Stal Gorzów – Apator Toruń typy, kursy i transmisja (4.08.2023)

Pora na kolejne ekstraligowe emocje! Z tej okazji przedstawiamy Stal Gorzów – Apator Toruń typy, z którymi niewątpliwie warto się zapoznać.

Stal Gorzów – Apator Toruń typy i przewidywania

Zanim uzasadnimy nasze Stal Gorzów – Apator Toruń typy, musimy oczywiście zajrzeć do tabeli najwyższej polskiej klasy rozgrywkowej. Aktualnie Stal znajduje się na trzecim miejscu. W dorobku gorzowian znajduje się 7 zwycięstw, 1 remis i 5 porażek. Stal ma w sumie 19 punktów.

Stal Gorzów - Apator Toruń typy

Apator Toruń jest z kolei piątą siłą PGE Ekstraligi 2023. “Anioły” pięciokrotnie wygrywały i poniosły 8 porażek. To daje w sumie 13 punktów.

Ostatnimi czasy Apator Toruń jechał w kratkę. “Anioły” przeplatały lepsze spotkania z gorszymi. Stal Gorzów ma natomiast za sobą dwa triumfy z rzędu. Choćby dlatego uważamy, że tym razem gorzowianie również okażą się lepsi. Sądzimy, że mają wszystkie niezbędne argumenty ku temu, by na domowym owalu pokonać toruńskiego Apatora.

Naszym zdaniem solidnym ogniwem gorzowskiego zespołu może być Oskar Fajfer. Wychowanek Startu Gniezno coraz częściej pokazuje, że nadaje się do PGE Ekstraligi. Tym razem – według naszych odczuć – powinien zapisać przy swoim nazwisku przynajmniej 8 punktów.

Stal Gorzów – Apator Toruń składy awizowane

Oczywiście sztaby szkoleniowe obu ekip zgłosiły już składy awizowane na mecz 14. kolejki najwyższej polskiej klasy rozgrywkowej. W jakich zestawieniach zamierzają wystąpić te drużyny? Rzućmy okiem:

ebut.pl Stal Gorzów 
9. Szymon Woźniak
10. Oskar Fajfer
11. Martin Vaculik
12. Wiktor Jasiński
13. Anders Thomsen
14. Oskar Paluch
15. Jakub Stojanowski

For Nature Solutions KS Apator Toruń 
1. Patryk Dudek
2. Wiktor Lampart
3. Robert Lambert
4. Paweł Przedpełski
5. Emil Sajfutdinow
6. Krzysztof Lewandowski
7. Mateusz Affelt

Stal Gorzów – Apator Toruń bezpośrednie mecze

Po raz ostatni te dwie ekipy mierzyły się 8 kwietnia 2023 roku. Był to oczywiście pojedynek w ramach 1. rundy bieżącego sezonu PGE Ekstraligi.

  • Apator Toruń – Stal Gorzów 47:43
  • Stal Gorzów – Apator Toruń 51:39
  • Apator Toruń – Stal Gorzów 46:44

W kwietniu nieco lepiej spisali się żużlowcy Apatora Toruń – wygrali 47:43. W zeszłym sezonie natomiast w dwumeczu lepsza okazała się Stal. Co prawda najpierw przegrała w Toruniu, ale u siebie zwyciężyła większą liczbą punktów.

Kiedy, o której i gdzie oglądać Stal Gorzów – Apator Toruń? Transmisja

Kiedy Stal Gorzów – Apator Toruń i o której godzinie? Spotkanie 14. kolejki PGE Ekstraligi zostało zaplanowane na 4 sierpnia 2023 roku. W ciemno można zakładać, że ten pojedynek zagwarantuje nam naprawdę dużo emocji. Początek rywalizacji został przewidziany na godzinę 18:00.

Oczywiście dostępna będzie transmisja “na żywo”. Konfrontację ebut.pl Stali Gorzów z For Nature Solutions KS Apatorem Toruń będzie można śledzić na Eleven Sports 1. Na pewno warto wygospodarować sobie trochę czasu, by obejrzeć starcie tych dwóch ekip.

A czy będzie stream online? Jak najbardziej tak! Potyczkę tych dwóch zespołów bez najmniejszego kłopotu obejrzysz na Pilot WP.