Wybrzeże Gdańsk – PSŻ Poznań typy, kursy i transmisja (3.06.2023)

Zanosi się na wyśmienite widowisko w ramach 1. Ligi Żużlowej. W tym tekście prezentujemy bardzo atrakcyjne Wybrzeże Gdańsk – PSŻ Poznań typy. Koniecznie sprawdźcie, co przewidujemy.

Wybrzeże Gdańsk – PSŻ Poznań typy i przewidywania

Zapewne zerknęliście już na przygotowane przez nas Wybrzeże Gdańsk – PSŻ Poznań typy na spotkanie nad morzem. Czas więc je troszeczkę rozwinąć i uargumentować. Dlaczego przewidujemy zwycięstwo Wybrzeża? Przede wszystkim dlatego, że ten zespół pojedzie u siebie, co powinno być dla niego dużym atutem.

Wybrzeże Gdańsk - PSŻ Poznań typy

Uważamy poza tym, że solidnie w barwach gdańskiego Wybrzeża spisze się Michael Jepsen Jensen. Ten zawodnik, według naszej opinii, jest w stanie wywalczyć dwucyfrowy wynik. Ostatnio trochę pauzował ze względu na kontuzję, ale powinien już wrócić na dość wysoki poziom. Czas pokaże, czy tak się stanie.

Warto odnotować, że Wybrzeże Gdańsk znajduje się w trudnej sytuacji. Obecnie ten zespół zamyka zestawienie pierwszej ligi. Na koncie nadmorskiej drużyny znajdują się tylko cztery punkty. To efekt dwóch zwycięstw i czterech porażek.

Notowania PSŻ Poznań są lepsze. Beniaminek ze stolicy Wielkopolski wywalczył sześć “oczek” i znajduje się na piątej lokacie. Dotychczas trzykrotnie zwyciężał i cztery razy musiał przełykać gorycz porażki.

To starcie będzie meczem rewanżowym. W Poznaniu górą byli gospodarze i mają osiem punktów zaliczki.

Wybrzeże Gdańsk – PSŻ Poznań składy awizowane

Oczywiście poznaliśmy już awizowane zestawienia tych dwóch ekip. Jakie składy zostały zgłoszone przez sztaby szkoleniowe drużyn z Gdańska i Poznania? Rzućmy okiem.

InvestHousePlus PSŻ Poznań

1. Antonio Lindback

2. Kevin Fajfer

3. Norbert Krakowiak (U24)

4. Adrian Gała

5. Oleksandr Loktayev

6. Karol Żupiński

7. Kacper Teska

8. Jonas Seifert-Salk

Zdunek Wybrzeże Gdańsk

9. Daniel Kaczmarek

10. Norbert Kościuch

11. Keynan Rew (U24)

12. Nicolai Klindt

13. Michael Jepsen Jensen

14. Seweryn Orgacki

15. Miłosz Wysocki

16.

Wybrzeże Gdańsk – PSŻ Poznań bezpośrednie mecze

Jakimi wynikami kończyły się ostatnie bezpośrednie pojedynki tych dwóch drużyn? Sprawdźmy.

  • PSŻ Poznań – Wybrzeże Gdańsk 49:41

Pewnie dziwi was, że przytoczyliśmy tylko jeden rezultat. Warto więc wyjaśnić, że w najnowszej historii speedwaya doszło tylko do jednej konfrontacji tych ekip. Miała ona miejsce 28 maja 2023 roku w Poznaniu.

Kiedy, o której i gdzie oglądać Wybrzeże Gdańsk – PSŻ Poznań? Transmisja

Konfrontacja Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Invest House Plus PSŻ Poznań odbędzie się w ramach ósmej kolejki 1. Ligi Żużlowej. Rywalizacja toczyć się będzie na owalu w Gdańsku. Emocji zabraknąć nie powinno nawet przez moment.

Kiedy Wybrzeże Gdańsk – PSŻ Poznań i o której godzinie? Spotkanie zostało przewidziane na 3 czerwca 2023 roku. Początek zmagań zaplanowano natomiast na 16:30. Szykujcie się na potężną dawkę wrażeń!

Warto odnotować, że dostępna będzie transmisja z tego pojedynku. Mecz będzie można oglądać na Canal+ Sport 5, ale i na Canal+ online. Zapewne każdy wybierze dogodne dla siebie rozwiązanie.