GP Singapuru F1 wyniki na żywo (02.10.2022)

Na F1 2 października zaplanowany został kolejny wyścig. Tym razem najlepsi kierowcy na świecie stoczą bój na torze w Singapurze. Gdzie będzie można śledzić wyniki tych zmagań?

F1 wyniki na żywo GP Singapuru (02.10.2022)

Oczywiście pojawi się wiele rozwiązań pozwalających na to, by śledzić GP Singapuru wyniki na żywo. By być na bieżąco, warto pozostać z nami i spoglądać w poniższe okienko. Dzięki temu nie umkną tobie najważniejsze informacje dotyczące zmagań w Singapurze.

F1 wyniki na żywo Singapur można również śledzić na inne sposoby. Najistotniejsze wieści dotyczące wyścigu umieszczane będą również chociażby w mediach społecznościowych Formuły 1. Warto tam zaglądać i sprawdzać, któremu kierowcy idzie najlepiej. Bardzo ciekawe, czy po raz kolejny w tym sezonie triumf odniesie Max Verstappen.

Gdzie oglądać F1 na żywo?

Wyniki live to dla ciebie zdecydowanie za mało? Doskonale to rozumiemy, zawsze lepiej jest oglądać transmisję na żywo niż jedynie monitorować same rezultaty. Nie będzie żadnego problemu ze śledzeniem rywalizacji w ramach Grand Prix Singapuru. 

Formuła 1 GP - gdzie oglądać?
Oglądaj transmisję na żywo

Zmagania w Singapurze zostały przewidziane na F1 02.10. Warto o tym pamiętać i wygospodarować sobie trochę czasu, by móc emocjonować się rywalizacją w ramach następnej rundy elitarnego cyklu. Początek turnieju został zaplanowany na godzinę 14:00. Tym razem wyścig odbywać się będzie zatem w porze obiadowej.

Gdzie można obejrzeć transmisję z Singapuru? Przekaz live dostępny będzie między innymi w telewizji. O godzinie 13:55 ruszy transmisja na platformie Eleven Sports 1. Godzinę wcześniej rozpocznie się natomiast studio. Doceniani eksperci będą dzielić się swoimi opiniami i prognozami dotyczącymi wyścigu. Na pewno warto ich posłuchać.

Na 11:55 wyznaczono natomiast początek parady kierowców F1. O 10:30 będzie można śledzić powtórkę kwalifikacji. 2 października przyniesie generalnie solidną porcję adrenaliny. Wyścig, który zaplanowano na 14:00, na pewno rozgrzeje wszystkich miłośników sportów motorowych.

Fani Maxa Verstappena zapewne liczą na to, że Holender postawi kolejny krok w kierunku mistrzostwa świata. Aktualnie znajduje się on na autostradzie prowadzącej do tego sukcesu. Już raczej nic go nie zatrzyma.