Chwile grozy po meczu Legia – Widzew. Kibic spadł z trybuny

Legia - Widzew

25 lutego doszło do starcia Legia Warszawa – Widzew Łódź. Ten pojedynek zakończył się koszmarną sytuacją. Grupa kiboli Legii zaatakowała kilka osób z szalikami Widzewa. Miała miejsce szarpanina, natomiast jeden z kibiców spadł z trybuny!

Groźna sytuacja po meczu Legia – Widzew

Mecz Legii z Widzewem zakończył się podziałem punktów (2:2). Działo się jednak nie tylko na boisku. Po spotkaniu doszło do skandalicznych wydarzeń na trybunach. Grupa chuliganów Legii opuściła “Żyletę” i ruszyła w stronę osób z szalikami Widzewa. Doszło do szarpaniny. Do akcji musiała wkroczyć ochrona – relacjonuje sport.pl.

W pewnym momencie napastnicy zaczęli uciekać. Wówczas jeden z nich spadł z trybuny, co uwiecznił Dominik Wardzichowski ze sport.pl. Po chwili mężczyzna wstał o własnych siłach. Nieco później można było usłyszeć syrenę, więc niewykluczone, że konieczna była interwencja medyków.

“Kilka osób z “Żylety” przeskoczyło na sektory VIP i zaatakowało grupę osób z szalikiem Widzewa. Doszło do przepychanek z ochroną, jedna z osób spadła z trybuny. Szkoda, że tak dobry mecz kończy się takimi obrazkami…” – pisał na Twitterze Dominik Wardzichowski.

Rywalizacja w ramach ligowego klasyku zapewniła bardzo dużo emocji. Wynik spotkania w 18. minucie otworzył Paweł Wszołek. W 70. minucie do wyrównania doprowadził natomiast Kristoffer Hansen. 76. minuta przyniosła kolejne prowadzenie Legii – wówczas trafił Marek Hanousek (gol samobójczy). W 83. minucie z kolei wynik rywalizacji ustalił Bartłomiej Pawłowski.