KSW 75 gdzie oglądać? Jak wykupić PPV? Czy będzie stream online za darmo?

Przed nami kolejna, dziesiąta już gala Konfrontacji Sztuk Walki w 2022 roku. Tym razem najlepszych zawodników MMA w Polsce gości Nowy Sącz. KSW gdzie oglądać? Jak wykupić PPV? Na te oraz wiele innych pytań postaramy się odpowiedzieć w niniejszym tekście. Serdecznie zapraszamy.

Gdzie oglądać KSW 75 PPV? Jak wykupić?

Mimo przeniesienia gal KSW z anten Polsatu na platformę Viaplay zainteresowanie jedną z czołowych organizacji sztuk walki na świecie nie maleje. Na kilka chwil przed rozpoczęciem gali oznaczonej numerem 75 pojawia się cała masa pytań, które nurtują przeciętnego fana tzw. szermierki na pięści. O czym dokładnie mowa? Sprawdźcie to sami.

ksw-75-gdzie-ogladac

KSW 75 gdzie wykupić?

Uzyskanie dostępu do piątkowej gali największej organizacji MMA w Polsce dostępne jest na stronie internetowej platformy Viaplay. Tam znajdują się wszelkie informacje na temat KSW ppv. Jak wykupić subskrypcje w paru prostych krokach dowiecie się natomiast z kolejnego akapitu.

Jak wykupić KSW 75 PPV?

Mimo wielu lat obecności Konfrontacji Sztuk Walki na polskim rynku bardzo często można jeszcze spotkać się z pytaniami, jak wykupić KSW 75? Sam proces jest banalnie prosty i ogranicza się do zaledwie kilku czynności:

  1. Wejście na stronę https://viaplay.pl/pl-pl/.
  2. Odszukanie przy pomocy “lupki” gali KSW 75.
  3. Wykupienie miesięcznej subskrypcji.

Ile kosztuje KSW 75 PPV?

Galę KSW 75 można będzie śledzić poprzez wykupienie miesięcznego dostępu do platformy Viaplay. Na tę chwilę wiąże się to z kosztem 34 PLN.

Czy będzie z KSW 75 stream online za darmo?

Jedna z najczęściej wyszukiwanych fraz w ostatnich tygodniach brzmi KSW75 gdzie oglądać za darmo. W sposób legalny można to zrobić wyłącznie poprzez wykupienie dostępu do Viaplay. W ramach miesięcznego pakietu istnieje możliwość śledzenia poczynań najlepszych fighterów w Polsce na kilku urządzeniach jednocześnie. Uważamy, że jest to spora wygoda i poszukiwanie nielegalnych transmisji w takiej sytuacji zupełnie mija się z celem.

O której początek KSW 75? Kiedy?

Zgodnie z ogólnodostępnym harmonogramem gala KSW oznaczona numerem 75 powinna rozpocząć się punktualnie o godz. 19:00 w dniu 14 października bieżącego roku.