GP Japonii 2022 gdzie oglądać F1? Transmisja i stream online

Na 9 października 2022 roku zaplanowana została rywalizacja w ramach GP Japonii 2022. Zmagania zapowiadają się bardzo interesująco. Warto zatem wygospodarować sobie czas, by móc je śledzić “na żywo”.

Gdzie oglądać GP Japonii F1? Transmisja internetowa

Tradycyjnie odpowiadamy na pytanie o to Formuła 1 gdzie oglądać. Przekaz live oczywiście będzie dostępny, co jest znakomitą informacją dla wszystkich kibiców. Będą oni mieć szansę na to, by na bieżąco monitorować poczynania poszczególnych kierowców. Gdzie można oglądać rywalizację w ramach Grand Prix Japonii?

Formuła 1 GP - gdzie oglądać?
Oglądaj transmisję na żywo

Nie będziesz mógł oglądać bezpośredniej transmisji ze zmagań na japońskiej ziemi? Oczywiście jest rozwiązanie tego problemu. W sieci będą pojawiać się wyniki “na żywo”. Najważniejsze informacje można śledzić choćby w mediach społecznościowych Formuły 1, do czego oczywiście serdecznie zachęcamy.

Formuła 1 transmisja telewizyjna z GP Japonii

Gdzie oglądać F1 w telewizji? Tym razem bezpośrednia transmisja “na żywo” dostępna będzie na kanale Eleven Sports 1. Grand Prix Japonii będzie można śledzić w niedzielny poranek (9 października). Już o godzinie 5:55 rozpocznie się studio przed zawodami.

Na 6:55 przewidziany został natomiast początek transmisji z Grand Prix Japonii. Trzeba będzie zatem wcześnie wstać, by móc na bieżąco śledzić zmagania w Kraju Kwitnącej Wiśni. Dla osób, które preferują sen do późniejszych godzin, może to być spore wyzwanie.

Oczywiście dostępny będzie też GP Japonii stream online. Przekaz internetowy pojawi się choćby na platformie Canal+ online i WP Pilot. Tam można oglądać Grand Prix Japonii zupełnie za darmo.

GP Japonii F1: o której godzinie wyścig i kiedy?

Wyścig w ramach Grand Prix Japonii odbędzie się już 9 października 2022 roku. Początek przewidziano na godzinę 7:00. Transmisja ruszy pięć minut wcześniej, na Eleven Sports 1.