SGP Chorwacji 2023 typy, kursy i zakłady bukmacherskie

29 kwietnia odbędzie się premierowy turniej Speedway Grand Prix 2023. W związku z tym prezentujemy nasze SGP Chorwacji 2023 typy. Koniecznie zapoznajcie się z prognozami!

SGP Chorwacji 2023 typy bukmacherskie (29.04.2023)

Przed Grand Prix 2023 w Chorwacji warto rzucić okiem na ubiegłoroczne wyniki. Wówczas najlepszy okazał się Bartosz Zmarzlik. Wydaje się, że mistrz świata zrobi wszystko, by jak najlepiej rozpocząć kolejny cykl i również tym razem zaprezentuje się bardzo dobrze. Udowodnił już, że w Chorwacji może osiągać świetne rezultaty, co sprawia, że zakładamy, iż tym razem stanie na najwyższym stopniu podium lub zajmie drugie miejsce.

SGP Chorwacji 2023 typy
fot. Icon Sport

Warto wspomnieć, że w 2022 roku na drugiej lokacie zmagania w Gorican zakończył Maciej Janowski. Trzeci był wtedy Mikkel Michelsen, a czwarty – Anders Thomsen. Na kolejnych lokatach znaleźli się tacy zawodnicy jak Leon Madsen, Matej Zagar, Robert Lambert czy Jason Doyle. Turniej kiepsko wspominają dwaj pozostali Polacy, którzy wówczas walczyli o wygraną w Chorwacji. Patryk Dudek był dopiero dwunasty, a Paweł Przedpełski zajął szesnastą lokatę.

Przed zmaganiami, które przewidziano na 29 kwietnia 2023 roku, naszą uwagę przykuł również zakład H2H Jack Holder vs. Matej Zagar. Jesteśmy praktycznie pewni, że w Chorwacji dużo lepiej zaprezentuje się Australijczyk. Czym podyktowane są nasze przeczucia? Choćby tym, że Zagar ostatnio totalnie się zagubił i ma problem z tym, by regularnie solidnie punktować w I lidze, a Holder to jednak ekstraligowiec – jest związany z For Nature Solutions Apatorem Toruń.

SGP Chorwacji 2023 kursy

Kto jest faworytem Grand Prix Chorwacji 2023? Największe szanse na odnotowanie sukcesu daje się Bartoszowi Zmarzlikowi. Wydaje się, że o triumf w tych zawodach powalczyć może też Leon Madsen. Oczywiście całkiem wysoko stoją także notowania Daniela Bewleya.

W Chorwacji dobrze wypaść mogą też tacy zawodnicy jak Tai Woffinden, Robert Lambert, a także Maciej Janowski.

  • Bartosz Zmarzlik – 2,50
  • Leon Madsen – 6,75
  • Daniel Bewley – 8,00
  • Tai Woffinden – 10,00
  • Maciej Janowski – 12,00
  • Robert Lambert – 18,00

Obstaw tutaj

Generalnie Grand Prix Chorwacji powinno przynieść sporo emocji. Zmagania odbędą się 29 kwietnia 2023 roku. Początek rywalizacji został natomiast zaplanowany na godzinę 19:00. Oczywiście prowadzona będzie bezpośrednia transmisja.

Chorwacką rundę Grand Prix obejrzysz wyłącznie na platformie Player, po wykupieniu dostępu do Eurosportu Extra. Darmowego przekazu live ze zmagań w Chorwacji niestety nie będzie. Ci, którzy chcą zaoszczędzić, muszą zatem obejść się smakiem – dla nich przekazu live nie będzie.

Zaoszczędzić będzie można dzięki śledzeniu “suchych” wyników. Rezultaty będą podawane choćby w mediach społecznościowych Speedway Grand Prix, a także na różnych portalach branżowych. Każdy powinien znaleźć zatem coś dla siebie. Oczywiście żaden z alternatywnych wariantów nie zastąpi transmisji. Tylko dzięki przekazowi live można dowiedzieć się wszystkiego, co najistotniejsze.