Fame Friday Arena 2 karta walk. Kto walczy na gali? (29.09.2023)

Już 29 września, a więc niespełna miesiąc po zakończeniu gali Fame MMA 19, odbędzie się druga edycja piątkowego wydarzenia spod tego szyldu, a więc Fame Friday Arena 2. Karta walk? Kto walczy na najbliższej gali? Organizacja odkryła wszystkie karty!

Fame Friday Arena 2 karta walk

Karta walk Fame Friday Arena 2 – kto walczy 29.09.2023?

Oto, jak wygląda na Fame Friday Arena 2 karta walk. Nie brakuje wielkich nazwisk!

 • Paweł Jóźwiak vs Michał “Boxdel” Baron 2 (K-1 małe rękawice)
 • Jose “Josef Bratan” Simao vs Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka (K-1, małe rękawice)
 • Kacper Błoński vs “Megaostry” (boks, małe rękawice)
 • Marcin “Xayoo” Majkut vs Marcin “Rafonix” Krasucki (K-1, małe rękawice)
 • Piotr Lisek vs Dariusz “Daro Lew” Kaźmierczuk
 • Agata “Fagata” Fąk vs Martyna “Brylantynka” Janusz (K-1, małe rękawice)
 • Alan Kwieciński vs Dominik Zadora
 • Łukasz “Mandzio” Samoń vs Karol “Karolek” Dąbrowski (K-1, małe rękawice)
 • Filip Zabielski vs Robert “Sutonator” Pasut
 • Adrian “Polak” Polański vs Arkadiusz Tańcula
 • Andrzej “Endi” Czysz vs Roger Salla

Kiedy Fame Friday Arena 2? Gdzie najbliższa gala?

Wiadomo już Fame Friday Arena 2 kiedy. Jak sama organizacja przyznała, ledwo opadł kurz po gali na krakowskiej Tauron Arenie, a już Fame MMA przenosi się do Szczecinia. Na Netto Arenie odbędzie się Fame Friday Arena 2. Kiedy? Już 29 września.

Kto walczy na Fame MMA Friday Arena 2? Karta walk

O tym, kto walczy na Fame MMA Friday Arena 2 dowiedzieliśmy się dokładnie dzisiaj. Organizatorzy zapewnią kibicą aż jedenaście pojedynków, a Fame Friday Arena 2 karta walk naszpikowana jest zarówno największymi gwiazdami federacji, jak i kilkoma debiutantami.

Walką wieczoru będzie rewanżowe starcie Pawła Prezesa FEN Jóźwiaka z Boxdelem, a więc jednym z włodarzy Fame MMA. Pierwsze starcie wygrał ten drugi, a więc Michał Baron. Tym razem areną pojedynku nie będzie klatka rzymska, a oktagon i zasady k-1 w małych rękawicach. Oj będzie się działo.

Bez przerwy gala po gali w federacji Fame MMA pojawią się Josef Bratan oraz Arkadiusz Tańcula. Pierwszy zmierzy się z Wiewiórem, a drugi z Polakiem. Zobaczymy też Alana Kwiecińskiego, który spróbuje powtórzyć swój niesamowity nokaut. Na Fame Friday Arena 2 karta walk to też takie znakomite, znane fanom postaci, jak Sutonator, Fagata czy Rafonix. Ostatni z nich i jego pojedynek z Xayoo został ogłoszony na dziewiętnastej edycji Fame'u przed kilkoma dniami.

Niewątpliwie najwięcej emocji i to nie tylko w świecie freakfightów, ale też w prawdziwym sporcie wzbudza postać Piotra Liska. To kolejny ze sportowców z krwi i kości, w dodatku z innej dyscypliny, który zdecydował się na wejście do freakowej organizacji. Piotr Lisek, a więc znakomity tyczkarz, zmierzy się z Daro Lwem, który na premierowej gali Fame MMA Friday Arena zanotował błyskawiczną porażkę przeciwko byłemu piłkarzowi, Piotrowi Świerczewskiemu. Karta walk Fame Friday Arena 2 pokazuje, że będzie się działo.