Bayern straci swojego asa? Nagelsmann będzie wściekły

hoffenheim bayern typy

Ostatnie tygodnie nie są najlepsze dla Bayernu Monachium. Julian Nagelsmann otwarcie krytykuje klub za niezadowalającą politykę transferową, a Bawarczycy notują wyniki dalekie od oczekiwań. Teraz w mediach gruchnęła wieść, że już wkrótce monachijczycy mogą stracić jedną ze swoich największych gwiazd.

Serge Gnabry odejdzie z Bayernu Monachium?

W ostatnich dniach na korytarzach w Monachium aż huczy, że Julian Nagelsmann krytykuje władze klubu i dyrektora sportowego za brak zimowych wzmocnień. Wobec tego oraz plagi kontuzji, Naglelsmann ma mieć znacznie skomplikowaną pracę. Wygląda jednak na to, że może to nie być koniec konfliktu. Okazuje się, że z zamiarem opuszczenia Monachium nosi się Serge Gnabry.

31-krotny reprezentant Niemiec miałby zamienić Bayern Monachium na Premier League lub La Liga. Przebojowy skrzydłowy znajduje się w orbicie zainteresowań Manchesteru United, Liverpoolu, Realu Madryt oraz FC Barcelony.

Jego kontrakt z Bayernem obowiązuje do końca czerwca 2023 roku i póki co, jak donosi Kicker, nie widać żadnego światełka w tunelu, aby doszło do porozumienia. Wobec tego, letnie okienko transferowe miałoby być jedną z ostatnich okazji, żeby Bayern zarobił na Serge Gnabry'm.

Według fachowego portalu transfermarkt.de reprezentant Niemiec wyceniany jest na 70 milionów euro i niewykluczone, że pomimo krótkiego kontraktu, właśnie kwoty tej rzędu będzie oczekiwał Bayern. Serge Gnabry jest piłkarzem Bayernu od 2017 roku. W tym sezonie jest jednym z najważniejszych elementów w układance Juliana Nagelsmanna. Rozegrał łącznie 30 meczów, w których zdobył 12 goli i dorzucił 8 asyst.

0 0 votes
Article Rating