Lech Poznań jednak dopnie hitowy transfer? Jest nowa, zaskakująca oferta

Wygląda na to, że Lech Poznań wskutek ostatnich problemów w lidze i ugrzęźnięcia na dnie tabeli, jest coraz bardziej zdeterminowany, żeby wzmocnić swoją kadrę. Zwłaszcza, że Kolejorz jest blisko fazy grupowej Ligi Konferencji i Johnowi van den Bromowi przydałby się większy arsenał.

Lech Poznań

Lech Poznań wysłał kolejną ofertę za Damiana Kądziora

Według informacji, przekazywanych przez Tomasza Włodarczyka, Lech Poznań nie rezygnuje ze sprowadzenia Damiana Kądziora. Skrzydłowy Piasta Gliwice jest na celowniku Kolejorza już niemal od początku okna transferowego, ale kolejne oferty wysyłane za Kądziora były w Gliwicach odrzucane. Mówiło się, że Lech zaczął od 150-250 tysięcy euro, a ostatnia oferta znacznie przewyższa wcześniejsze. Włodarczyk informuje, że Lech Poznań zaproponował w ostatnich godzinach Piastowi Gliwice około 600 tysięcy euro. Byłby to z pewnością hitowy transfer, ale też jedna z najwyższych kwot, jeśli chodzi o wewnętrzne transfery w PKO Ekstraklasie.

30-letni Damian Kądzior może być rozwiązaniem na problemy ofensywne Lecha i kontuzje, które trapią ekipę Johna van den Broma. W tym sezonie Kądzior zagrał w czterech meczach polskiej ekstraklasy, zdobywając jednego gola i notując jedną asystę. Wstępne doniesienia mówią o tym, że Piast Gliwice jest w stanie zaakceptować ofertę opiewającą na 600 tysięcy euro, którą wysłał Lech Poznań. Transfer wydaje się być na ten moment kwestią dni.