Gdzie obejrzeć KSW 66? Czy jest dostępny stream za darmo?

Już w sobotę, 15 stycznia będziemy świadkami gali KSW 66. Najlepsza organizacja w Europie po ponad siedmiu latach przerwy wraca do jednej ze swoich kolebek, Szczecina. Nie możesz być na hali? Odpowiedzmy sobie więc na pytanie, gdzie oglądać KSW 66, gdzie z Ziółkowski – Mańkowski transmisja?

Gdzie z KSW 66 transmisja?

W grudniu KSW zaszokowało wszystkich. Federacja zakończyła współpracę z Telewizją Polsat, a jej nowym partnerem medialnym została platforma Viaplay. Tam też była transmitowana ostatnia gala w Gliwicach i pododobnie będzie tym razem. Z KSW 66 transmisja dostępna będzie tylko i wyłącznie na platformie Viaplay. Co ciekawe, nie jest to klasyczne PPV. Żeby oglądać KSW 66, należy wykupić miesięczny abonament, który kosztuje 34 złote. W nim otrzymasz dostęp także do innych wydarzeń sportowych, jak np. mecze Bundesligi czy ciekawych filmów i seriali.

ksw 66 karta walk

Jak oglądać KSW 66 w Viaplay? Instrukcja

Jeżeli nie jesteś do końca pewny, jak uruchomić z KSW 66 stream, spójrz na poniższy poradnik krok po kroku.

  • Przejdź na stronę viaplay.pl
  • Kliknij w przycisk “kup teraz”
  • Utwórz swoje konto
  • Wybierz metodę płatności i opłać abonament miesięczny (34 zł)
  • Zaloguj się i znajdź okno z transmisją gali

Pytając, jak i gdzie oglądać KSW 66, warto też wspomnieć, że galę możesz oglądać przed komputerem, na telewizorze czy telefonie komórkowym (korzystając z aplikacji Viaplay).

Czy będzie z KSW 66 stream za darmo?

Niestety, ale nie mamy dobrych informacji, nie będzie darmowego streama. Z KSW 66 transmisja online dostępna jest tylko i wyłącznie na platformie Viaplay. To jedyne legalne źródło obrazu. Możesz sprawdzić za to nasze typy na KSW 66.