ROW Rybnik – Orzeł Łódź typy, kursy i transmisja (20.05.2023)

Przedstawiamy ROW Rybnik – Orzeł Łódź typy na mecz szóstej kolejki 1. Ligi Żużlowej. Niewątpliwie warto zapoznać się z naszymi prognozami na konfrontację w Rybniku.

ROW Rybnik – Orzeł Łódź typy i przewidywania

Czas szerzej omówić nasze ROW Rybnik – Orzeł Łódź typy na pojedynek, który został przewidziany na 20 maja 2023 roku, godz. 16:30. To starcie powinno zagwarantować nam sporą porcję adrenaliny. Przeczuwamy, że zakończy się ono triumfem miejscowego zespołu.

ROW Rybnik - Orzeł Łódź typy

Kluczem może być to, że ROW Rybnik pojedzie na domowym owalu. Rybniczanie poza tym mają dobrą statystykę, jeśli chodzi o bezpośrednie spotkania z Orłem. Pokonywali ten zespół w dwóch z poprzednich trzech meczów ligowych. To chyba mówi samo za siebie.

Przeczuwamy również, że solidnym ogniwem ROW-u będzie Matej Zagar. Słoweniec dysponuje sporym doświadczeniem, co powinien wykorzystać podczas tego meczu. Jeżeli ROW chce wygrać, to Zagar powinien przywieźć co najmniej 11 punktów. Dopiero wtedy będzie można powiedzieć, że wywiązał się z roli lidera.

A jak do tej pory radziły sobie te dwie ekipy? Lepszą formę prezentował Orzeł Łódź. Ta ekipa jest wiceliderem ligowego zestawienia. Łodzianie wywalczyli 6 punktów po tym, jak trzykrotnie wygrali i dwa razy zremisowali. ROW Rybnik z kolei cztery razy przegrywał i raz zwyciężył. Z dwoma “oczkami” zamyka ligowe zestawienie.

ROW Rybnik – Orzeł Łódź awizowane składy

Oczywiście przedstawiciele obu sztabów szkoleniowych awizowali już składy na mecz ROW Rybnik – H. Skrzydlewska Orzeł Łódź. W jakich zestawieniach do tego starcia przystąpią oba zespoły?

H. Skrzydlewska Orzeł Łódź
1. Timo Lahti
2. Mateusz Tonder
3. Tomasz Gapiński
4. Jakub Jamróg
5. Niels Kristian Iversen
6. Mateusz Dul
7. Aleksander Grygolec

ROW Rybnik
9. Brady Kurtz
10. Patryk Wojdyło
11. Matej Zagar
12. Lech Chlebowski
13. Patrick Hansen
14. Kacper Tkocz
15. Paweł Trześniewski

ROW Rybnik – Orzeł Łódź bezpośrednie mecze

Po raz ostatni te dwie drużyny zmierzyły się w dniu 23 lipca 2022 roku. Wtedy ROW Rybnik wygrał z Orłem Łódź, ale minimalnie – 47:43.

  • ROW Rybnik – Orzeł Łódź 47:43
  • Orzeł Łódź – ROW Rybnik 51:39
  • ROW Rybnik – Orzeł Łódź 50:40

Wcześniej górą byli łodzianie. Zdołali rozprawić się z “Rekinami” w stosunku 51:39. 5 lipca 2021 roku było z kolei 50:40 dla rybnickiego ROW-u.

Kiedy, o której i gdzie oglądać ROW Rybnik – Orzeł Łódź? Transmisja

Do starcia ROW Rybnik – H. Skrzydlewska Orzeł Łódź dojdzie w ramach szóstej kolejki zmagań na zapleczu najwyższej polskiej klasy rozgrywkowej. Mecz w Rybniku niewątpliwie zapowiada się bardzo ciekawie. O końcowym rozrachunku zadecydować mogą natomiast detale.

Warto zapisać sobie datę tej konfrontacji. Kiedy ROW Rybnik – Orzeł Łódź i o której godzinie? Spotkanie odbędzie się 20 maja 2023 roku. Początek rywalizacji w ramach tego starcia zaplanowany został na godzinę 16:30.

Czy dostępna będzie transmisja? Jak najbardziej tak. Mecz będzie można oglądać na Canal+ Sport 5. To jednak nie wszystko. Ci, którzy preferują transmisje internetowe, będą mogli skorzystać z platformy Canal+ online.