Stal Gorzów – Motor Lublin gdzie oglądać finał PGE Ekstraligi? Transmisja, stream online za darmo

Już dzisiaj pierwszy mecz finału żużlowej PGE Ekstraligi, Stal Gorzów – Motor Lublin. Gdzie oglądać transmisję? Czy będzie stream online za darmo? Sprawdź szczegóły.

OGLĄDAJ TUTAJ

Gdzie oglądać finał PGE Ekstraligi? Stal Gorzów – Motor Lublin transmisja

Liczymy na kapitalne ściganie na Jancarzu, które rozpocznie się 11 września (niedziela), o godzinie 19:30. Gdzie oglądać finał PGE Ekstraligi, Stal Gorzów – Motor Lublin? Transmisja będzie dostępna na antenie Canal+ Sport 5 (dawny nSport+). Zainteresowani transmisją online znajdą ją na poniższych stronach, między innymi w serwisie Canal+ Online.

Gdzie oglądać na żywo?
Oglądaj transmisję tutaj

zakłady bukmacherskie BETCLIC

OGLĄDAJ TUTAJ

zakłady bukmacherskie FORTUNA

OGLĄDAJ TUTAJ

zakłady bukmacherskie sts

OGLĄDAJ TUTAJ

OGLĄDAJ TUTAJ

Oczywiście małe są szanse na to, że już w pierwszym meczu rozstrzygnie się finał PGE Ekstraligi. Transmisja będzie jednak niezwykle emocjonująca. Zwłaszcza w kontekście rewanżowego starcia w Lublinie. Czy Stal Gorzów wykorzysta atut domowego toru i wypracuje sobie zaliczkę?  Z drugiej strony, patrząc po tym, co działo się w półfinałach, czy można mówić o jakiejś bezpiecznej zaliczce? Wszyscy wieszczyli, że Stal i Motor po pierwszych meczach są za burtą, a jednak wróciły do gry i teraz powalczą o Drużynowe Mistrzostwo Polski na żużlu.

stal gorzów - motor lublin gdzie oglądać

Warto oglądać finał PGE Ekstraligi, Stal Gorzów – Motor Lublin. Gdzie oglądać? Transmisja telewizyjna na Canal+ Sport 5, a internetowa na Canal+ Online.