Jerzy Janowicz wraca na kort. Otrzymał od organizatorów dziką kartę

Jerzy Janowicz który od długiego już czasu zmaga się z różnymi kontuzjami, kolejny raz wraca do gry. Tenisista, który w 2012 zaszokował świat, awansując do półfinału Wimbledonu i finału Masters 1000 w Paryżu, wystąpi na zbliżającym się turnieju Poznań Open. To challenger z pulą nagród 68 000 euro. JJ otrzymał od organizatorów dziką kartę.

Jerzy Janowicz

Stało się! Jerzy Janowicz znów wraca do gry

Na przełomie maja i czerwca odbędzie się Challenger Poznań Open. Zobaczymy w nim wspomnianego Jerzego Janowicza, który otrzymał dziką kartę. Janowicz w przeszłości wygrywał imprezę w Stolicy Wielkopolski. Konkretnie miało to miejsce w 2012 roku przed jego wielkimi sukcesami na Wimbledonie i w Paryżu. Jeszcze rok wcześniej, a więc w 2011 roku Jerzy Janowicz zagrał w finale w Poznaniu.

Nie wiadomo, czego jednak spodziewać się po Jerzym Janowiczu, bowiem ten od kilku lat zmaga się z różnymi kontuzjami. W tym sezonie wystąpił tylko w jednym turnieju, przegrywając kwalifikację do challengera w Lugano. W związku z małą liczbą występów i zerowymi sukcesami w ostatnich latach, Jerzy Janowicz nie jest klasyfikowany w światowych rankingach.

 

5 1 vote
Article Rating