Kiedy mecz reprezentacji Polski w Lidze Narodów 2022? O której Polska – Holandia, gdzie obejrzeć?

Liga Narodów 2022 rozpoczęła się dla nas stosunkowo dobrze, od szczęśliwego, ale zawsze zwycięstwa przeciwko Walii. Niestety, ale na ziemię sprowadzili nas w drugim meczu Belgowie i to mimo tego, że jako pierwsi za sprawą Roberta Lewandowskiego zdobyliśmy gola. Czerwone Diabły odpowiedziały sześcioma trafieniami i biało-czerwoni odnieśli pierwszą, tak dotkliwą porażkę od pamiętnego 0:2 z Hiszpanią. Kiedy następny mecz reprezentacji Polski? Z kim gramy? Sprawdź.

kiedy mecz reprezentacji polski

Kiedy kolejny mecz reprezentacji Polski w Lidze Narodów? Z kim gra Polska?

W swoim trzecim meczu Ligi Narodów, Polska zagra z Holandią. Najbliższy mecz reprezentacji Polski w Lidze Narodów zostanie rozegrany już w najbliższą sobotę, 11 czerwca 2022 roku. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Biało-czerwoni po tym, co pokazali w starciu przeciwko Belgom, skazywani są na pożarcie. Mecz Polska – Holandia zostanie rozegrany na De Kuip w Rotterdamie. Liczymy jednak, że będziemy mieć powody do radości.

Gdzie obejrzeć mecz reprezentacji Polski z Holandią w Lidze Narodów 2022?

Mecz Polska – Holandia zobaczysz na żywo na antenie Polsat Sport Premium, TVP 1, TVP Sport oraz w aplikacjach Polsat Box Go i TVP Sport.