ATP Marsylia 2023 finał: kiedy gra Hurkacz, o której godzinie i gdzie transmisja?

ATP Marsylia 2023 finał

Hubert Hurkacz awansował do finału ATP Marsylia 2023. Kiedy finał? Już w niedzielę, 26 lutego 2023 roku, o godzinie 14:00. Z kim zagra Hurkacz i gdzie oglądać finał ATP w Marsylii?

Kiedy finał ATP Marsylia 2023? Hurkacz – Bonzi

Po dobrym Australian Open i wpadce w Rotterdamie, Hubert Hurkacz wraca na właściwe tory. Polak awansował do finału ATP Marsylia 2023. Finał zostanie rozegrany już w niedzielę, 26 lutego, o godzinie 14:00. Na ten moment nie znamy jeszcze przeciwnika Polaka. Z kim zagra Hurkacz w finale? Z Benjaminem Bonzim.

Hubert Hurkacz w drodze po finał ATP Marsylia 2023 pokonał w półfinale Alexandra Bublika. Pierwszy set padł łupem Polaka 6:4, a w drugim Hubert potrzebował tie-breaka. We wcześniejszych fazach turnieju Hurkacz eliminował kolejno Riediego ze Szwajcarii oraz Ymera ze Szwecji. Trzymamy kciuki za Huberta Hurkacza w niedzielnym finale ATP w Marsylii!

Benjamin Bonzi ograł kolejno van Assche, Cressy'ego, De Minaura oraz Filsa. Stracił tylko jednego seta w meczu z Cressy'm.

Gdzie oglądać finał ATP Marsylia 2023? Transmisja Hurkacz – Bonzi

Wiedząc kiedy gra Hurkacz w finale ATP Marsylia 2023, warto też wiedzieć, gdzie oglądać ten mecz. Trasnmisja finału ATP w Marsylii 2023 na Polsacie Sport. Mecz Hurkacz – Bonzi będzie można oglądać za darmo także na stronie Betclic. Wymagana jest rejestracja darmowego konta.

Oglądaj tutaj