GP Japonii F1 wyniki na żywo (09.10.2022)

Na 9 października przewidziano kolejny wyścig w ramach cyklu Grand Prix Formuły 1. W tym tekście dowiesz się, gdzie będzie można śledzić GP Japonii 2022 wyniki na żywo. Bez wątpienia warto wygospodarować trochę czasu, by być na bieżąco.

F1 wyniki na żywo GP Japonii 2022

Jeżeli nie masz możliwości lub czasu na to, by obejrzeć transmisję, to zachęcamy do tego, by śledzić choćby F1 wyniki na żywo. W ciemno można zakładać, że na japońskim torze będzie się działo sporo. Poniżej będzie można monitorować czasy.

Na pewno w gronie faworytów Grand Prix Japonii wymienić trzeba Maxa Verstappena. Ten zawodnik wygrał kwalifikacje i potwierdził, że ma wielki apetyt na odniesienie kolejnego triumfu w prestiżowym cyklu. Bez wątpienia jest wielce prawdopodobne, iż znów uda mu się stanąć na najwyższym stopniu podium.

Holendrowi plany pokrzyżować spróbują tacy zawodnicy jak choćby Charles Leclerc, Sergio Perez, George Russell czy Carlos Sainz. Kto znajdzie się w czołówce zmagań w Kraju Kwitnącej Wiśni? O tym przekonasz się, śledząc F1 9.10.2022 wyniki na żywo. Serdecznie do tego zachęcamy!

Gdzie oglądać F1 na żywo?

Wyniki F1 na żywo to dla ciebie zdecydowanie za mało? Jeśli tak, to polecamy oglądanie transmisji na żywo prosto z Japonii. Przekaz live będzie można śledzić za pośrednictwem Eleven Sports 1.

Formuła 1 GP - gdzie oglądać?
Oglądaj transmisję na żywo

Transmisja dostępna będzie również na takich platformach jak między innymi WP Pilot czy Canal+ online. Nikt nie powinien mieć zatem większych problemów z tym, by uzyskać dostęp do bezpośredniego przekazu “na żywo”.

Przypomnijmy, że wyścig w ramach Grand Prix Japonii przewidziany został na 9 października. Początek rywalizacji z udziałem najlepszych kierowców na świecie wyznaczony został na godzinę 7:00.