GP Singapuru gdzie oglądać F1? Transmisja i stream online na żywo (02.10.2022)

Przed nami kolejne zmagania w ramach cyklu Formuły 1. Tym razem rywalizacja toczyć się będzie w Singapurze. W tym tekście znajdziesz odpowiedź na pytanie: gdzie oglądać F1?

f1 gdzie oglądać

F1 gdzie oglądać GP Singapuru? Transmisja online

Oczywiście dostępna będzie F1 GP Singapuru transmisja. To bardzo dobra informacja dla wszystkich miłośników Formuły 1. Będą oni mogli na bieżąco śledzić poczynania poszczególnych kierowców. Gdzie dokładnie będzie można oglądać rywalizację w Singapurze?

Formuła 1 GP - gdzie oglądać?
Oglądaj transmisję na żywo

Ci, którzy nie mają czasu na to, by oglądać transmisję F1 na żywo, mogą oczywiście śledzić również wyniki live. Najważniejsze informacje będą przekazywane między innymi za pośrednictwem mediów społecznościowych Formuły 1. Bez wątpienia warto do nich zaglądać, by niczego istotnego nie przegapić.

F1 transmisja telewizyjna z GP Singapuru 2022

F1 gdzie oglądać w telewizji? Transmisja dostępna będzie między innymi na Eleven Sports 1. 2 października warto włączyć ten kanał już o godzinie 10:30. Na tę porę zaplanowana została sesja powtórka sesji kwalifikacyjnej. Jeżeli ktoś nie oglądał jej “na żywo”, to śmiało może nadrobić zaległości.

O 11:55 rozpoczęta zostanie transmisja z kolejnego ważnego akcentu weekendu z Formułą 1. Chodzi oczywiście o paradę kierowców przed wyścigiem w Singapurze. Od 12:55 transmitowane będzie z kolei studio przed wyścigiem Grand Prix Singapuru. Rozważania ekspertów potrwają około 60 minut.

Na godzinę 13:55 przewidziano natomiast początek przekazu live z turnieju w Singapurze. Pięć minut później zainicjowany zostanie wyścig. Jeżeli zastanawiasz się F1 GP Singapuru gdzie obejrzeć online, to podpowiadamy, że tym razem będzie to możliwe między innymi na takich platformach jak WP Pilot czy też Canal+ online.

Kiedy i o której GP Singapur 2022?

Już wiesz, gdzie oglądać F1 w Singapurze. Warto zatem raz jeszcze podkreślić, o której zaczną się te zawody. Wyścig został zaplanowany na godzinę 14:00. Emocji z pewnością nie zabraknie.

Przypomnijmy, że w ostatnim czasie fenomenalną formę w cyklu Grand Prix prezentuje Max Verstappen. Holender spisuje się absolutnie rewelacyjnie. Czy tym razem wygra ktoś inny? Czas pokaże. Na pewno Verstappen znów postawi twarde warunki.