Cristiano Ronaldo na celowniku giganta! Zaskakujący transfer już zimą?

Cristiano Ronaldo

Nie ma wątpliwości, że ostatnim głośnym wywiadem Cristiano Ronaldo przekreślił swoją przyszłość w Manchesterze United. W związku z tym ruszyła lawina pytań, gdzie zagra Cristiano Ronaldo po Mistrzostwach Świata 2022? Wiele wskazuje na to, że CR7 może obrać zaskakujący kierunek.

Chelsea sięgnie po Cristiano Ronaldo tej zimy?

Brytyjska prasa pochyla się nad tym, że transfer Cristiano Ronaldo do Chelsea może zostać sfinalizowany już tej zimy. Byłby to dość zaskakujący kierunek, bowiem większość myślała, że Portugalczyk ma nie tylko dość Manchesteru United, ale i całej Premier League. Stawiano, że wybierze jeden z egzotycznych kierunków, a teraz, według doniesień prasy na Wyspach, Chelsea jest najpoważniejszym graczem w walce o podpis Cristiano Ronaldo.

Co ciekawe, Chelsea walczyła już między innymi z Manchesterem United i Manchesterem City o podpis Cristiano Ronaldo wcześniej. Transfer ten nie został zrealizowany, bowiem CR7 wybrał Czerwone Diabły. Teraz jednak wszystko ma być już dopięte na ostatni guzik, a po Mistrzostwach Świata w piłce nożnej, Cristiano Ronaldo ma żłożyć stosowny podpis, który może zbiec się w czasie z oficjalnym zakończeniem kariery reprezentacyjnej.