Fernando Santos już w Polsce. Obejrzy te trzy mecze

Kiedy mecz Polska Albania

Do Polski zawitał już nowy selekcjoner Biało-Czerwonych Fernando Santos. Prezes PZPN poinformował o jego planach. Portugalczyk zamierza obejrzeć aż trzy spotkania w ramach PKO Ekstraklasy! Próżnować zatem nie będzie.

Fernando Santos obejrzy mecze PKO Ekstraklasy

Paulo Sousie zarzucano, że praktycznie wcale nie interesuje się polskimi rozgrywkami. Już krótko po ogłoszeniu nowego selekcjonera stało się jasne, że Fernando Santos będzie postępować zupełnie inaczej niż jego rodak. Złożył deklarację, że zamieszka w Polsce i będzie pojawiać się choćby na meczach PKO Ekstraklasy. Teraz już można z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że absolutnie nie rzucał słów na wiatr.

O planach Santosa poinformował na Twitterze szef PZPN Cezary Kulesza. Na wstępie zaznaczył, że portugalski trener jest już w Polsce i „od razu zabiera się do pracy”.

W trakcie najbliższej kolejki PKO Ekstraklasy pojawi się aż na trzech stadionach! Obejrzy mecze Lechii Gdańsk z Widzewem Łódź, Wisły Płock z Lechem Poznań, a także Legii Warszawa z Cracovią.

To pokazuje, że Santos bardzo poważnie podchodzi do obowiązków selekcjonera reprezentacji Polski. Przeprowadza się do naszego kraju, by mieć wszystko na wyciągnięcie ręki i w razie potrzeby obserwować choćby krajowe rozgrywki. Oczywiście Santos ma na uwadze też to, że liderzy reprezentacji Polski grają w zagranicznych klubach. Zapewne w związku z tym zadba o jakieś ekspedycji do Hiszpanii czy Włoch.