Grand Prix Holandii – gdzie oglądać F1 na żywo? Transmisja, stream online za darmo

Na 4 września przewidziany został wyścig w ramach Grand Prix Holandii. Co należy wiedzieć przed kolejnymi zmaganiami najlepszych kierowców na świecie? W tym tekście podpowiadamy między innymi gdzie oglądać F1.

gp holandii gdzie oglądać

Gdzie oglądać GP Holandii online?

4 września to ważny termin dla wszystkich miłośników Formuły 1. Wszystko dlatego, że tego dnia odbędą się kolejne zmagania w ramach Grand Prix. Gdzie oglądać F1 online?

Formuła 1 GP - gdzie oglądać?
Oglądaj transmisję na żywo

Opcji na śledzenie transmisji z Grand Prix Holandii jest bardzo dużo. Niewątpliwie każdy chętny do obejrzenia rywalizacji znajdzie na to sposób. Formuła 1 transmisja z pewnością będzie cieszyć się sporym zainteresowaniem. Tym bardziej że zmagania rozkręciły się już na dobre. Czas pokaże, kto tym razem okaże się najlepszy.

F1 GP Holandii transmisja telewizyjna

Nie mogło być inaczej – GP Holandii obejrzysz nie tylko w sieci. Formuła 1 Holandia gdzie oglądać w telewizji? Transmisja dostępna będzie na Eleven Sports 1.

Ta stacja od godz. 12:55 transmitować będzie paradę kierowców. Na 13:55 zaplanowano początek studia, a od 14:55 pełna uwaga skupiona będzie na rywalizacji w ramach wyścigu Grand Prix Holandii.

Wiadomo już też, GP Holandii gdzie oglądać studio po wyścigu. Pojawi się ono również na Eleven Sports 1, od godziny 16:55. Będzie okazja do wysłuchania wniosków ekspertów. Studio potrwa około 60 minut.

O której wyścig GP Holandia? Godzina rozpoczęcia

Teraz już każdy wie F1 Holandia gdzie oglądać. Dodajmy jeszcze, że transmisja online dostępna będzie nie tylko u bukmacherów. Znajdziesz ją również na takich platformach jak WP Pilot czy Canal+ online.

Dostęp do wspomnianych serwisów jest płatny. Warto jednak uregulować opłatę, by móc cieszyć się transmisjami wysokiej jakości. W sieci pewnie pojawią się darmowe transmisje, ale zazwyczaj są one nielegalne, a ich jakoś pozostawia wiele do życzenia. Lepiej zatem nie korzystać z takich rozwiązań.

Przypomnijmy, że Grand Prix Holandii odbędzie się 4 września 2022 roku. Początek zmagań kierowców Formuły 1 zaplanowany został na godzinę 15:00. Warto zarezerwować sobie czas, by móc uważnie śledzić kolejne zmagania w ramach mistrzowskiego cyklu.