie ciekawie, będzie się działo!

Polonia Bydgoszcz, która ma ekstraligowe aspiracje, na pewno nie będzie mieć łatwej przeprawy na torze w Landshut. Bez dwóch zdań warto poświęcić troszkę czasu, by zobaczyć ten mecz na żywo. Dostępna będzie zarówno transmisja na Canal+ Sport 5, jak i Canal+ online.