GP Holandii kwalifikacje wyniki F1: Max Verstappen potwierdza formę!

Do historii przeszły już F1 kwalifikacje przed kolejnym wyścigiem Formuły 1 w bieżącym sezonie. Tym razem kierowcy rywalizowali na torze w Holandii. Komu poszło najlepiej?

f1 kwalifikacje

F1 kwalifikacje GP Holandii: Verstappen najlepszy!

Mamy już GP Holandii kwalifikacje wyniki, a to znak, że wyścig coraz bliżej! Wcześniej odbyły się już trzy treningi, dzięki czemu kierowcy mogli się odpowiednio zapoznać z warunkami panującymi na obiekcie najbliższych zmagań. To doświadczenie wykorzystali już podczas kwalifikacji, które zostały zorganizowane 3 września, w przeddzień wyścigu.

Specjalnie dla was przedstawiamy kwalifikacje F1 Holandia wyniki. Tym razem najlepiej wypadł Max Verstappen. Tym samym wywalczył on pole position. Drugie miejsce podczas zmagań kwalifikacyjnych zajął Charles Leclerc, a trzecia lokata przypadła Carlosowi Sainzowi.

Verstappen potwierdził więc, że aktualnie jest znakomicie dysponowany. Na pewno ma ogromną ochotę, by jak najlepiej wykorzystać pole position i podczas wyścigu pomknąć po kolejne z rzędu zwycięstwo. Czas pokaże, czy zdoła to uczynić.

Oto wyniki kwalifikacji F1 Holandia:

Kiedy GP Holandii? O której początek wyścigu?

Wyścig w ramach Grand Prix Holandii odbędzie się 4 września. Początek zmagań kierowców zaplanowany został na godzinę 15:00. Około 17:00 już wszystko będzie zatem jasne!

Transmisja dostępna będzie między innymi na antenie Eleven Sports 1. Wyniki “na żywo” śledzić można natomiast choćby w mediach społecznościowych – na profilach F1.