Jakub Moder uderzył nie do obrony. De Gea uratowany przez poprzeczkę!

brighton burnley typy

Jakub Moder jest na ustach wszystkich. Polak popisał się fenomenalnym uderzeniem w meczu przeciwko Manchesterowi United. Czerwone Diabły uratowała… poprzeczka. “Modziu” był jednym z najlepszych graczy w przegranym 0:2 przez Brighton spotkaniu na Old Trafford.

Co za bomba Jakuba Modera!

Reprezentant Polski odgrywa coraz ważniejszą rolę w Brighton. Świadczy o tym jego występ przeciwko Manchesterowi United. Polak przy odrobinie szczęścia mógł go zakończyć z co najmniej dwoma trafieniami. Już w 5 minucie z ostrego kąta, w dość dobrej sytuacji uderzył wprost w De Geę. Pod koniec pierwszej odsłony spotkania fenomenalnie kropnął głową z pola karnego, ale hiszpański golkiper jedną ręką, w zrozumiały tylko dla siebie sposób, zatrzymał piłkę zmierzającą do siatki.

Jakub Moder kolejną szansę na zdobycia gola miał w 78 minucie gry. Fenomalnie uderzył spod linii bocznej, a piłkę, która chciała zerwać przysłowiową pajęczyne, zatrzymała poprzeczka. W tej sytuacji De Gea nie miał nic do powiedzienia, ale Moderowi zwyczajnie nie dopisało szczęście.

Nagranie możecie zobaczyć poniżej. Wideo już obiegło Wyspy Brytyjskie i cały świat. O strzale Jakuba Modera mówią dziś wszyscy. Szkoda jednak, że nie udało się zdobyć pierwszego gola w Premier League, bo okazje były dwie, a nawet i trzy.

Jakub Moder w tym sezonie zagrał w 23 meczach Premier League, w których zanotował 3 asysty. Reprezentant Polski ma też na koncie 2 mecze w Pucharze Anglii i 2 spotkania w Pucharze Ligi Angielskiej. W obu tych rozgrywkach zdobył po jednym golu. Czekamy na jego premierowe trafienie w Premier League. Jeśli będzie prezentował taką formę, jak w spotkaniu z Manchesterem United, to jesteśmy spokojnie, że za długo czekać nie będziemy musieli. Jakub Moder w świetnej formie przed barażowym starciem z Rosją to świetny widok!