KSW 66 typy, kursy i transmisja | Ziółkowski – Mańkowski

Po ponad 7 latach przerwy organizacja KSW wraca do Szczecina. Zobacz kto wystąpi na KSW 66, typy i kursy bukmacherskie oraz gdzie oglądać sobotnią galę.

KSW 66 typy i analizy (15.01.2022)

Na samym początku prezentujemy nasze trzy na KSW 66 typy bukmacherskie.

ksw 66 typy

Ziółkowski vs Mańkowski: Mańkowski

Marian Ziółkowski stanie do obrony pasa mistrzowskiego kategorii lekkiej, który z jego rąk spróbuje odbić Borys Mańkowski. Tasmański Diabeł z Poznania wraca do KSW po krótkim epizodzie w Fame MMA. Dla Ziółkowskiego, który nosi przydomek “Golden Boy” to druga obrona mistrzowskiego pasa. Po tym, jak zdobył go w walce przeciwko Romanowi Szymańskiemu i obronił w starciu z Maciejem Kazieczko. Do tej pory Borys Mańkowski kojarzony był jako zapaśnik, ale ostatnie treningi w American Top Team czy występ na Fame MMA pokazały, że Mańkowski coraz lepiej poczyna sobie także w stójce. Czuje się mocno w każdej płaszczyźnie. Uważamy, że wszechstronność będzie decydująca w tej walce. Nie wiemy,  w jaki sposób się zakończy, ale na pojedynek Ziółkowski – Mańkowski na KSW 66 typy stawiamy na wygraną Borysa Mańkowskiego.

Narkun vs Chuzhigaev: Narkun przed czasem

Do klatki KSW w Szczecinie wraca Tomasz Narkun, który jest najdłużej panującym mistrzem w tejże organizacji. W swojej szóstej obronie zmierzy się z Ibragimem Chuzhigaevem. Co można napisać o rywalu Tomasza Narkuna w drodze po kolejną obronę pasa kategorii półciężkiej? Przede wszystkim to, że Chuzhigaev jest niepokonany od pięciu lat. Niemal wszystkie walki stoczył dla federacji ACB, choć ostatnio zaliczył także epizod w nowej federacji Khabiba. Jego bilans to 15 wygranych i 5 porażek, a dwie ostatnie walki wygrał ciosami. Tomasz Narkun jest faworytem tego starcia, a już od dawna mówi sie, że KSW nie jest w stanie sprowadzić dla niego godnego rywala i wkrótce wyfrunie do UFC. My stawiamy na walkę Narkun – Chuzhigaev typy na wygraną Polaka i to przed czasem.

S. Rajewski vs Baeckstroem: Rajewski

Dla Sebastiana Rajewskiego ewentualna wygrana ze Szwedem może być dla niego krokiem ku walce o pas kategorii lekkiej. Niklas Baeckstroem to jednak ciekawy rywal, z przeszłością w UFC. Dla najlepszej organizacji świata stoczył co prawda tylko trzy walki, ale każdy wie, jak ciężko się tam dostać. Uważamy, że w tym starciu wygra faworyt bukmacherów, a więc Sebastian Rajewski. Poznaniak powinien podtrzymać dobrą passę po pokonaniu Artura Sowińskiego i Savo Lazicia. Co tu dużo się rozpisywać, Rajewski jest zdecydowanie lepszym i silniejszym zawodnikiem na papierze.

Kto walczy na KSW 66? Karta walk

ksw 66 karta walk

Tuż przed ważeniem w KSW 66 karta walk uległa delikatnej korekcie. Z powodów zdrowotnych wypadł z niej Tomasz Romanowski, a jego miejsce zajmie Robert Maciejowski. Zobacz więc, jak wygląda komoletna lista, kto walczy na KSW 66. Ziółkowski – Mańkowski to walka wieczoru, ale równie ciekawych pojedynków jest zdecydowanie więcej.

 • Marian Ziółkowski – Borys Mańkowski (pas kategorii lekkiej)
 • Tomasz Narkun – Ibragim Chuzhigaev (pas kategorii półciężkiej)
 • Michał Materla – Jason Radcliffe
 • Krystian Kaszubowski – Robert Maciejowski
 • Sebastian Rajewski – Niklas Baeckstroem
 • Wojciech Janusz – Damian Skarżyński
 • Łukasz Rajewski – Donovan Desmae
 • Gracjan Szadziński – Francesco Moricca
 • Kacper Koziorzębski – Huber Szymajda
 • Patryk Surdyn – David Martinik

O której początek KSW 66? Gala rozpocznie się punktualnie o godzinie 19:00. Zobacz także kartę walk gali KSW 67, która odbędzie się w Warszawie.

Gdzie obejrzeć KSW 66? Transmisja i stream online

KSW 66 podobnie, jak poprzednia gala będzie transmitowana przez platformę streamingową Viaplay. Z KSW 66 stream online będzie dostępny na viaplay.pl. Żeby móc oglądać galę, należy wykupić miesięczny abonament, który kosztuje 34 złote. Niestety z KSW 66 transmisja darmowa się nie odbędzie. Jednak fani najlepszej organizacji w Polsce i w Europie już do tego się przyzwyczaili. Warto zapłacić, bo emocje pewnie kolejny raz sięgną zenitu.

Gdzie znaleźć najlepsze na KSW 66 kursy?

Oficjalnym partnerem, a zarazem sponsorem KSW jest bukmacher Fortuna. Tam też znajdziesz najlepsze na KSW 66 zakłady i kursy oraz darmowy zakład 20 zł + bonus 100% do 2100 zł i cashback do 600 zł. Obstawianie KSW 66 w Fortunie się opłaca!

Nowa
5 rating
Fortuna
Odbierz Bonus
 • ⭐ Freebet 20 zł bez depozytu
 • ⭐ Cashbacki do 300 zł
 • ⭐ Freebet 10 zł za kod
 • ⭐ Bonus 5 zł za udostępnienie kuponu
ZAREJESTRUJ SIĘ

FAQ

 • Gdzie oglądać KSW 66? Transmisja online?

Stream będzie dostępny na platformie Viaplay. Koszt dostępu to 34 zł (abonament miesięczny).

 • Jakie są na KSW 66 typy?

Nasze analizy i prognozy przeczytasz w środku tekstu.