Orzeł Łódź – Falubaz Zielona Góra typy, kursy i transmisja (28.05.2023)

Co wydarzy się w najbliższym meczu pierwszoligowym w Łodzi? Mamy kapitalne Orzeł Łódź – Falubaz Zielona Góra typy, z którymi musicie się zapoznać.

Orzeł Łódź – Falubaz Zielona Góra typy i przewidywania

Nasze Orzeł Łódź – Falubaz Zielona Góra typy dla niektórych mogą stanowić spore zaskoczenie. Tym bardziej, jeśli chodzi o prognozę, że spotkanie zakończy się wygraną gospodarzy. Taką zapowiedź motywujemy tym, że łodzianie mają naprawdę ciekawe zestawienie i szczególnie u siebie mogą być groźnym rywalem nawet dla Falubazu.

Orzeł Łódź - Falubaz Zielona Góra typy

Poza tym przeczuwamy, że solidnym ogniwem drużyny przyjezdnej będzie Rohan Tungate. Uważamy, że Australijczyk zapisze na swoim koncie przynajmniej 11 punktów. Skąd właśnie taki typ? W tym przypadku uwzględniliśmy fakt, że Tungate w przeszłości jeździł w łódzkim Orle, co sprawia, że ma na pewno spore doświadczenie związane z tamtejszym owalem.

Warto wspomnieć, że po pięciu meczach Falubaz zajmuje pierwsze miejsce w tabeli ligowej. Na koncie ma komplet 10 punktów. Orzeł Łódź jest trzeci, z dorobkiem sześciu “oczek”.

Orzeł Łódź – Falubaz Zielona Góra składy awizowane

Znamy składy awizowane na spotkanie w Łodzi. W jakich zestawieniach do pojedynku zaplanowanego na 28 maja mają przystąpić zespoły Orła Łódź i Falubazu Zielona Góra? Rzućmy okiem:

H.Skrzydlewska Orzeł Łódź 
9. Niels K. Iversen
10. Jakub Jamróg
11. Mateusz Tonder
12. Tomasz Gapiński
13. Timo Lahti
14. Aleksander Grygolec
15. Mateusz Dul

Enea Falubaz Zielona Góra 
1. Przemysław Pawlicki
2. Kacper Rychliński
3. Rasmus Jensen
4. Rohan Tungate
5. Krzysztof Buczkowski
6. Michał Curzytek
7. Dawid Rempała

Warto odnotować, że to spotkanie sędziować będzie Rafał Kobak. W rolę komisarza toru wcieli się Łukasz Izak, zaś komisarzem technicznym będzie Rafał Wojciechowski. Rola przewodniczącego jury powierzona została zaś Markowi Wojaczkowi.

Orzeł Łódź – Falubaz Zielona Góra bezpośrednie mecze

Ostatnie bezpośrednie starcie tych dwóch ekip miało miejsce 19 sierpnia 2022 roku. Wtedy Falubaz Zielona Góra wygrał 52:38.

  • Falubaz Zielona Góra – Orzeł Łódź 52:38
  • Orzeł Łódź – Falubaz Zielona Góra 50:40
  • Falubaz Zielona Góra – Orzeł Łódź 57:33

Wcześniej górą był Orzeł Łódź, który na domowym owalu pokonał rywala z Zielonej Góry 50:40. Jeszcze prędzej zielonogórzanie rozprawili się z Orłem 57:33.

Kiedy, o której i gdzie oglądać Orzeł Łódź – Falubaz Zielona Góra? Transmisja

Konfrontacja H. Skrzydlewska Orła Łódź z Enea Falubazem Zielona Góra odbędzie się 28 maja 2023 roku. Będzie to mecz w ramach siódmej kolejki 1. Ligi Żużlowej.

Kiedy Orzeł Łódź – Falubaz Zielona Góra i o której godzinie? Jak już zostało wspomniane, spotkanie dojdzie do skutku w ostatnią niedzielę maja. Pierwszy bieg przewidziany został natomiast na godzinę 14:00.

Zaplanowana została transmisja “na żywo” z tego pojedynku. Starcie łodzian z zielonogórzanami śledzić będzie można na Canal+ Sport 5. Nie zabraknie też internetowego przekazu. Transmisja online udostępniona zostanie za pośrednictwem platformy Canal+ online. Można z niej skorzystać na komputerach, telewizorach, smartfonach oraz tabletach.