Finał Ligi Mistrzów 2022: gdzie obejrzeć? Czy będzie transmisja, stream online za darmo?

liga mistrzów 2022

Finał Ligi Mistrzów 2022 rozpala emocje wśród sympatyków piłki nożnej już od kilku dobry dni. Wreszcie nadszedł dziś ten dzień, w którym okaże się, kto zostanie najlepszym klubem piłkarskim na Starym Kontynencie. Czy ponownie zostanie nim Real, a może triumfatorem jubileuszowej 30. edycji będą popularni The Reds?

Gdzie obejrzeć finał Ligi Mistrzów?

Rywalizacja na paryskim Stade de France powinna rozpocząć się punktualnie o godz. 21:00 w dniu 28 maja 2022r. Informacje o tym, gdzie obejrzeć finał Ligi Mistrzów, powinniście odnaleźć natomiast w kolejnym akapicie.

Finał Ligi Mistrzów 2022 – transmisja telewizyjna

Relacja na żywo z tego pojedynku będzie tradycyjnie dostępna na antenie stacji Polsat Sport Premium 1, która ma wykupione prawa do transmitowania tych rozgrywek na kilka następnych lat. Wyjątkowo ostateczny bój w Champions League obejrzą tym razem także wszyscy widzowie mający w swoich pakietach telewizyjnych kanał TVP1.

Finał Ligi Mistrzów 2022 – stream online za darmo?

W dzisiejszych czasach spore grono kibiców nie posiada w swoich domach telewizorów. Poszukują oni więc wszelkich doniesień na temat tego, czy na finał Ligi Mistrzów 2022 stream online będzie w ogóle dostępny. Z doniesień, które udało nam się odszukać, wynika jasno, że tak.

Za darmo bój o najbardziej prestiżowe trofeum w klubowej piłce nożnej będzie można śledzić poprzez platformę TVPSPORT.PL. Inna opcja to telewizja internetowa WP Pilot i TVP1 w pakiecie za 14,99 bądź też wykupienie Polsat Box Go Sport na okres trzydziestu dni za “jedyne” 40 PLN.

0 0 votes
Article Rating