Król strzelców Ekstraklasy 2021/22: pasjonująca walka trzech piłkarzy!

Wydawać się mogło, że kiedy losy Mistrzostwa Polski są już rozstrzygnięte, ostatnia ligowa kolejka nie przysporzy nam wielu emocji, a jednak, wielu chyba zapomniało, że to PKO Ekstraklasa! Król strzelców, wicemistrz kraju? Na te pytania wciąż nie znamy odpowiedzi.

AKTUALIZACJA!!! Królem strzelców został Ivi Lopez, który w ostatniej kolejce zdobył dwa gole i zakończył sezon z 20 trafieniami. Mikael Ishak nie powiększył swojego dorobku, kończąc sezon z 18 golami. Tyle samo trafień zanotował Karol Angielski, który w ostatniej kolejce dorzucił jednego gola. Zobacz wyniki ostatniej kolejki Ekstraklasy i KLASYFIKACJĘ NAJLEPSZYCH STRZELCÓW >>>

Kim będzie król strzelców Ekstraklasy 2021/22?

Tak, jak napisaliśmy we wstępie, w ostatniej kolejce okaże się, czy wicemistrzem kraju zostanie Raków Częstochowa czy Pogoń Szczecin. Mało tego, dowiemy się też, kim będzie król strzelców Ekstraklasy 2021/22. W gronie kandydatów jest trzech zawodników: Mikael Ishak z Lecha Poznań, Ivi Lopez z Rakowa Częstochowa oraz Karol Angielski z Radomiaka Radom. Dwóch pierwszych ma równy dorobek bramkowy, a mianowicie po 18 trafień. Angielski zdobył jak na razie 17 goli. Wszystko jest więc możliwe!

Król strzelców ekstraklasy

Ekstraklasa – król strzelców typy, kursy i zakłady bukmacherskie

Olbrzymi potencjał w ostatniej kolejce dostrzegły także zakłady bukmacherskie. My nie odważymy się o typy, kto zostanie królem strzelców ekstraklasy, ale śmiało możesz postawić zakłady, jeśli masz jakieś przeczucie.

Zakłady na króla strzelców Ekstraklasy 2021/22 możesz postawić w STS, a przy okazji wykorzystaj kod promocyjny STS na najlepszy bonus powitalny.

Klasyfikacja najlepszych strzelców Ekstraklasy

Przed ostatnią kolejką, tak oto wygląda klasyfikacja Ekstraklasa 2021/22 król strzelców:

  • Mikael Ishak – 18 goli
  • Ivi Lopez – 18 goli
  • Karol Angielski – 17 goli
  • Joao Amaral – 14 goli
  • Łukasz Zwoliński – 14 goli
  • Łukasz Sekulski – 13 goli

Czas zatem na wielkie ligowe emocje, które rozpoczną się na wszystkich stadionach punktualnie o 17:40. Nie możemy już doczekać się odpowiedzi na pytanie, kto jest królem strzelców Ekstraklasy w sezonie 2021/22. Sprawdź, gdzie oglądać transmisje meczy i  gdzie Multiliga online.