Kiedy gra Iga Świątek z Trevisan? Godzina i transmisja (United Cup)

Australian Open 2023 wyniki

Reprezentacja Polski awansowała z grupy na United Cup. Polska zagra teraz o awans do półfinału z Włochami, a jednym z meczów będzie Świątek – Trevisan. Liczymy na kolejne zwycięstwo Igi podczas trwającego turnieju. Warto sprawdzić kiedy gra Iga Świątek, o której godzinie i gdzie oglądać mecz z Martiną Trevisan.

Kiedy gra Iga Świątek z Trevisan na United Cup?

  • Kiedy? 4 stycznia 2023 roku.
  • O której? Około 5:00 czasu polskiego

Mecz Polska – Włochy rozpocznie się o godzinie 3:30 czasu polskiego (4 stycznia 2023) od starcia Michalski – Musetti. Bezpośrednio po nim na korcie pojawi się Iga Świątek, która zagra z Martiną Trevisan.

Stawką rywalizacji Polska – Włochy jest półfinał United Cup. Wygrana reprezentacja tam awansuje, a przegrana będzie mogła liczyć na jedno miejsce lucky loser, o ile osiągnie najlepszy wynik spośród wszystkich przegranych.

Iga Świątek rozegrała do tej pory w swojej karierze trzy mecze przeciwko Martinie Trevisan. Dwa wygrała i raz przegrła. Ostatni raz panie spotkały się podczas French Open 2020, gdzie raszynianka wygrała bardzo pewnie 2:0 (6:3, 6:1). Liczymy na podtrzymanie świetnej dyposyzji i kolejne zwycięstwo Igi. Jazda!

Świątek – Trevisan godzina i transmisja

Transmisja meczu Świątek – Trevisan? Gdzie oglądać? TVP Sport. Dodatkowo, stream online za darmo dostępny będzie między innymi u bukmachera Betclic.

Oglądaj tutaj