Lionel Messi odejdzie z PSG latem? Zaskakujący kierunek

Lionel Messi odejdzie z PSG latem? Zaskakujący kierunek

Wygląda na to, że przygoda Lionela Messiego z PSG może wkrótce dobiec końca. Hiszpańskie media donoszą, że Argentyńczyk nie tak wyobrażał sobie swój pobyt w Stolicy Francji. W związku z tym miał już uruchomić swoich agentów, którzy sondują możliwości pożegnania się z Parkiem Książąt. Na horyzoncie, zdaniem hiszpańskiej prasy, pojawił się sensacyjny dla Messiego kierunek. Wszystko ma być związane z jedną osobą.

To koniec? Lionel Messi odejdzie z Paris Saint-Germain?

Te rewelacje hiszpańskiej prasy wstrząsnęły kibicami. Okazuje się, że Lionel Messi może latem pożegnać się z Ligue 1 i to po niecałym roku pobytu w Parku Książąt. Messi miał na nowo odżyć w PSG, a tymczasem jego przygoda z francuskim klubem wygląda, jak droga przez mękę. Wystarczy spojrzeć, że Argentyńczyk nie zdobył jeszcze ani jednego gola w Ligue 1. Wszystko to ma powodować frustrację Argentyńczyka, który zdaniem prasy, doszedł już do przekonania, że transfer do PSG był błędem.

Co teraz? Dziennikarze wypuścili zaskakująca informację, że Lionel Messi może wrócić do… FC Barcelony. Niewiarygodne? A jednak. Trenerem Dumy Katalonii został przecież stary-dobry kolega Messiego, Xavi Hernandez. Argentyńczyk już pogratulował, a “Marca” twierdzi, że kwestią czasu jest powrót Messiego na Camp Nou. Ciekawostką jest fakt, że różne źródła podają sprzeczne informacje. Jedne mówią o tym, że Messi wróci do FC Barcelony jako czynny piłkarz, a inne, że może objąć fotel dyrektora sportowego. To tym bardziej zaskakująca nowina. Do tej pory nie wydawało się, żeby Messi nosił się z zamiarem zakończenia kariery. Czy jednak opuści PSG i postanowi pomóc swojemu ukochanemu klubowi w tarapatach? Czas pokaże. Wszystko jest możliwe.