Włókniarz Częstochowa – GKM Grudziądz typy, kursy i transmisja (4.08.2023)

Mamy kapitalne Włókniarz Częstochowa – GKM Grudziądz typy na mecz pod Jasną Górą. Koniecznie sprawdźcie, co przewidujemy w kontekście tej konfrontacji.

Włókniarz Częstochowa – GKM Grudziądz typy i przewidywania

Konfrontacja Tauron Włókniarza Częstochowa z ZOOleszcz GKM-em Grudziądz dojdzie do skutku w dniu 4 sierpnia 2023 roku. Będzie to mecz 14. kolejki najwyższej polskiej klasy rozgrywkowej. Czy dziwią was nasze Włókniarz Częstochowa – GKM Grudziądz typy? Pewnie nie…

Włókniarz Częstochowa - GKM Grudziądz typy

Przeczuwamy, że naprawdę solidnie zaprezentuje się Leon Madsen. Ten zawodnik ma spore doświadczenie, a częstochowski owal zapewne zna niczym własną kieszeń. Tym razem powinien zapisać na swoim koncie co najmniej 11 punktów.

Prognozujemy również wygraną Włókniarza Częstochowie. Na domowym owalu “Lwy” powinny spokojnie uporać się z GKM-em Grudziądz. W ligowej tabeli różnica między tymi ekipami jest naprawdę spora.

Włókniarz zajmuje czwarte miejsce z dorobkiem 17 punktów, a GKM znów rozczarowuje swoich fanów, bo na finiszu sezonu zasadniczego jest dopiero siódmy. Ten zespół zgromadził tylko 9 “oczek”.

Włókniarz Częstochowa – GKM Grudziądz składy awizowane

Jak prezentują się składy awizowane na mecz Tauron Włókniarz Częstochowa – ZOOleszcz GKM Grudziądz? Zestawienia zostały zaprezentowane poniżej.

Awizowane składy:

Tauron Włókniarz Częstochowa
9. Leon Madsen
10. Maksym Drabik
11. Kacper Woryna
12. Jakub Miśkowiak
13. Mikkel Michelsen
14. Kacper Halkiewicz
15. Franciszek Karczewski

ZOOleszcz GKM Grudziądz
1. Max Fricke
2. Gleb Czugunow
3. Wadim Tarasienko
4. Frederik Jakobsen
5. Nicki Pedersen
6. Kacper Pludra
7. Kacper Łobodziński

Włókniarz Częstochowa – GKM Grudziądz bezpośrednie mecze

Ostatnia konfrontacja tych dwóch ekip miała miejsce 8 kwietnia 2023 roku w Grudziądzu. Wtedy emocji absolutnie nie brakowało – ostatecznie zespoły podzieliły się punktami.

  • GKM Grudziądz – Włókniarz Częstochowa 45:45
  • GKM Grudziądz – Włókniarz Częstochowa 48:42
  • Włókniarz Częstochowa – GKM Grudziądz 65:25

Wcześniej de drużyny spotkały się w dniu 17 czerwca 2022 roku, kiedy to GKM Grudziądz pokonał u siebie ekipę Włókniarza Częstochowa. Spotkanie zakończyło się wynikiem 48:42. 20 maja 2022 roku natomiast Włókniarz rozgromił u siebie zespół GKM-u – aż 65:25!

Kiedy, o której i gdzie oglądać Włókniarz Częstochowa – GKM Grudziądz? Transmisja

Na pewno warto wygospodarować sobie trochę czasu, by obejrzeć konfrontację Tauron Włókniarza Częstochowa z ZOOleszcz GKM-em Grudziądz. Ten pojedynek powinien zagwarantować pokaźną dawkę adrenaliny. Widzowie raczej nie będą narzekać na nudę.

Czas odpowiedzieć na najważniejsze pytanie, a mianowicie: kiedy Włókniarz Częstochowa – GKM Grudziądz i o której godzinie? To spotkanie odbędzie się 4 sierpnia 2023 roku. Rywalizacja ruszy natomiast o godz. 20:30. Właśnie wtedy taśma pójdzie w górę i rozpoczną się żużlowe emocje.

Czy będzie prowadzona transmisja “na żywo”? Ależ oczywiście, że tak. Konfrontację Tauron Włókniarz Częstochowa – ZOOleszcz GKM Grudziądz będzie można oglądać na Eleven Sports 1.

Mecz zobaczysz jednak nie tylko w telewizji. Dostępny będzie również stream online. Bezpośredni przekaz pojawi się na platformie Pilot WP. Ci, którzy wolą oglądać zmagania za pośrednictwem internetu, na pewno będą zadowoleni z takiej możliwości.