Nowy selekcjoner reprezentacji Polski otrzyma gigantyczne pieniądze!

nowy selekcjoner reprezentacji polski

Wygląda na to, że nowy selekcjoner reprezentacji Polski zarobi prawdziwe krocie. Choć Cezary Kulesza nie przekazał jeszcze oficjalnej informacji w sprawie przyszłości Czesława Michniewicza, to niemal pewne jest, że kontrakt obecnego selekcjonera nie zostanie przedłużony. Pojawia się więc pytanie, kim będzie nowy selekcjoner reprezentacji Polski. W mediach naturalnie ruszyła karuzela nazwisk, ale do ciekawych informacji dotarli dziennikarze “Super Expressu”. Ich zdaniem PZPN szykuje dla nowego trenera rekordową pensję.

Rekordowa pensja dla nowego selekcjonera reprezentacji Polski

Z informacji “Superaka” wynika, że PZPN przyszykował aż 2,5 miliona euro kontraktu dla nowego selekcjonera. Co ciekawe, to pensja aż pięciokrotnie wyższa, niż ta, którą obecnie inkasuje Czesław Michniewicz. Jest to kwota porównywalna do wypłaty, którą otrzymuje trener mistrzów świata, Lionel Scaloni.

To może sugerować, że PZPN sięgnie po fachowca zza granicy. Nowym selekcjonerem reprezentacji Polski mógłby zostać wówczas między innymi Hervé Renard. To Francuz, który od 2019 roku pracuje z Arabią Saudyjską. Choć jego reprezentacja nie awansowała do fazy pucharowej, to styl gry na Mundialu 2022 zachwycił wielu kibiców. Zwłaszcza, że Hervé Renard nie miał do dyspozycji najlepszego piłkarskiego “materiału”.