Max Verstappen zarobi kosmiczną kasę. Tego jeszcze nie było!

max verstappen formuła 1

Max Verstappen to jedna z największych gwiazd Formuły 1. Holender zdołał zepchnąć w cień choćby Lewisa Hamiltona. Dzięki wzrastającej popularności i kolejnym osiągnięciom, Verstappen zarabia coraz większe pieniądze. 

Max Verstappen podpisał lukratywny kontrakt

Max Verstappen stopniowo rozwija swoją karierę. W minionym sezonie imponował formą. Dzięki zwycięstwom i bonusom w kontrakcie, był najlepiej zarabiającym kierowcą Formuły 1. Przerwał więc wieloletnią dominację Lewisa Hamiltona.

Wzrastająca popularność Verstappena przekłada się na kontrakty sponsorskie. Ostatnio współpracę z Holendrem nawiązać postanowił Heineken. Holenderski gigant piwny jeszcze nigdy w historii nie zaoferował tak rewelacyjnych warunków!

Kontrakt będzie obowiązywać aż przez sześć lat i zagwarantuje 25-latkowi “wiele milionów dolarów”. Donosi o tym “De Limburger”.

Umowa jest wyjątkowa też z tego względu, że Heineken zwykle nie współpracuje indywidualnie ze sportowcami – podreślił dziennikarz Erik van Haren.

Dwukrotny mistrz świata ma promować platformę “Player 0.0”. Logotyp ma znaleźć się na kasku Verstappena. Kierowca F1 będzie więc twarzą serwisu internetowego z grami online.

W roku 2016 nie wyobrażaliśmy sobie, że ten sport rozwinie się tak bardzo w przeciągu ledwie kilku lat. Max bardzo się do tego przyczynił. Jego wpływ na popularność F1 jest ogromny – zaznaczył Dolf van den Brink, prezes Heinekena.

Warto wspomnieć, że ten gigant piwny to oficjalny sponsor Formuły 1. Rocznie inwestuje w tę dyscyplinę około kilkunastu milionów dolarów.